Kriptopara

Uzmanlardan KuCoin Gelecek ve Fiyat Tahmini 2022, 2023, 2024

  KuCoin borsasının artan işlem hacmi, KCS Coin’e duyulan yatırımcı ilgisini artırmaktadır. Popüler yerel token’le ilgili uzmanların gelecek beklentileri ve fiyat tahminlerini yazımızda sizler için derledik.

  Uzmanlardan KuCoin Geleceği

  2017 yılında Hong Kong merkezli olarak kurulan KuCoin, en yüksek hacme sahip 5. kripto para borsasıdır. Kripto para borsası yerel token olarak KCS jetonlarını desteklemektedir. Ethereum ağında çalışan bir ERC-20 token’i olan KCS, 2017 yılından bu yana değer varlığı çekme ve kar paylaşımı amacıyla kullanılmaktadır.

  KuCoin, platformunun desteklediği token’i güçlendirmek adına önemli adımlar atmıştır. KuCoin ekosisteminin kilit varlığı olması düşünülen KCS Coin; bonus özelliği ve günlük işlem ücretlerinin yüzde 50’sinden gelen temettü elde etme hakkı gibi ayrıcalıkları yatırımcılarına sunmaktadır. Halihazırda yüksek işlem hacmine sahip olan KuCoin, bu ek özellikleri ile token’ine sahip çıkacağını göstermekte ve borsanın tercih edilirliğine bağlı olarak KCS Coin’in gelecekte yatırımcılar arasında giderek daha fazla yaygınlaşması beklenmektedir.

  KuCoin Grafik Analizi

  Güçlü bir yükseliş trendine adım atan KuCoin, anonim teknik analistlerce değerlendirildi. Halihazırda bir kısmı KCS token yatırımcısı olan anonim analistler, 3 Kasım 2021 tarihi itibari ile düşen trendin kırıldığı ve 3 Aralık 2021 tarihinde de yükseliş onayı alındığını belirttiler. KuCoin fiyatında yeni yükseliş dalgasına çekilen Fibonacci uygulamasına göre sırası ile 22,624 – 25,477 – 27,783 dolar dirençlerini takip edileceği ifade edildi.

  Kısa vadeli grafiklerde ise anonim analistler, RSI indikatöründe ikili dip oluşumuna dikkat çekti ve fiyatların bu seviyeden gelen tepki ile yükselebileceğini kaydetti. Yeni yatırımcıların pozisyon almaları için mevcut seviyeleri değerlendirebileceğini düşünen anonim analistler, kademeli alım konusunda uyarılarını paylaşmayı ihmal etmediler.

  Güncel durumda 1 KCS fiyatı %kucoin-shares+try% TL. Döviz cinsinden ise %kucoin-shares+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, KuCoin 24 saatte %kucoin-shares+yuzde%.

  KuCoin Fiyat Tahminleri 2022, 2023, 2024

  KuCoin ve yerel kripto para birimi olan KYC Coin, uzmanlarca gelecekte iyi seviyelere gelebilme potansiyeline sahiptir. Kripto para piyasasının en çok takip edilen 3 ismi, her yıl için KYC Coin’de düzenli artış beklemektedir.

  • Wallet Investor KuCoin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, kısa ve uzun vade KuCoin fiyat tahminleri ile yükseliş yönündeki beklentilerini rakamsal olarak telaffuz etti. Kuruluş 2021 ve 2022 yılları içerisinde token’in 39,825 dolara yükselebileceğini öngörmektedir. Devam eden yıllarda borsaya duyulan ilgi ile KCS fiyatının artacağını düşünen kuruluşun 2026 yılı fiyat hedefi 116,152 dolar olarak paylaşılmaktadır.

  • Price Prediction KuCoin Fiyat Tahmini

  Price Prediction, her yılın sonuna ilişkin KuCoin fiyat hedeflerini güncelledi. Kuruluş yıl sonu 20,43 dolar hedef paylaştığı token’de 2022 yılı fiyat tahminini 33,58 dolar olarak aktardı. 2023 yılına gelindiğinde kuruluş 50,01 dolara işaret ederken, 2024 yılında KuCoin (KCS) Coin fiyatının 74,99 dolara ulaşabileceği ifade edildi.

  • Gov Capital KuCoin Fiyat Tahmini

  Gov Capital’e bağlı analistler, paylaştıkları farklı vade tarihlerine ilişkin fiyat tahminleri ile KuCoin’in geleceğine yönelik beklentilerini ifade etmektedirler. Kuruluşa bağlı analistlere göre 1 yılın sonunda KuCoin fiyatının 39,14 dolara ulaşması mümkün görülmektedir. Vade uzadıkça fiyat hedefini artıran Gov Capital, 5 yıl sonunda KYC token’in 114,53 dolara ulaşmasını hedeflemektedir.

  Sonuç Olarak

  KuCoin, kripto para borsası olarak sahip olduğu artılar ile giderek daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi başarmaktadır. Varlık transferi ve diğer ağ gereksinimleri için geliştirdiği KYC token’e sahip çıkmayı politika haline getiren kuruluş, stake politikasını teşvik etmek ayrıcalığı ile temettü gibi cazip ödüller sunmaktadır. Uzmanlar borsanın kaderi ile KYC token’in fiyatını paralel olarak düşünmekte ve ilerleyen yıllarda yaygınlaşan kullanımın fiyatlara etki edeceğini düşünmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle