Kripto Para

Binance borsası ADA ve ATOM için staking hizmeti başlattı

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Binance, yeni bir duyuru yayınlamasıyla gündeme geldi. Duyuruda borsanın ADA ve ATOM altcoinleri için yeni bir staking hizmeti başlattığı açıklandı…

  Kripto para dünyasının en popüler borsalarından Binance platformunda kullanıcılara müjdeli haber sunuldu. Binance borsası 10 Şubat tarihinden itibaren kullanıcılarına Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) staking işlemi yapma fırsatı tanıyacak. En büyük kripto para borsasının bu hizmeti, kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü.

  Binance kripto para borsası kullanıcıları, 10 Şubat tarihinden itibaren iki yeni kripto para biriminde staking işlemlerine başlayabilecek. Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) kripto paralarında staking işlemi yapmak isteyen kullanıcılar bugünden itibaren bu hizmetten yararlanma fırsatına sahip olacak. Binance borsası kullanıcıları, cüzdanlarında stake ettikleri kripto paraları istedikleri zaman görüntüleyebilecek.

  Binance Borsasından Yeni Staking Hizmeti

  Kripto para sektörünün önde gelen borsası Binance’de kullanıcılara staking işlemi onaylamasından sonra yıllık getiri oranları günlük olarak hesaplanacak. Bu hesaplamalar sırasında staking dönemi sonlanana kadar veriler toplanacak. Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) kripto para birimleri için, Binance kullanıcılarına sunulan staking süresi 15 gün olarak belirlendi.

  Cardano (ADA) kripto para kullanıcıları başına stake edebilecek maksimum ADA coin sayısı 1000 olarak belirtildi. Açıklamada minimum ADA sayısı ise 1 olarak yer aldı. Binance kripto para borsasının kullanıcılarına sunduğu yıllık getiri oranı ADA coin için %21.79 seviyesinde gösterildi.

  ADA ve ATOM Tokenlarında Staking Fırsatı

  Binance kripto para borsasının kullanıcıları ADA dışında Cosmos (ATOM) kripto para birimi için de staking fırsatından yararlanabilecek. 10 Şubat tarihli duyuruda ATOM sahipleri için de yıllık getiri oranları ve stake oranları açıklandı.

  Buna göre kullanıcı başına stake edilebilecek maksimum ATOM sayısı 50 olurken minimum ATOM sayısı 1 olarak duyuruldu. Binance kripto para borsasında ayrıca ATOM staking için belirlenen yıllık getiri oranı ise %24,79 olarak açıklandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle