Usta analist bu 4 altcoin’de boğa sinyali görüyor

  Kripto para piyasalarında yine karışık sinyaller görülmeye başlandı. Mayıs ortasından bu yana düşüş ve yatay eğilimde seyreden piyasalarda, yatırımcılar yeni arayışlar içine girdi. Kripto para analisti Jason Pizzino, yatırımcılar ile boğa sinyalleri gördüğü 4 altcoin’i paylaştı.

  Kripto para piyasalarında Mayıs ayında çok ciddi değer kayıpları yaşandı ve piyasa adeta tepetaklak döndü. Bu değer kayıpları sonrasında toparlanmaların gelip gelmeyeceği bekleniyordu ancak Haziran ayında da bu beklenen toparlanmalar bir türlü tam anlamıyla kendisini gösteremedi. Birçok kişi yükseliş beklentilerini koruyor ve yeni arayışlarla araştırmalarına devam ediyor. Özellikle bu tür arayışlar içinde olan yatırımcılara seslenen kripto para analisti Jason Pizzino 4 altcoini işaret etti.

  Ethereum (ETH)

  Kripto para analisti olmasının yanı sıra bir de Youtuber olan Pizzino, boğa sinyalleri gördüğünü dile getirdiği 4 altcoin projesini takipçileri ile paylaştı. Youtube üzerinden 190 bin abonesine yönelik paylaşımda bulunan Pizzino, listesinde ilk sırayı Ethereum’a (ETH) ayırdı. Pizzino, ETH’nin Bitcoin (BTC) karşısındaki düşüşüne rağmen uzun vadede ETH konusunda iyimser olduğunu dile getirdi. Pizzino ETH için şu ifadelere yer verdi:

  Ethereum, tutmaktan mutlu olduğum varlıklardan biri. Hala biraz daha düşüş bekliyorum ama yavaşlamaya başlıyor. Buradan sonra belki yüzde 6’lık bir sıçrama görebiliriz. Belki daha da yükselir…”

  Cardano (ADA)

  Listesinde ikinci sırayı Cardano’ya (ADA) ayıran Pizzino, ADA’nın çok güçlü bir duruşu olduğunu iddia ediyor. Pizzino’nun konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

  Cardano çok güçlü görünüyor. Bu, diğer kriptolardan önce taban oluşmaya başlarsa satın almayı düşüneceğim varlıklardan biri. Alternatif alışverişe girmiyorum ama ADA’nın gücünü düşündükçe, kesinlikle radarda olmalı.”

  Solana (SOL)

  Listesinde 3. sırayı Solana’ya (SOL) ayıran Jason Pizzino, SOL’un 15 Mayıs tarihinden bu yana değerini koruyan Bitcoin (BTC) karşısındaki ADA’dan bile daha güçlü olduğunu iddia etti. Pizzino’nun konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

  “SOL/BTC paritesi Mayıs 15’te olduğu gibi öldü. Yani o noktadan herhangi bir BTC değerini kaybetmedik. Bu benc güçlü ve şimdi ortalama dolar maliyetine başlamayı düşüneceğim. Bazı seçeneklerim var, SOL da bunlardan biri. ADA da potansiyel olarak bir diğeri ancak SOL daha güçlü görünüyor.”

  Binance Coin (BNB)

  Jason Pizzino listesinde 4. ve son sırasını da Binance Coin’e (BNB) ayırdı. Pizzino’ya göre BNB 15 Mayıs’tan bu yana %50 oranında düşmüş olmasına rağmen, Fibonacci göstergesinde 0,618 seviyesinin üzerindeki konumunu koruyor. Pizzino BNB için bu duruşun “boğa sinyali” olduğunu düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle