“Kahin” Temmuz ayı için 4 altcoini işaret etti

  Kripto para piyasalarının en ünlü ve en başarılı analistlerinden biri olan Michael van de Poppe, bir kez daha tahminleri ile takipçilerinin karşısına çıktı. Poppe, bu kez Temmuz ayında patlayabileceğini düşündüğü 4 altcoini paylaştı.

  Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, piyasalarda önceden beri yaptığı nokta atışı başarılı tahminlerinden dolayı “Kahin” olarak biliniyor. Birçok kez kripto paralar konusunda başarılı analizler ve tahminler paylaşmış olan Poppe, bu kez de takipçilerinin dikkatini Temmuz’da patlayabileceğini düşündüğü 4 altcoine çekti.

  DFI.money (YFII)

  Michael van de Poppe, Youtube üzerinden 107 bin abonesi ile paylaştığı analiz ve tahmin videosunda, listesinde ilk sırayı DFI.money (YFII) için ayırdı. Merkezsiz finans sektörünün (DeFi) getiri toplayıcısı olan YFII için Poppe, Bitcoin (BTC) paritesinde (YFII/BTC) direnci ortadan kaldıracak olan kırılmanın ateşlenebileceğini düşündüğünü ifade etti. Poppe’un konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

  “Karşı karşıya olduğumuz kritik kırıcı, buradaki (0,063 dolar) bölgesidir. Burası birkaç kez test edildi ve hala kırılamadı. Fakat şu anda dördüncüsü olacak olan burada gördüğümüz testlerin miktarı düşünüldüğünde, tek seferde geçmemiz çok muhtemel. Sonra yeni bir dürtü dalgası başlayabilir.”

  TomoChain (TOMO)

  Michael van de Poppe, listesinde ikinci sırayı TomoChain’e (TOMO) ayırdı. Poppe’a göre, Bitcoi’e karşı bir akıllı kontrat platformu olan TomoChain bir kopma sonrası çok ciddi kazançlar elde edecek. Konuya ilişkin olarak Poppe’un ifadeleri şöyle:

  “(…) TOMO’nun bu direnç bölgesini (0,00051 dolar) birçok kez test ettiği gerçeği düşünüldüğünde, bir sonraki test bize genel olarak bir kırılma sağlıyor. Be sebeple bir sonraki hedef bölge 7 bin 500 Satoshi bölgesindeki alandır.”

  Kava.io (KAVA) ve Algorand (ALGO)

  Usta analist söz konusu listesinde 3. sıraya ise Kava.io’yu (KAVA) yerleştirdi. Merkezsiz zincirler arası para piyasası olan KAVA için Poppe, BTC paritesinde kilit bir direnç alanına yaklaşıyor. Ayrıca Michael van de Poppe, yaklaşan güçlü dirençten, KAVA’nın güçlü çıkacağını düşünüyor.

  Michael van de Poppe, son olarak listesinde 4. sırayı da Algorand’a (ALGO) ayırdı. ALGO, merkezsiz finans uygulamaları ve kripto paralar için Blockchain türüdür. Poppe’a göre ALGO/BTC paritesinde %69’luk bir rallinin gelmesi için desteğin korunması gerekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle