Kriptopara

Analistlere Göre 2022'ye Damga Vurabilecek 5 Coin

  2021 yılı kripto para piyasaları için şimdiden eşsiz bir yıl oldu. Özellikle yılın ilk çeyreğinde yaşanan ciddi değer artışları, kripto para piyasalarının çok geniş kitlelere ulaşmasını sağladı. Artık yılın son çeyreğine girildi ve birçok analistin uzun zamandır işaret ettiği 2022 yılına az bir zaman kaldı. Birçok analist ve uzman, 2022 yılında ciddi yükselişler beklediği altcoinleri paylaşmaya devam ediyor. Bu yazımızda, 2022 yılına damga vurması beklenen altcoinleri inceleyip değerlendirebilirsiniz.

  Cardano (ADA) 2022 Beklentileri

  2021 yılındaki ciddi değer artışlarına dahil olarak piyasa değeri ile en büyük 3. kripto para birimi konumuna kadar yükselen Cardano (ADA) geleceği ile ilgili birçok analist ve uzman, 2022 yılında patlama beklemektedir. Hatta bazı analistler, 2022 yılından önce bile ADA’nın 10 dolar seviyesine yükseleceğini düşünmektedir. Özellikle Alonzo hard forku sonrası, ADA için 2022 beklentileri de olumlu yönde artmıştır. Proof of Stake (PoS) mekanizmasını kullanan ve 3. nesil bir kripto para birimi olan ADA için “Geleceğin kripto para birimi” tanımlamaları yapılmaktadır.

  Proje için Coin Arbitrage analist ve uzman ekibi 2022 yıl sonunda 4,25576 dolarlık bir fiyat öngörüsünde bulunmaktadır.

  Celcius (CEL) 2022’ye Damga Vurabilir

  Birçok analistin 2022 yılında çok ciddi yükselişler beklediği altcoinler arasında Celcius (CEL) yer almaktadır. Celcius, kripto para kullanıcıları için birleşik bir bankacılık ve finansal hizmetler platformu olarak hizmet vermektedir. Ayrıca platform, kullanıcılarına kripto para yatırımları için ödüller de sunmaktadır. Projenin, bankacılık ve finansal hizmetler alanında sunmaya odaklandığı hizmetler, geçmiş fiyat verileri ve yükseliş potansiyeli, uzmanlar ve analistlerin proje hakkında olumlu görüşler dile getirmesini sağlamaktadır. 2022 yılında Celcius’tan (CEL) ciddi yükselişler bekleyenler arasında ünlü analistlerden Ben Armstrong da yer almaktadır.

  Coin Arbitrage uzman ve analist ekibi Celcius (CEL) için 2022 yılsonunda 9,72939 dolarlık bir fiyat tahmininde bulunuyor.

  Elrond (EGLD) 2022 Beklentileri

  2022 yılında ciddi yükselişlerin beklendiği altcoinler arasında yer alan Elrond (EGLD); ölçeklenebilirlik ve düşük işlem ücretlerine öncelik vermeyi hedefleyen bir akıllı sözleşme platformunu hayata geçirmek için dağıtık bilgisayar ağını teşvik eden bir yazılımdır. “Uyarlanabilir Durum Paylaşımı” ve “Daha Fazla İşlem İçin Elrond Altyapısını Bölme” işlemleri ile iki benzersiz özellik kullanan Elrond ağı, EGLD coin ile desteklenmektedir.

  Birçok uzman ve analist, EGLD Coin'in gelecekte özellikle 2022 yılında patlama yapacak olan altcoinler arasında yer aldığını düşünmektedir. Wallet Investor ekibi 2022 için olası EGLD yatırımlarını “harika bir seçenek” olarak yorumlamaktadır. Ayrıca ekip, 5 yıllık süreçte de EGLD’den %378,34 oranında değer artışı beklemektedir.

  Binance Coin (BNB) 2022 Yorumu

  2021 yılına damgasını vurmayı başaran altcoinlerden biri olan, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) geleceğinde de birçok uzman ve analist, 2022 yılında ciddi değer artışları beklemektedir. 1 yıllık süreçte 15 dolar seviyesinden 690 dolar seviyesine kadar yükselerek çok ciddi bir yükseliş potansiyeli olduğunu kanıtlayan BNB, birçok analistin radarına girmeyi başarmıştır.

  BNB’den 2022 yılında patlama bekleyenler arasında popüler analist Scott Melker de yer almaktadır. Wallet Investor analist ve uzman ekibi, 2022 yılı için olası BNB coin geleceğini yorumlarken BNB yatırımcılarını “harika bir seçenek” olarak yorumlamaktadır. Ekip, 5 yıllık süreçte BNB’den %428,21 oranında değer artışı beklemektedir.

  Polygon (MATIC) 2022 Beklentileri

  Binance ve Coinbase gibi borsalar tarafından desteklenen Polygon (MATIC), bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Polygon projesi, birçok blok zincirindeki ölçeklenme sorunun çözmeyi ve kripto para birimlerinin bütün olarak benimsenmesini hedeflemektedir. Birçok analist ve uzman isim, MATIC Coin geleceğinin oldukça parlak olduğunu belirterek, 2022 yılında patlama yaşayacak olan altcoinler arasında yer aldığını ifade etmektedir.

  Coin Arbitrage uzman ve analist ekibi, 2022 yılsonunda Polygon fiyatının 2,23331 dolar seviyesine ulaşacağını öngörmektedir.

  Sonuç Olarak

  Kripto para piyasalarında, 2022 yılında birçok analist ve uzman çeşitli altcoinlerin ciddi değer artışları yaşayarak yatırımcılarına kazanç sağlayacağını öngörmektedir. Birçok piyasa analizi ve veri ışığında, uzmanların ve analistlerin en yoğun olarak bu noktada odaklandıkları altcoinler arasında; Cardano (ADA), Celcius (CEL), Elrong (EGLD), Binance Coin (BNB) ve Polygon (MATIC) yer almaktadır. Birçok kripto parada olduğu gibi, bu kripto para yatırımlarında da riskler göz ardı edilmemelidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle