Ünlü analist Elrond’dan patlama bekliyor

  Coin Bureau sunucusu olan popüler kripto para analisti Guy, Elrond hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şubat ayında yüzde 700 oranında yükselme kaydeden Elrond’dan büyük beklentileri olduğunu belirten ünlü analist platformun en iyi akıllı sözleşme olabileceğini iddia ediyor.

  Guy ismi ile tanınan popüler kripto para analisti Youtube platformu üzerinden aboneleri ile yeni analizlerini paylaştı. Ünlü isim son videosunda şubat ayında yaşadığı yüzde 700 oranındaki yükseliş ile dikkatleri üzerine çeken Elrond oldu. Ünlü analist açıklamalarında Elrond’un kripto para birimi ağı oluşturmak için çok önemli özelliklere sahip olduğunu iddia ediyor. Guy Elrond’un Bitcoin, Ethereum ve merkezi olmayan diğer platformların en iyi özelliklerini bir araya getirdiklerini bu nedenle de Elrond’un en iyi akılı sözleşme olabileceğini belirtiyor.

  Coin Bureau sunucusu ve popüler analist Guy, videosunda Elrond’un sadece en iyi akıllı sözleşme olma ihtimalinden değil aynı zamanda blok zincirinin yerel tokeni olan EGLD’nin performansından da bahsetti. EGLD’nin şuana kadar gösterdiği inanılmaz performansa dikkat çeken ünlü isim bunun başlangıç olduğunu ve tokenin daha da fazla yükselişe geçeceğini belirtti.

  Elrond en iyi akıllı sözleşme olma yolunda

  Ünlü analist açıklamalarında Elrond’un birçok platformun en gelişmiş özelliklerini aldığını belirtti. Alanın en önde gelen platformlarının en iyi özellikleri aldığını aynı zamanda geliştirdiğini iddia eden analist, bu nedenle Elrond’un en iyi akıllı sözleşme olma potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor.

  Elrond’un uyarlanabilir durum paylaşımının Ethereum 2.0 güncellemesi ile benzerlik gösterdiğini açıklayan Guy, Elrond’un Harmony, Arwen ve  Cosmos  gibi platformların da en iyi özelliklerine sahip olduklarını belirtti. Ünlü isim bu platformların en iyi özelliklerinin bir araya gelmesi ile beraber Elrond’un oluşturacağı blok zincirinin işlem gerçekleştirme kapasitesinde inanılmaz yükseliş görüleceğini belirtti.

  EGLD talebi zirveye ulaşacak

  Ünlü isim Elrond’un yerel tokeni EGLD’nin fiyat yükselişi ile ilgili değerlendirmelerde de bulundu. Analist geçen yaz gerçekleşen lansmandan bu yana tokenin inanılmaz yükseliş gösterdiğini belirtti. Guy ilerleyehn aşamalarda tokenin daha fazla yükseliş sergileyeceğini, Elrond DeFi ekosisteminin ilerleyen aşamalarında fiyat yükselişinin katlanacağını açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle