Bancor Network (BNT) fiyatı bir senede 17 katına çıktı

  Kripto para dünyasında altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan Bancor Network (BNT) fiyatı 5.97 dolara kadar çıktı. Son 1 yıl içinde yüzde 1.616 oranında artış yaşayan kripto para gündeme geldi…

  Bancor Network (BNT) fiyatı son 1 sene içinde 17 kat artış göstererek altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son 30 günlük grafikte ise BNT fiyatında yüzde 203 oranında artış görülüyor. Kripto para biriminin 7 günlük grafiği de yüzde 56 oranında yükseldi. 

  Altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çeken Bancor Network (BNT) fiyatı bir yıl içinde en yüksek seviye olarak 5.97 doları gördü. Ancak bu yükseliş ivmesine rağmen kripto para biriminin 2018 yılın gördüğü tarihi zirveden uzak kalması da dikkat çekti. Bancor Network (BNT) fiyatı o sene yaşanan altcoin rallisinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak 10.72 dolara çıkmıştı.

  Bancor Network (BNT) Fiyatı Uçuşa Geçti 

  Günlük bazda Bancor Network (BNT) fiyatında görülen işlem hacmi 436 milyon dolar seviyesine dayandı. Kripto para birimleri içinde en değerliler sıralamasında 93. basamağı alan BNT mevcut piyasa değeri 607 milyon dolar seviyesinde yer alıyor. Altcoin yatırımcıları grafiğinde giderek artan bir yükseliş çizen Bancor Network (BNT) kripto para birimine yoğun ilgi duyuyor.

  İsviçre merkezli olarak ağ hayatına başlayan Bancor Network, akıllı sözleşmelerdeki tokenlar için otomatik fiyat belirleme hizmeti veriyor. Bu alanda likidite sağlayan protokol aynı zamanda merkeziyetsiz olarak çalışıyor.

  Bancor Network (BNT) İnceleme

  Bancor Network topluluğunun ağa katılımı teşvik edildikten sonra daha özgür ve açık bir sistem oluşturulması amaçlanıyor. Bancor ağı, akıllı sözleşmeler arasında Smart Token yaratıyor. Smart Token’lar, kullanıcıların Bancor’a gönderdiği tokenlar için likidite oluşumunu sağlıyor.

  Likiditenin devamlılığını sağlama ve işlem ücreti bulunmaması gibi özellikler ERC-20 temelli olan Smart Token’ların avantajları arasında öne çıkıyor. Ayrıca fiyat değişimleri karşısında hemen etkilenmemesi de avantajlı görülüyor. Bancor ağında bulunan bütün kripto para birimlerini birbirine bağlayan BNT token, ağın yerel kripto para birimidir. BNT token toplam arzı 129 milyon seviyesindedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle