Bitcoin fiyatında inanılmaz tahmin! Ünlü Ceo açıkladı

  Diginex CEO’su Richard Byworth, Bitcoin’in fiyat aralıkları ile ilgili tahminlerini açıkladı. Bitcoin’in yaşadığı yükseliş üzerinde kurumsal firmaların önemli derecede etkili olduğunu açıklayan ünlü CEO, yıl sonuna kadar Bitcoin’in 175 bin dolara ulaşabileceğini iddia etti.

  Nasdaq’da listelenen dijital varlık şirketi Diginex’in CEO’su Richard Byworth, Bitcoin’in görebileceği fiyat seviyeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bloomberg yayınına katılan Byworth, Bitcoin’in fiyatının hangi gelişmelerden etkilendiği ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Byworth Bitcoin’den yeni bir rekor beklediğini de açıkladı. Ünlü isim 2021 yılının sonunda Bitcoin’in 175 bin dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor.

  Richard Byworth açıklamaları ile Bitcoin’in fiyat yükselişi üzerinde hangi faktörlerin etkili olduğundan da bahsetti. Bitcoin’in fiyat yükselişinde ABD’deki ekonomik hamlelerin ve kurumsal yatırımcı ilgisinin önemli yeri olduğunu belirtti. Ünlü CEO Bitcoin’den beklediği fiyat rekorunu da bu gelişmelere bağlı olarak hesapladıklarını açıkladı.

  ABD’deki ekonomik durum Bitcoin talebinin arttırıyor

  Richard Byworth Bitcoin’in son dönemlerde yaşadığı yükselişe dikkat çekerek, bu yükselişin nedenleri ile ilgili fikirlerinin paylaştı. Ünlü CEO açıklamalarında iki farklı noktaya dikkat çekti. ABD’deki ekonomik durumun ve kurumsal ilginin Bitcoin’i en çok etkileyen faktörler olduğunu belirten Byworth, bu durumun arz sıkıntısına neden olduğunu açıkladı. Byworth Bitcoin’in arz sorunu yaşamaya başlamasının fiyat yükselişlerinin desteklediğini açıkladı.

  Byworth ABD’de trilyon dolara dayanan borçların olmasının, Fed’in sürekli para basmasının ve ekonomik büyümenin sağlanamamasının Bitcoin’e olan talebi yani fiyat yükselişini sağladığını belirtti. Bu durumun aynı zamanda Bitcoin için arz krizi yarattığını belirten ünlü CEO, arz krizini kurumsal yatırımların da arttırdığını belirtti. Byworth MicroStrategy, Square, Tesla gibi kurumsal şirketlerin Bitcoin yatırımlarının Bitcoin arzının yüzde 40’ını oluşturduğunu açıkladı. Ünlü CEO bu nedenlere bağlı olarak Bitcoin rallisinin yeni başladığını düşünüyor. İşlerin kızışacağını açıklayan Byworth, Bitcoin’den yeni rekorlar bekliyor.

  Richard Byworth ekim ayında rekor beklediğini açıkladı

  Ünlü CEO 175 bin dolarlık Bitcoin tahmini ile ilgili de açıklama yaptı. Bu tahminin lider kripto para biriminin mevcut gidişatına uygun olduğunu açıklayan CEO, bu tahmine yönelik hesaplamalarda kurumsal şirketlerin önemli bir noktada durduğunu belirtti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle