Ünlü finans yazarı Bitcoin alacağı fiyatı açıkladı

  ABD’de en çok okunan finans kitaplarının yazarı ünlü yatırımcı Robert Kiyosaki, son dönemde kripto paralar hakkında dikkat çekici açıklamalar yapıyor. Finans yazarı, son olarak hangi fiyattan BTC alınabileceğini açıkladı…

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönemden geçilirken, ünlü yatırımcı ve finans yazarı Robert Kiyosaki de açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Kripto para sektöründe başarılı analizleri ve tahminleri ile bilinen ünlü isim, kendisinin de bir Bitcoin (BTC) yatırımcısı olduğunu açıklamıştı. 

  Kripto para topluluğunun en çok takip ettiği, finans dünyasının ünlü isimlerinden olan Robert Kiyosaki, pek çok yatırımcının merak ettiği soruları yanıtları. Bitcoin fiyatında hangi seviyelerden alım yapılıp yapılmayacağı konusunda net yanıt veren ünlü yazar, bu hamlesiyle büyük beğeni topladı. 

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar İşareti

  Kripto para dünyasında adından sık sık söz ettirmeyi başaran ünlü yazar, Bitcoin alımı yaptığı fiyatı açıkladı. Robert Kiyosaki, 27 bin dolar seviyesinden Bitcoin almaya başladığını kaydederken, fiyat düşüşünün bir süre daha devam edebileceğini vurguladı. Ünlü finans yazarı, eğer BTC fiyatı düşmeye devam ederse daha fazla alım yapmak için fırsat kollayacağını ifade etti. 

  Bitcoin fiyatı 27 bin dolara gerilediği zaman yeniden alım yapacağını ifade eden Robert Kiyosaki, bunun yanı sıra küresel makro ortama da göz atılması gerektiğini söyledi. Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşleri iyi haber şeklinde yorumlayan finans yazarı, piyasadaki problemlere değindi. 

  BTC Piyasasındaki Asıl Problemler

  Finans dünyasında yaşanan fiyat değişimlerinin esasında Bitcoin, altın veya gümüş gibi varlıklar ile ilgili olmadığını vurgulayan Robert Kiyosaki dikkat çekici açıklamalar yaptı. Deneyimli isme göre piyasalardaki asıl problem direkt olarak hükümetlerin yetersiz adımları, FED ve Wall Street’in kendisinden kaynaklanıyor

  Küresel ekonomik alanda eşitsizliğin giderek arttığını ve sınırsız para basmanın tehlikelerini dile getiren Robert Kiyosaki, altın fiyatının 2000 yılında 300 dolar olduğunu vurguladı. BTC için bu kadar zaman geçmeden bile çok yüksek seviyelere ulaşılabileceğini kaydetti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle