Kripto Para

STEP coin altcoin piyasasında tozu dumana kattı

  Altcoin projesi Step Finance (STEP) kripto para dünyasına girdiği andan itibaren yaklaşık 200 kat oranında artış gösterdi. Altcoin yatırımcılarının radarına takılan STEP fiyatının yükselişine devam edip etmeyeceği merak konusu oldu…

  Kripto para dünyasının en popüler kripto para birimlerinden biri olan Solana’nın uzun bir süredir beklenen projesi olan Step Finance (STEP), yatırımcıların dikkatini çekiyor. Token lansmanının ardından inanılmaz bir değer kazandı. Erken dönem destekçileri kripto paranın geleceğinden umutlu olmasalar da yatırımcılar STEP projesini konuşmaya devam ediyor. 

  Solana ağı üzerinde piyasaya sürülen altcoin projesi Step Finance’a ait STEP tokenı, kripto para yatırımcılarından büyük ilgi görüyor. Altcoin projesinin lansmanından sonra çok kısa sürede 200 kat yükseliş yaşaması yatırımcısını sevindirdi. Kripto para uzmanlarının da yakından takip ettiği STEP’in yükselişi, Solana ekosistemi hızlı büyümesine devam ederken birlikte geldi.

  STEP Fiyatında İnanılmaz Artış 

  Step Finance’ın STEP tokenı yakın dönemde piyasaya sürüldükten sonra inanılmaz artışlar gösterdi. Fakat bazı takipçiler bu kripto para projesinin lansmanının adil şekilde yapılmadığını öne sürdü. DeFi dünyasının öne çıkan projeleri arasında yer alan STEP, birkaç saat içinde fiyatını katladı. Yepyeni bir proje olan Step Finance’ın bu başarısı dikkatlerden kaçmadı. 

  Kısa bir süre önce Solana Hackathon’unun arkasında başlatıldı ve uygulaması alfa moduna geçti. Token lasmanından sonra büyük ilgi görmesi Solana ağının popülerliğini de arttırdı. Solana için ön sayfa görevi gören Step Finance, Zapper ve Zerion gibi Ethereum uygulamalarında olduğu şekilde kullanıcıların işlemlerini ve etkinliklerini tek bir yerde topluyor. 

  Solana Ekosisteminin Başarısı

  Benzer zaman aralığında Solana’nın SOL kripto para birimi de ciddi oranda artış gösterdi. Sam Bankman-Fried’ın projeye katılımı nedeniyle bu tür altcoin projeleri “Sam coinleri” olarak adlandırıldı. Bu ortaklık aynı zamanda Step Finance ve diğer pek çok Solana projesine yatırım yapan yönetiminde yer alıyor. Uzatılmış bir Solana sezonunun kripto para piyasasının geri kalanını nasıl etkileyeceği de kripto para yatırımcıları tarafından merak ediliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle