Popüler analist bu altcoinlerde yükseliş bekliyor

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği dünyaca ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, yeni açıklamalarıyla dikkat çekti. Uzman analist, piyasada düşüş yaşanmasına rağmen gelecek aylarda büyük patlama yapabilecek altcoinleri açıkladı…

  Kripto para piyasasında sert bir geri çekilme yaşanırken, sektörün önde gelen isimleri de yeni tahminlerini paylaşmaya devam ediyor. Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden olan analist Michael van de Poppe, son açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Uzman isim ETH, LTC, LINK ve XLM fiyatında yükseliş beklediğini duyurdu.

  Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden 228 binden fazla takipçisine önemli tavsiyelerde bulunan analist, piyasadaki gerilemenin ardından “altcoin sezonuna” dikkat çekti. Kripto para uzmanına göre yatırımcılara önümüzdeki aylarda ciddi kazanç sağlayacak projeler bulunuyor. Şu anda birikim aşamasında olduğunu belirttiği Litecoin (LTC) ile tavsiyelere başlayan analist önemli açıklamalar yaptı. 

  Hızlı Yükselmesi Beklenen Altcoin Projeleri

  “Şimdi daha büyük resme bakarsanız, bu birikimin burada devam ettiğini görebilirsiniz ve bu çok büyük.” ifadeleriyle LTC yükselişi bekleyen analist, varlığın kendisini 3’e katlayacağını söyledi. Usta analistin son dönemde yakından ilgilendiği ikinci altcoin projesi ise merkezi olmayan oracle ağ Chainlink (LINK) oldu. 

  “Chainlink’in potansiyel olarak 100 dolarlık bir hedefe ulaşacağı hesaplamasını da yapabilirsiniz.” diyerek yatırımcılara seslenen Michael van de Poppe paylaşımı dikkat çekti. Uzmana göre Chainlink fiyatının mevcut direnç seviyelerinin üzerine çıkması durumunda 2 katından fazla yükseliş göstererek bol kazanç fırsatları verebilir. 

  Stellar Lumens (XLM) Yükselişe Geçecek

  Altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulunan Michael van de Poppe son paylaşımında Stellar Lumens (XLM) hakkında şunları söyledi: “Stellar Lumens da kritik bir dirençle karşı karşıya. Bu yüzden bu direnç bölgesinin başka bir testini yaparsak, kesinlikle bunu aşacağız ve sonra ivmeyi görmeye başlayabiliriz.” Analistin bu paylaşımı kripto para yatırımcılarından büyük ilgi gördü. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle