Kripto Para

Coinbase borsasının iflas edebileceği uyarısı

  Kripto para dünyasının en popüler borsalarından olan ABD merkezli Coinbase hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ünlü analist Peter Brandt, son açıklamasında borsa kullanıcılarına uyarılarda bulundu…

  Listelediği onlarca farklı kripto para birimi ile sektörün en popüler borsalarından biri olan Coinbase, dikkatleri üzerine çekiyor. Borsada listelenen her kripto para projesinin fiyatına olumlu etki yaratan Coinbase sektörün en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul ediliyor. ABD merkezli popüler kripto para borsası hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı.

  Kısa süre önce halka arz açıklamasında bulunan Coinbase borsasının tahmini değeri de milyonlarca dolara tekabül ediyor. Kripto para dünyasının en popüler analistlerinden Peter Brandt, böylesine büyük ve köklü bir borsanın geleceği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Popüler analistin bu açıklamaları kripto para yatırımcıları arasında endişe yarattı.

  “Coinbase İflas Edebilir”

  Kripto para birimleri ve özellikle Bitcoin fiyatı hakkında başarılı tahminleri ile bilinen Peter Brandt, kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Borsanın eksikliklerini açıklayan analist, katıldığı yayında Coinbase borsası kullanıcılarına da bazı önemli uyarılarda bulundu. Kötü müşteri hizmeti ve para çekme konusundaki ayarsız limitleri olumsuz olarak değerlendiren analistin açıklamaları dikkat çekti.

  Yüksek işlem ücretleri şikayetlerini de dile getiren Peter Brandt, bu açıklamalarıyla borsa kullanıcılarında endişe yarattı. Ancak uzman analiste göre borsadaki en büyük sorun ise vadeli işlem platformunda yaşanıyor. Bu platformda satış emirlerinin günlük en düşük seviyenin bile altından verilmesi Coinbase borsasının problemli olduğunu gösteriyor.

  Müşterilerini Kandırdığını İma Etti

  Peter Brandt’in sosyal medya hesabına bu açıklamalarından dolayı çok sayıda kripto para kullanıcısı tarafından yanıtlar geldi. Bir kullanıcı Cardano listelenmesine dikkat çekerek diğer borsalar ile Coinbase borsası arasındaki makas farkına değindi.

  Peter Brandt ise bu yanıttan hareketle Coinbase borsasının kendi müşterilerini kandırdığını ima ederek bunu saklamanın büyük sorunlara yol açabileceğini vurguladı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle