Bridge Oracle (BRG) Token Nedir?

  Bu yazımızda, merkeziyetsiz finansal işlemleri tercih edenlerin takibinde olan Bridge Oracle (BRG) hakkında bilgiler vereceğiz. Onun takipçilerinin en çok sordukları Bridge Oracle (BRG) token aslında nedir, nasıl alınır, analistler onun geleceğini nasıl görüyor, fiyat tahminleri nasıl, avantajları, dezavantajları ne tarzındaki sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Bridge Oracle (BRG) Token Nedir?

  Bridge Oracle (BRG), Chainlink’in alternatifi olarak görülen kripto para birimidir. Bridge Oracle (BRG), TRON Blockcahin’inde yer alan DeFi merkeziyetsiz finans uygulamalarında oracle hizmetini sunan Bridge Oracle’nin kripto para birimidir. Bu yüzden merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilir. API sözleşmeler yoluyla kullanılabilen oracle sisteminde ödemeler Bridge Oracle (BRG) ile yapılır. Bridge Oracle (BRG), DeFi protokollerinden yararlanırken daha güvenli bir işlem yapabilmek için kullanılan bir ödeme aracıdır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Bridge Oracle (BRG) projesinin amacı herkese açık olarak paylaşımı yapılmayan ve şirketlere özel olan Enterprise API sözleşmelerini sağlamaktır. Projenin diğer amacı Tron ağını ölçeklendirilebilir ve daha yüksek hızlı bir noktaya taşımaktır. Bridge Oracle (BRG) projesinde temel amaç Tron tabanlı Dapp’lara sızmalara karşı güvenli, hızlı ve düşük masraflı işlemleri sunmaktır. Proje, şirketler için farklı veri formlarını sunabilir ve istismarları önler. Proje hakkında diğer bilgileri öğrenmek için şu sayfada yer alan Whitepaper linkine göz atabilirsiniz. 

  BRG Token Yorum

  Bridge Oracle (BRG) Token hakkında yorumlara bakıldığında onun Chainlink’in hedef aldığı topluluğa hitap ettiği sonucuna ulaşılıyor. Analistler ve yatırımcılar, Bridge Oracle (BRG) ile merkeziyetsiz finansal işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde yapıldığını açıklıyorlar. Diğer yandan akıllı sözleşmeleri devreye alma konusunda ise hızlandırıcı belirli uygulamaların Bridge Oracle (BRG) ödeyerek kullanılabildiği açıklanıyor.

  Bridge Oracle Token Geleceği

  Analistlere göre Bridge Oracle (BRG) geleceğinde fiyat artışı söz konusu olabilir. Analistler 2021 yılı ilk yarısında Bridge Oracle (BRG)’nin değer kaybı içinde olabileceğini açıkladılar. Ancak 2021 yılı Ağustos ayı içinde ise değer kazanımı beklentileri mevcut. Analistlere göre Ağustosta, Bridge Oracle (BRG) fiyatı 0.0040 dolar ile 0.0050 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Yıl sonunda kapanışı ise etkili bir değer kazanımı ardından yapılabilir. 

  1 BRG Token Fiyatı

  An itibari ile 1 BRG fiyatı %bridge-oracle+try% TL. Döviz cinsinden ise %bridge-oracle+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bridge Oracle 24 saatte %bridge-oracle+yuzde%.

  Bridge Oracle (BRG) ve diğer tüm kripto para birimlerinin fiyatı piyasanın volatilitesi yüzünden anlık değişime uğrarlar. Diğer yandan, arz ve talep miktarı, gündeme yansıyan olum ve olumsuz haberlerde fiyat değişimlerini beraberinde getirebilir. Güncel fiyat takip edilmeden alım satım yönünde karar alınmamalıdır. 

  Bridge Oracle (BRG) Token Nasıl Alınır?

  Bridge Oracle (BRG) almak amacıyla yapılacaklar şunlardır:

  • 1. Adım: Bridge Oracle (BRG), KuCoin, Poloniex, Probit Exchange gibi kripto para borsalarında işlem giriyor. Bu borsalardan herhangi birine giriş yapılır.
  • 2. Adım: Hemen ardından borsaların ana sayfalarında sundukları hesap açılış sekmesine girilip, hesap açılış tablosu gerekli bilgiler ile doldurulmalı ve onay verilmelidir.
  • 3. Adım: Bu aşamada oluşan hesaba, yatırım amacı ile bir miktar para yatırılır. İşlem borsadaki “para yatır“ işlem sekmesinden yardım alınarak yapılır.
  • 4. Adım: Para yatırma ardından “kripto al“ işlem menüsüne giriş yapılarak Bridge Oracle (BRG) paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu bölümde görülen o anki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlamasından Bridge Oracle (BRG) satın alma emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınana kripto paralar hesabın sanal cüzdanında saklanabilir veya güvenlik açısından daha üstün olan donanım cüzdanda saklanır.

  Tüm adımların doğru izlenmesi ardından satın alma işlemi rahatça tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Bridge Oracle (BRG) Token avantajları:

  • Pasif Gelir: Bridge Oracle (BRG) sahipleri cüzdanlarında kripto para kilitleme yani staking yöntemi üzerinden yeni kripto para birimi kazanırlar. Alım-satım harici bir kazanç alnı mevcuttur. 
  • Faiz Kazancı: Bridge Oracle (BRG) sahipleri, ağda yer alan ve kripto para borcu almak isteyenlere kredi verirler. Bunların geri ödemesini ise faizli şekilde alırlar.
  • Hız ve düşük Masraf: Bridge Oracle (BRG) takas edilebilir ve kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine dahi gönderilebilir. İşlemlerde ödenen masraflar bankacılık hizmet işlemleri ücretlerinden düşüktür. 

  Dezavantajları Ne?

  Bridge Oracle (BRG) Token dezavantajları:

  • Küresel Kripto Borsalarında İşlem Yapamama: Bridge Oracle (BRG) token, Binance, Coinbase, Huobi Global gibi işlem hacmi en geniş olan ve küresel olan kripto para borsalarında işlemde değildir. Tercih edilen her hesap üzerinden onunla işlem girilemez. 
  • Saldırı Riski: Bridge Oracle (BRG) token sanal cüzdanda muhafaza edilirken çevrimiçi koşullarda, ağda oluşabilecek saldırıların riski altındadır. Donanım cüzdanlarda çevrimdışı saklandığında risk ortadan kalkar.

  Sonuç

  Bridge Oracle (BRG) Token, Tron ağındaki Bridge Oracle üzerinde çalışabilen bir  kripto paradır. TRON akıllı sözleşmelerinden uygulamalarına kadar her şeyi daha hızlı biçimde kullanmak için bir araçtır. Analistlere göre, 2021 senesinde değer kazanabileceği tahmin edilen Bridge Oracle (BRG), tahmini fiyatları tabloya alırsa, yatırımcılar için kazanç sunabileceğe benziyor.

  2020 yılında piyasaya sürülen BRG, 2021 boğası ile birlikte oldukça iyi bir performans gösterdi. Bakalım yeni bir boğa sezonunda kendini tekrar gösterebilecek mi, bunu zaman gösterecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle