Kripto Para

Bitci, İspanya Milli Takımı için taraftar tokenı çıkaracak

  Spor endüstrisi ile kripto para piyasasını birleştiren taraftar token projeleri, dünyanın dört bir yanında büyük ilgi görüyor. İspanya Futbol Federasyonu ve Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı için bir taraftar token çıkarılması için anlaştı…

  Kripto para dünyasında her geçen gün adından sıkça söz ettirmeye başlayan yerli girişim Bitci Teknoloji, basında dikkat çeken bir ortaklık anlaşmasına daha imza attı. İspanya Futbol Federasyonu ve Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı için bir taraftar token geliştirilmesi konusunda iş birliği yapacak.

  Son dönemde uluslararası futbol organizasyonlarında başarılı bir grafik çizen ve dünyaca ünlü yıldızları bünyesinde barındıran İspanya Milli Futbol Takımı bu anlaşmayla öne çıktı. Bitci Teknoloji desteği ile gerçekleştirilecek taraftar token, futbol dünyasında bu projeye sahip ilk milli takımın İspanya Milli Futbol Takımı olmasını sağlayacak.

  Antrenman Formalarında Görünecek

  Kripto para basınında geniş yankı uyandıran projenin, Bitci Teknoloji’nin kendi blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacağı açıklandı. Bu sebeple taraftar token ile ilgili bütün teknik altyapı Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Proje hakkında henüz tüm detayların paylaşılmaması sebebiyle önümüzdeki günlerde detayların basına aktarılması bekleniyor. 

  Yerli kripto para ve blockchain sektörü girişimi olan Bitci.com logosu, İspanya Milli Takımı’nın antrenman formalarında görülecek. Edinilen ilk bilgilere göre bu projenin 3+2 yıl geçerli olacağı öğrenildi. Anlaşma süresi boyunca İspanya Milli Futbol Takımı’nın, blockchain alanındaki tek iş ortağı da Bitci Teknoloji olması dikkat çekti. 

  İspanya Milli Futbol Takımı Taraftar Token

  Taraftar token projeleri, takımlar ve taraftarlar arasındaki etkileşimi artırma ve taraftarlara belli kararlarda söz sahibi olma fırsatı gibi avantajlar sağlıyor. Özellikle 2021 yılından itibaren spor endüstrisinde hızla yaygınlaşan taraftar token projeleri, taraftarlara kulübün sağlayacağı avantajlardan yararlanma imkânı sunan kripto varlıklar şeklinde tanımlanıyor. İspanya Futbol Federasyonu ve Bitci Teknoloji ortaklığında gerçekleştirilen bu taraftar token projesi, sektörde ilk olmasıyla da dikkatleri üzerine çekti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle