Holo (HOT) fiyatı tüm zamanların en yüksek fiyatına çıktı

  Altcoin sektöründe uzun yıllardır pek çok yatırımcının cüzdanında yer edinen Holo (HOT) fiyatı yükseliş trendine girdi. Kripto para birimi son 24 saat içinde yüzde 70 değerlenerek yeni bir ATH gördü…

  Kripto para camiasında pek çok altcoin yatırımcısının favori kripto para birimlerinden olan Holo (HOT) fiyatı yükselişine devam ediyor. Son 24 saat içinde yüzde 70 değer kazanan HOT, çizdiği grafik ile yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasındaki güncel değere göre 90. basamakta yer alan HOT, son 7 günde yüzde 190 oranında yükseldi.

  HOT fiyatı bu yükselişini rekor seviyeye taşıdı ve all time high (ATH) belirledi. En çok kazandıran altcoinler arasında yer alan HOT fiyatı 0.004096 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

  Holo (HOT) Fiyatındaki Yükselişi Analistler İnceledi

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Wolf, altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Holo (HOT) fiyatındaki yükselişi yorumladı. Sosyal medya üzerinden paylaşımlarına devam eden ünlü analist, HOT günlük mumu yüzde 100’de kapatmak istediğini söyledi. Analistin bu yorumları, kripto para topluluğunda da geniş yankı buldu.

  Bir diğer popüler kripto para analisti olan Berke Oktay ise Holo (HOT) yatırımcıları için pozitif bir görünüm olduğunu vurguladı. Popüler analist, bu görüşlerinin bugün gerçek olduğunu belirterek Holo (HOT) fiyatında tüm zamanların en yüksek seviyesinin görüldüğünü hatırlattı.

  Holo (HOT) Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek Mi?

  Bir başka analist Mikabot ise, Holochain’in yükselişine devam ettiğini dile getirdi. Mikabot, daha önceki yorumunda HOT’ın yeni ATH’sini tebrik etmişti. Yerli kripto para yorumcularından CryptoFero, uzun zamandır elinde HOT tutanların zarardan kurtulmalarına çok sevindiğini söyledi. 

  Tamamen dağıtılmış, eşler arası uygulamalar oluşturmak için açık kaynaklı bir çerçeve olan Holochain ağının yerel kripto para birimi HOT token fiyatı yakından takip ediliyor. Kripto para uzmanları HOT fiyatında satış baskısının artması sebebiyle bir miktar düzeltme gelebileceğini ifade ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle