Kriptopara

Mask Coin Geleceği 2021 - Analist Yorum ve Fiyat Tahminleri

  2021’de yatırımcıların değerlendirmek istediği altcoinler arasında Mask Coin çokça araştırılan seçenekler arasında yer aldı. Yatırımcılar Mask Coin’in gelecekte nasıl bir konumda olabileceğini ve analistlerin ona yönelik fiyat tahminlerini merak ediyorlar. Yazımızda yatırımcıların aklındaki bu sorulara analistlerin yorumlarını baz alarak yanıt bulmaya çalışacağız.

  Mask Coin Geleceği 2021

  Mask Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler, değer kazanımının önde olabileceğini belirtiyorlar. Analistler Mask Coin’in staking ile pasif gelir elde etme, sosyal ağlardan güvenli ve şifre altında sohbet etme, sosyal ağ üzerinden kripto para gönderme işlemlerinin tümünde rol aldığını belirtiyorlar. Pek çok alandan yatırımcı kitlesinin alım taleplerini karşılayabileceğini ve gelecekte değerlenebileceğini açıklıyorlar.

  Mask Coin Yorum

  Mask Coin hakkında yorum yapan analistler daha çok fiyat tahmini ve grafik analiz yorumlama üzerinden ilerliyorlar. Mask Coin’in gündeme yansıyan herhangi bir iş ortaklığı, güncellemesi veya ek projesi bulunmuyor. Bu yüzden analistlerin yorumları daha çok teknik ve temel analiz üzerine yoğunlaşıyor. Anonim ve uzman analistler ise Mask Coin’in Haziran ayını düşüşle tamamlayabileceğini, artışın Temmuz ve sonraki aylarda görebileceğini yorumlarında açıklamışlar.

  Mask Coin Grafik Yorum

  Mask Coin hakkında grafik analiz gerçekleştiren ve yorumlarını sunan anonim analistler 2021 senesi Mart ayından itibaren bir grafik inceleme gerçekleştirmişler. Bu incelemede ise Mart ayı sonunda Mask/USDT paritesi üzerinden yol almışlar. Mart ayında RSI’nin artık alım bölgesinde olduğunu, bollinger bantlarının ise iyice daralmış konumda olduğunu belirttiler. Bu kapsamda Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında değerlenmeleri beklediklerini ifade ettiler. Grafikte TOBO benzeri bir oluşumun bulunduğunu, bunun ilerleyen aylarda yükseliş sinyaline işaret ettiğini açıkladılar Düşüş trendinin kırılma halinde ise retest işlemine giriş yapılabileceğinin altını çizdiler.

  Coinfucyus adlı anonim analist ise güncel grafiği ele alarak yorumlarını sundu. Bu anonim analiste göre, birkaç formasyon grafikte görülüyor ve Haziran ayında fiyatın biraz daha aşağı sarkma ihtimali içinde yer alıyor. Bir sonraki hedefin Butterfly formasyonu olabileceğini ifade eden analist, dalganın 1. ayağında aşağı sarkma olursa, formasyonun iptal olabileceğini bildiriyor. Ona göre Mask Coin 2021 Haziran sonunda 2.50 dola bandına gerileyebilir.

  Mask Coin Fiyat Tahminleri

  2021 yılında Mask Coin hakkında fiyat tahmini verenler analistlerin görev aldıkları fiyat analiz platformları oldu. Bu platformlar ise önümüzdeki aylara yönelik fiyat tahminlerini paylaşıyorlar. Yazımızın bu bölümünde Mask Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte Mask Coin fiyat tahminleri:

  Crypto Friends Mask Coin Fiyat Tahmini

  Crypto Friends kripto para fiyat tahmin platformu, Mask Coin’in 2021 senesi Temmuz ayında 4.50 dolar ile 5 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini tahmin etti. Bu analiz platformunun analistlerine göre, Mask Coin’in 2021 ile 2025 seneleri arasında %100 veya %200 oranında fiyat artışını yapması çılgınca bir düşünde değil. Gelecekte değer kazanımının oluşabileceğini iletiyorlar.

  Coin Arbitrage Mask Coin Fiyat Tahmini

  Coin Arbitrage kripto para fiyat analiz platformu analist topluluğu, Mask Coin’in 2021 Temmuz ayı içinde 3.64 dolar ile 4 dolar bandı arasında dalgalanmasını bekliyor. Diğer yandan, Mask Coin’in 2021 sene sonunda 9.83 dolar seviyesinde olabileceğini aktardılar.

  Analist topluluğa göre, Mask Coin, önümüzdeki 3 yıl içinde en yüksek 57.59 dolar seviyesine ulaşabilir. 2023 sene sonu için fiyat tahminleri ise 25.75 dolar seviyesinde oldu. 2024 yılsonunda Mask Coin’in 41.67 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini savunuyorlar.

  Sonuç

  Mask Coin 2021 senesi Temmuz ayında ve yıl sonunda değerlenmesi beklenen kripto paralar arasında yer aldı. Uzman analistler onun güvenli mesajlaşma ve merkeziyetsiz finansa katılma imkanlarını verdiğini vurguluyorlar. Bu iki alanda karşılayabileceği alım taleplerine bağlı artışı yakalayabileceğini düşünüyorlar. Onlara göre 2025 senesin gelindiğinde %100 fiyat artışı yaşanma olasılığı yüksek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle