Ünlü iki analist ortak görüş açıkladı: İki altcoin'e dikkat

  Kirpto para sektörünün popüler uzmanları Ben Armstrong ve Crypto Rich, piyasa içinde yüksek potansiyele sahip olan altcoinlerle ilgili video yayınladı.

  610 bin abonesi olan ikili kripto para piyasasında fark yaratabilecek altcoinler arasında Ether 1, Sentiel ve PirateChain gibi projelerin olduğunu düşünüyor.

  Kripto para uzmanları Crypto Rich ve piyasa içinde Bitboy Crypto ismi ile tanınan Ben Armstrong, sektör içinde ok bilinmediği halde potansiyeli yüksek olan altcoinlerden bahsettiler. 610 bin abonesi olan hesaplarından yeni video yayınlayan ikili Ether 1, Sentiel ve PirateChain altcoinlerinin yüksek potansiyeli olduğunu ve kripto para sektörü içinde önemli farklar yaratabileceklerini düşünüyor. Ünlü isimler videoda altcoinlerin çekici taraflarının ne olduğunu ve neden yükseliş beklediklerinin ayrıntılı olarak açıkladı.

  Ether 1 projesi pasif gelir sağlıyor, potansiyeli yüksek

  İkilinin yayınladıkları video ile ilk dikkat çektikleri altcoin projesi Ether1 oldu. Projenin insanların band genişliği ve node’ları barındırmasına olanak sağlamasına dikkat çeken uzman isimler bu şekilde kullanıcıların pasif gelir elde edebildiğini açıkladı. Bununla beraber projede kullanıcıların merkeziyetsiz web sitelerini de bulundurabilmesinden de bahsedildi. Bu şekilde yine pasif gelir sağlandığını belirten ikili bu özelliğin Ether 1 projesini yükselişi için belirleyici olduğunu düşünüyor. Uzman isimler Ether 1 projesi içinde yer alan web sitelerinin kapatılmasının da mümkün olmadığını düşünüyor.

  Sentiel ve PirateChain analistlerin favorileri arasında 

  Armstrong ve Crypto Rich videoda piyasada çok bilinmemesine rağmen yükseliş beklenen altcoinlerden bir diğerinin ise Sentiel olduğunu açıkladılar. Altcoin projesinin merkezi olmayan bir VPN’e bağlı olmasının avantaj olduğunu belirten ikili, artık birçok projenin sabit ve merkezi VPN’inin olmasından kaynaklı hükümetlerin kontrol etme ve yasaklama hakkında sahip olduğunu belirtti. Sentiel’in VPN’inin kapalı olması ve kaynağının bilinmemesinin özgürlükçü olduğunu düşünen ikili, altcoin projesinin başarılı olacağını düşünüyor.

  Uzman isimlerin diğer favori altcoini ise PirateChain oldu. İkili PirateChain’in kripto para olarak tanımlandığını ve şeffaflık gibi özelliklerinin bulunmamasından övgü ile bahsetti. Gizlilik özelliği ile dikkat çeken altcoinle cüzdanlarda yapılan işlemlerin asla görünmüyor olmasını avantaj olarak değerlendiren ikili bu altcoinin de yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle