Kriptopara

ATOM Coin Geleceği 2022 – 3 COSMOS Coin Fiyat Tahmini

  Güçlü trendi ve proje misyonu ile her dönem popülerliğini koruyan ATOM Coin, son günlerde yaşadığı düşüş ile kimi yatırımcılara göre alım fırsatı vermektedir. Projeye yatırım yapmayı düşünen okurlarımız için yazımızda uzmanların ATOM Coin geleceğine yönelik değerlendirmelerine ve 3 uzmanın COSMOS fiyat tahminlerine yer verdik.

  ATOM Coin Geleceği

  Yeni nesil internet teknolojisinin temeli olma hedefiyle Tendermint tarafından geliştirilen Cosmos ağının kripto para birimi ATOM Coin, kripto para endüstrisinin önde gelen isimlerince yakından takip edilmektedir. Kripto para birimlerini bölmek yerine bir araya getirmeyi hedefleyen projede, birlikte çalışabilirliği sağlama hedefi uzmanlarca beğenilmektedir.

  Projeyi yakından izleyen analistler, merkezi olmayan blok zincirleri interneti kurma hedefini yakından takip etmektedir. Bu misyonun insanlara hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir blok zinciri uygulamaları oluşturmasına izin vereceğini belirten analistler; ATOM Coin geleceğine olumlu bakmakta ve Cosmos ağı projesinin geleceği ile blockchain geleceğini paralel değerlendirmektedirler. Uzmanlara göre 2022 yılında ATOM Coin geleceği, popülerliğini ve paralelinde fiyatını artırma potansiyeline sahiptir.

  ATOM Coin Grafik Analizi

  ATOM Coin teknik analiz çalışmalarını paylaşan anonim analistler, genel resimde token’in dip noktasından tepki vermeye hazırlandığını ifade etmektedirler. RSI ve MACD göstergelerinin aşağı yönlü seyrettiği günlük periyotta, her iki teknik gösterge de aşırı satış bölgesinde yer almaktadır.

  Token’in yaklaşık 21,84 dolara karşılık gelen yatay destek noktası üzerinde tutunduğunu ifade eden analistler, artan hacimlerle birlikte bu noktadan tepki yükselişi gerçekleşmesini beklemektedirler. Anonim analistlerin tepki yükselişlerindeki ilk hedefi 25,33 dolar olarak paylaşılırken, yükselişin devam etmesi halinde 30 ve 33 dolar seviyeleri kısa vadeli analiz hedefleri olarak paylaşılmaktadır.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 ATOM fiyatı %cosmos+try% TL. Döviz cinsinden ise %cosmos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cosmos Coin 24 saatte %cosmos+yuzde%.

  ATOM Coin Fiyat Tahminleri

  Cosmos (ATOM) Coin geleceğine olumlu bakan uzmanların beklentileri ile sektörün önde gelen analistlerin fiyat hedefleri birbirleri ile örtüşmektedir. Sektörün en çok takip edilen 3 analisti, yayımladıkları COSMOS fiyat tahminleri ile kripto para uzmanlarını desteklemektedirler. Token’de 2022 yılı için en düşük 39,24 dolar ve en yüksek 42,22 dolarlık fiyat tahmini paylaşılmaktadır. Vade uzadıkça ATOM Coin’de fiyat hedefleri 4 haneli dolar değerlerine ulaşmaktadır.

  • Wallet Investor ATOM Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri, kısa ve orta vadede ATOM Coin’in yükselişine yönelik beklenti taşıyan kuruluşların başında gelmektedir. Kuruluş, 1 yıllık süreçte 42,22 dolar hedef paylaştığı tokende; orta vade için birkaç katlık bir hedef yayımlamaktadır. Wallet Investor’un orta vadeli COSMOS fiyat hedefi 141,30 dolardır.

  • Digital Coin COSMOS Fiyat Tahmini

  Digitalcoin analistleri, ATOM Coin’de kısa, orta ve uzun vade fiyat hedefleri paylaştı. Kuruluş, 2022 yılı içinde token fiyatının 39,24 dolardan fiyatlanmasını beklediğini açıkladı. Orta vadede token için 46 – 63 dolar aralığında fiyat beklediğini belirten kuruluş, 2029 yılında token fiyatının 124 dolara  ulaşmasını öngördü.

  • Price Prediction COSMOS Fiyat Tahmini

  Price Prediction analistlerince yayımlanan COSMOS fiyat tahminlerinde, kısa vadede Wallet Investor ile paralellik gözlenmektedir. Kuruluş, 2022 yılı için ATOM Coin fiyat hedefini 40,66 dolar öngördüğü bilinmektedir. 2025 yılına gelindiğinde ise beklentinin 755 dolara ulaştığı ATOM Coin’de kuruluş, 10 yıl içinde 1.096 dolarlık muazzam bir beklenti paylaşmaktadır.

  Sonuç Olarak

  Cosmos (ATOM) Coin kripto para birimlerini bir araya getirerek geleceğin internetini oluşturma misyonu doğrultusunda Tendermint tarafından geliştirildi. ATOM Coin geleceği uzmanlarca olumlu değerlendirmekte ve bireysel ve kurumsal katılımcılar ile büyüyeceğine inanılmaktadır. Analistler ise projenin yerel token’i olan Atom Coin’in 2022 yılında yükselerek orta ve uzun vadede 1.000 dolar üzerine çıkabileceğini ön görmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle