Kriptopara

POLYGON Coin Geleceği 2021, 2022- MATIC Yükselir mi?

  Yatırımcılar gelecekte kazanç sunabilecek kripto para birimlerini öğrenme telaşındalar. Bu kapsamda araştırdıkları altcoinlerden biri ise MATIC Coin olarak biliniyor. Bu yazımızda en çok sorulan MATIC Coin geleceğinde ne var, MATIC Coin yükselir mi sorularına, analistlerin 2021 ve 2022’yi baz alarak paylaştıkları tahminleri üzerinden yanıt bulmaya çalışacağız. 

  POLYGON Coin Geleceği 2021

  Analistler POLYGON geleceğini yorumlarken, bu projenin 2021 senesi içinde popüler hale gelebileceğini belirtiyorlar. Çünkü projenin her yatırımcının ihtiyaç duyduğu ölçeklendirilebilirlik alanına değindiğini açıklıyorlar. Analistlere göre MATIC Coin 2021 yılı Temmuz ayında 2 dolar ile 2.50 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Bu kapsamda onun yakın geleceğinde fiyat artışının olabileceğini belirttiler. 

  POLYGON Coin Geleceği 2022

  Analistler POLYGON projesi için 2022 senesinin 2021 yılından daha hareketli geçebileceğini açıklıyor. İlgili senede MATIC Coin’in işlem hacmini genişletebileceğini ve kurumsal yatırımcı kitlesinde daha yüksek talep alabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre MATIC Coin 2022 yılı Şubat ayı içinde 4 dolar ile 4.50 dolar bandı arasında bir fiyatı tabloya alabilir. Bu kapsamda 2022 sene girişine yönelik değer kazanımı yönünde yorumlar yapıldı.

  MATIC Coin Yükselir mi?

  Analistlere göre MATIC Coin yükselebilir. Analistler yükselişin ise 2021 senesi içinde farklı noktalarda oluşabileceğini açıkladılar. MATIC Coin’in 2021 Temmuz ayında ve Ağustos sonunda etkili değer kazanımlarını yapabileceğini düşünüyorlar. Bunun yanında sıra 2022 Şubat ayı ve Haziran girişi için değer kazanımına yönelik tahminleri sunuyorlar. Analistlere göre 2022 senesi Haziran ayında MATIC Coin fiyatı 6 dolar düzeyine kadar çıkabilir. 

  Analistlerin MATIC Fiyat Tahminleri

  2021 ve 2022 senelerinde değer kazanımlarını kayda alabileceği düşünülen MATIC Coin hakkında önemli analistlerden tahminler geldi. Yazımızın bu bölümümde analist tahminlerini bir araya getiriyoruz. İşte analistlerin MATIC Coin hakkında sundukları tahminler:

  Alex Saunders MATIC Fiyat Tahmini

  Alex Saunders, MATIC Coin’in ölçeklendirme sorunlarını yaşamak isteyen yatırımcılara hitap ettiğini belirtti. Düşük masraflı işlemleri buna rağmen hızlı yapabilmeye imkan sunan kripto paranın, ilerleyen süreçte değerlenebileceğini düşünüyor. Analiste göre MATIC Coin 2021 yılı Ağustos ayında 3 dolar seviyesine yükselebilir. 2022 yılı Şubat ayı ardından ise 4.50 dolar düzeyine yükselebilir. 

  Aayush Jindal POLYGON Gelecek Tahmini

  Aayush Jindal, MATIC Coin’in Pos konsensüs’e göre çalışabildiğini ve kazanılabildiğini belirtiyor. 2021 senesinde kurumsal şirketlerin ise artık Pos üzerinden üretilebilen kripto paraları tercih ettiklerini dile getiriyor. Bu yüzden talep artışını görebilecek MATIC Coin’in 2021 Ağustos ayında 3 dolar ile 3.50 dolar bandına yükselebileceğini belirtti. Analiste göre MATIC COin fiyatı 2022 senesi ikinci yarısında ise 5 dolar ile 5.50 dolar bandı arasında dalgalanabilir. 

  Kaleo Tahmini

  Kaleo, MATIC Coin için 2022 yılının 2021 senesinden daha parlak geçebileceğini düşünüyor. MATIC Coin’in 2022 Ocak ayında 4 dolar düzeyine çıkabileceğini açıkladı. Analiste göre 2022 Nisan ayında MATIC Coin fiyatı 5 dolar ile 5.50 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Bu tahminleri ile MATIC Coin’in 2022 geleceği için parlak bir tablo çizdi.

  Neden Yükseleceği Düşünülüyor?

  Analistler 2021 ve 2022 senelerinde MATIC Coin’in pek çok farklı noktada değer kazanımı içinde olabileceğini belirttiler. Kripto paraların fiyat oynaklığı ve volatiliteden etkilenme özelliğine bağlı olarak birçok düşüşünde meydana gelebileceğinin altını çizdiler. Ancak, MATIC Coin’in önemli noktalarda yatırımcılarına kar sunabileceğini düşünüyorlar. 

  Bu tahmini yapmalarına sebep olan detayları ise açıkladılar. Analistler, MATIC Coin’in merkeziyetsiz finansal sistemler ile yatırımcılar arasındaki etkileşimi daha hızlı, verimli bir hale getirdiğini belirttiler. Analistler, Plasma çerçevesinin özel versiyonu üzerinde tasarlanan Matic Network’ün hız, düşük masraf avantajlarını ise en iyi şekilde sunduğunu düşünüyorlar. Yavaş işlemlerden kaçmak isteyen yatırımcıların bu altcoin’e ilgilerinin artabileceğini düşünen analistler, MATIC Coin’in değer kazanımı yapabileceğine inanıyorlar. 

  Sonuç Olarak

  MATIC Coin ölçeklendirilebilirlik hakkındaki sorunları ortadan kaldırabilen bir kripto para birimi. Düşük masraflı ve hızlı işlemleri destekleyen MATIC Coin, Ethereum ağındaki akıllı sözleşmeler ile çalışabiliyor. Diğer yandan merkeziyetsiz finansal işlemlerde de rol alıyor. Analistler MATIC Coin’in 2022 ikinci yarısı içinde 6 dolar düzeyine ulaşabileceğini düşünüyorlar. Eğer bu gerçekleşirse, yatırımcıları için iyi bir kar sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle