Ünlü ekonomi yazarı 5 yıl sonraki BTC fiyatını açıkladı

  ABD’li ünlü yazar Robert Kiyosaki, Bitcoin fiyatının geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Ekonomi alanındaki çok satan kitaplar listesinin başındaki yazar, BTC fiyatını 1 milyon dolar olarak tahmin etti…

  Sadece ABD’de değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanında tanınan ünlü ekonomi yazarı Robert Kiyosaki, kripto paralar hakkında açıklamalar yaptı. Son dönemde çok satan kitaplardan “Zengin Baba, Yoksul Baba” kitabının yazarı olarak adını duyuran Robert Kiyosaki, BTC destekçisi olarak biliniyor

  Kripto para birimlerine ve özellikle Bitcoin’e olan ilgisi ile tanınan Robert Kiyosaki, son açıklamasında BTC fiyat tahmini yaptı. Ekonomi konusunda derin bilgilerini okurlarına aktaran ünlü yazar, daha önce de Bitcoin fiyatı hakkındaki yorumları ile kripto para basınında adından söz ettirmişti. Ünlü isim Bitcoin hakkında yapmış olduğu tahminlerde hiç yanılmadığı için söyledikleri büyük ilgi görüyor.

  Bitcoin’in 5 Yıl Sonraki Fiyatı

  Son röportajında kripto para birimleri ve Bitcoin hakkında konuşan Robert Kiyosaki, bazılarına uçuk gelebilecek fiyat tahminlerinde bulundu. Daha önceki fiyat tahminlerinde de uzun vadede haklı çıktığı gözlemlenen Robert Kiyosaki’nin açıklamaları bu nedenle dikkat çekiyor. Kişisel olarak Bitcoin’e yatırım yaptığını ve bunun yükselişle dolu bir geleceğe sahip olduğunu sık sık vurgulayan ünlü yazar yine adından söz ettirmeyi başardı. 

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatının 5 yıl içinde 1.2 milyon dolar seviyesini bile görebileceğini iddia eden Robert Kiyosaki, büyük ilgi topladı. Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği isim aynı zamanda kendi BTC yatırımları ile ilgili konuştu. Bitcoin destekçisi olarak tanınan ünlü yazar, 9 bin dolardan Bitcoin satın aldığını da itiraf etti.

  Bitcoin Fiyat Tahminleri Tutuyor

  Son dönemde ABD’nin en popüler ekonomi yazarı, Bitcoin’n hala gerçek yükseliş anının gelmediğini düşünüyor. Ünlü yazar buna rağmen BTC’nin altın ve gümüş yatırımlarının kendisine göre bir adım önde olduğunu vurguluyor. Robert Kiyosaki, daha önceki BTC fiyat tahmininde 2021 yılında Bitcoin fiyatının 50 bin dolar olacağını söylemiş ve haklı çıkmıştı. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle