BTC Standardının yazarı: BTC’nin geri dönme yeteneği var

  Son dönemde çok satanlar listesine giren The Bitcoin Standard kitabının yazarı Saifedean Ammous, önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü yazar, Bitcoin fiyatında yaşanan düzeltmelerden sonra umutlu konuştu…

  Çin hükümetinin Bitcoin’i çökertme girişimleri hakkında konuşan Saifedean Ammous, “Bitcoin’in geri dönme yeteneği var” dedi. Ünlü yazar, bunun gibi şeylerin her zaman benzer sonuç verdiğini ifade ederek, BTC’nin bu mücadeleden galip çıkacağını vurguladı.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı ünlü yazar Saifedean Ammous, yatırımcıların Bitcoin satmaya devam etmesi durumunda olacakları açıkladı. Lider kripto para biriminin küresel finans sisteminin küçük bir parçası olarak kaldığı sürece BTC satışlarının devam edebileceğini kabul etti. Buna rağmen uzun vadede Bitcoin konusunda iyimser olduğunu ifade etti.

  Bitcoin’de Büyük Geri Dönüş Beklentisi

  BTC’nin çeşitlilik üzerine büyüdüğünü söyleyen yazar, bu yüzden Çin veya başka ülkelerdeki düzenleyicilerin BTC’yi çökertme girişimlerinden sonra büyük geri dönüş yaşanacağına inanıyor. The Bitcoin Standard kitabının yazarı, geçmişte BTC’nin karşı karşıya kaldığı pek çok olaya atıfta bulundu.

  2017 yılında ilk Çin kripto para yasağı, ardından Silk Road’ın kapanması da Bitcoin’i çökertme girişimleri olarak hatırlatıldı. Ünlü yazar, G7’nin Bitcoin’e karşı olumsuz tutumlarını kamuya açık şekilde paylaşmasını da bu olaylara örnek gösterdi. Bitcoin bu olaylardan sonra sonu geldi gibi görüntü verse de daha büyük geri dönüş yapmayı başardı. 

  Borsalara BTC Girişi Devam Ediyor

  Popüler kripto para analisti Alex Kruger, CryptoQuant analitik şirketi tarafından sağlanan ve kripto borsalarına Bitcoin girişleri yapıldığını gösteren verileri yorumladı. Analist, son 60 gün içinde borsalara BTC girişinde 3 kat artış yaşandığını belirtti.

  Popüler Bitcoin yatırımcısı Alex Kruger, bunu Bitcoin sahiplerinin varlıklarını panik ortamında satması olarak yorumladı. Analistler, borsalardaki BTC miktarının artması sonrasında büyük satış dalgalarının devam edebileceğini söylüyor. Öte yandan lider kripto para biriminin fiyatında bir miktar toparlanma devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle