ADA Coin kurucusu gelecekteki önceliklerini sıraladı

  Bir süre önce Goguen dönemini memnuniyetle karşılayan Cardano (ADA) topluluğu, bu sefer kurucu Charles Hoskinson’un görüşlerini yakından takip etti. IOHK CEO’su son videosunda, Alonzo güncellemesi üzerindeki çalışmaların sorunsuz devam ettiğini vurguladı…

  Kripto para piyasasında en popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano (ADA) kripto para birimi ve ağ geliştirmeleri topluluk tarafından yakından takip ediliyor. Popüler altcoin projesinin arkasındaki şirket olan IOHK CEO’su Charles Hoskinson’a göre ise her şey yolunda.

  ADA topluluğunun yakında geliştirmeler konusunda bir yeni haberler alacağını belirten ADA kurucusu, Alonzo güncellemesine odaklandı. Bu güncelleme, özellikle Cardano ekosistemine akıllı sözleşme yetenekleri getirmesi sebebiyle, topluluk için çok önemli bir dönüm noktası haline geldi. 

  Hoskinson’dan Alonzo Güncellemesine Yorum

  Cardano’yu Ethereum’a alternatif görenlerin sayısı, ağ üzerindeki son güncellemelerin ardından giderek arttı. Güncellemeye duyulan ilgiden memnun olduğunu belirten Charles Hoskinson, Alonzo’nun ilerlemesini şu sözlerle yorumladı: “Uygulama arka uç entegrasyonu programa uygun, cüzdan arka uç entegrasyonu programa uygun. Şimdi, beyaz çağdayız ve şu anda insanları toplu olarak kabul ediyoruz ve yakında gelecek olan yeni düğüm 1.2.8 sürümünü yayınlıyoruz.”

  Bilindiği üzere Cardano ağında akıllı sözleşmeleri aktif etmeyi sağlayacak Alonzo güncellemesi, aşamalı bir şekilde gerçekleşiyor. Cardano geliştiricileri, kısa süre önce mavi çağı tamamlayarak Beyaz çağa geçti. Edinilen bilgilere göre bu sürecin devamında Eylül ayında Cardano ağında bir ana ağ lansmanı gerçekleştirilecek.

  “Ana Lansman Güncellemesi Kolay Değil”

  ADA Coin kurucusu Charles Hoskinson, ana lansman yaklaştıkça Cardano’yu tarayıcıya sokma hedefine yoğunlaşacak. Ünlü isim bunun göründüğü kadar kolay bir iş olmadığını vurguladı. CEO, kullanıcıları güvence altına almak için tam güvenlik ve hızlı önyüklemeyi mümkün kılacağını belirtirken şunları söyledi:

  Cardano’yu tarayıcıya sokmak ve bunun harika bir deneyim olduğundan emin olmak… Cardano’yu cep telefonuna ve cep telefonunda ekosisteme dokunmak yüksek bir önceliktir. Goguen’e doğru ilerlerken, hafif müşteri deneyiminin gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlayacak bir stratejimizin olması da çok önemli.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle