Kriptopara

4 Uzmandan Coin98 (C98) Geleceği, 2022 Fiyat Tahminleri

  Coin98 (C98), 2022 yılında çıkış yakalayan ve hem yatırımcıların hem de analistlerin radarına girmeyi başaran kripto varlıkları arasında yerini almayı başardı. Yeni yükseliş trendi beklentisi içine giren uzmanlara göre gelecek hedeflerini de yakalaması halinde pozitif yönde bir beklenti sunmaktadır. DeFi işlemlerinin de yaygınlaşması ile Coin98 (C98) projesinin daha da güç kazanması bekleniyor. Coin98 (C98) hakkında analistlerin 2022 fiyat tahminleri, C98 geleceği ve proje detayları hakkında detaylı bilgiyi sizler için bir araya getirdik.

  Coin98 (C98) Coin Geleceği

  Coin98, kullanıcıların çapraz zincir takaslarından stake etmelerine ve yield farming gibi hizmetlerin tümüne erişim sağlamalarını destekleyen merkeziyetsiz finans (DeFi) çözümü olarak gelecek vaat etmektedir. 2022 yılında çok daha geniş kitlelere ulaşan ve faaliyet alanı artan DeFi hizmetlerine ilişkin akılcı çözüm önerileri ve fırsatlar sunan projelere karşı ilgi de her geçen gün artmaya devam ediyor. 

  Coin98 (C98) geleceği hakkında ise projenin yol haritasında da yer verilen bazı detaylar ve gelecek hedefleri şöyle özetlenebilir:

  • Birden fazla blok zincirde DeFi protokolleri, uygulamalar, NFT’ler ve daha fazlasından oluşan bir ekosistem ile gelecekte merkeziyetsiz finans alanında aranan nitelikte olması beklenmektedir. 
  • Temmuz 2021’de Binance Launchpad üzerinde yer alan proje, bu tarihten sonra ivme kazanmış ve 2022 itibariyle yeni hedeflere ulaşmıştır. 
  • Coin98 Exchange, Space Gate, C98 ile gelecek 5 – 10 yıllık projeksiyonda ise daha fazla çözüm geliştirmesi hedeflenmektedir. 
  • Gelecek hedefleri arasında ayrıca yol haritasında launchpad, kredi verme ve borçlanma platformu, megafarm gibi birçok alternatif hizmete yer vermeyi hedeflemektedir.  

  Coin98 (C98) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Trend çizgileri ve yeni destek – direnç bölgeleri hakkında yapılan son analizlerde risk faktörü öne çıkmıştır. 2022 yılının ilk aylarında düşüş eğilimini bırakmayan C98, kısa vadede hala piyasa belirsizliklerine bağlı olarak risk taşımaktadır. Mevcut formasyonda dalgalı bir seyir izlemesi beklenen C98, olası sert iniş ve çıkışlara karşı yatırımcısını üzebilir. Hareketlilikten kaçınmak ve olası kayıpları en aza indirmek için güncel görünüme ve direnç – destek noktalarına göre işlem yapmak önemlidir. 

  Coin98 (C98) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Coin98 Finance, DeFi likidite toplayıcısı ve merkezi olmayan bir borsadır. DeFi ve DEX alanında önemli çözümler üreten ve zincirler arası sorunsuz bir şekilde token takaslarını kolaylaştıra bir projedir. C98 ise projenin yerel tokenıdır. Bu belirteç kendi ekosistemi ile birlikte çalışabilir. 

  Coin98 teknik detaylarına ise çalışma prensibi geniş bir tanımlamaya sahiptir. Temelde finansal amaçlar için açık bir merkezi olmayan ağ oluşturmak için farklı araçlar ile işlem yapmaya olanak tanımaktadır. TradFi kullanıcılarının farklı blok zincir ağlarındaki herhangi bir DeFi hizmetine erişim sağlaması için köprü olarak da çalışmaktadır. 

  Coin98 (C98) Kullanım Alanları Nelerdir?

  C98, Coin98 platformunun yerel yardımcı program tokenıdır. Hizmet ücretlerinin ödenmesinin yanı sıra stake ödülleri, yönetişim ve üyelere özel haklar gibi kullanım alanlarına sahiptir. İşlevsel özellikleri ile ekosistem içinde de aktif bir kullanım alanı elde eden C98, piyasalarda ise yatırım amaçlı kullanılmaktadır. Coin98 Lab tarafından kullanıma sunulması hedeflenen yeni hizmetler kapsamında da kullanım alanının genişlemesi hedeflenmektedir. 

  Coin98 (C98) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Coin98 (C98), güçlü destekçileri ve çapraz zincir takasları gibi çözümleri ile gelecek vaat eden ve olumlu yönde beklentileri geliştiği projeler arasında yer almaktadır. Farklı blok zincirler için hizmetlere daha hızlı erişim sağlaması ve Coin98 Wallet gibi kripto varlıklarını saklama, gönderme, satın alma ve yönetme gibi işlemler için birden çok blok zincir ağında yer alan sayısız dApp ile etkileşime imkan vermesi de bu yönden önemli bir unsur olarak değerlendirilmektedir. C98 fiyat beklentisi ise projenin yeni hedefleri gerçekleştirmesi ile pozitif eğilim taşımaktadır.  

  Coin98 (C98) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Coin98, Ethereum, BNB Chain ve Solana tarafından desteklenir. C98 token, ERC – 20, BEP – 20 ve SPL token standartlarına sahiptir. Teknik açıdan bu unsurlar ile desteklenen proje güvenlik alt yapısına sahiptir. Ayrıca şirket içi özel geliştirme ekibinin dışında Coin98, akıllı sözleşme ve ürünlerini güvenilir olmasını sağlamak için harici denetime tabi tutulur. Coin98 Wallet hizmeti, Certik tarafından denetlenirken, Ethereum ve BNB Chain üzerinde Armor tarafından kontrol edilmiştir. Bu yönden proje güvenli addedilmektedir. 

  Coin98 (C98) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Coin98 (C98) projesini benzersiz yapan bazı detaylar şöyle sıralanabilir:

  • İlk çok zincirli uyumlu cüzdan motoruna sahiptir. 
  • Ethereum, BNB, Solana, Avalanche ve Polygon dahil birçok blockchain altyapısında varlıkları destekleyen likidite toplayıcısına sahiptir. 
  • Birden çok ağ üzerinde yer alan varlıkların takasını ve aktarılmasına olanak veren çapraz zincir köprüsü sunar.  

  Coin98 (C98) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Coin98 (C98) avantajları:

  • Başka blok zincir ağlarındaki farklı cüzdanlarla etkileşime girebilir. 
  • DeFi çözümleri ile geniş bir ekosisteme sahiptir. 
  • Gelecekte daha verimli bir hale gelmesi beklenmektedir. 

  Coin98 (C98) dezavantajları:

  • C98 fiyatında görülen dalgalanmalardan kaçınmak gerekir. 
  • Rakip projelerin gerisinde kalabilir. 

  Coin98 (C98) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Coin98 (C98) listeleyen borsalar şunlardır:

  • Binance
  • SushiSwap
  • FTX
  • KuCOin
  • Bithumb
  • GAte.İo
  • PancakeSwap
  • Crypto  

  Coin98 (C98) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Coin98 (C98) projesinin hakkında 2022 yılı ve sonrasına ait fiyat tahminleri güncellendi. Piyasalara yön veren 4 analistin C98 hakkında gelecek hedefleri ve C98 fiyat tahminleri ise şöyle:

  • Price Prediction analistlerin 2022 yılında C98 fiyatının 0,59 dolara geleceğini tahmin etmektedir. 2025 yılında ise fiyat hedefi 1,90 USD olarak dikkat çekmiştir. 
  • Coin Skid platformunda ise 2022 Aralık ayı için 1,34 USD, gelecek 4 yıl içinde ise 2026 yılında 4,34 USD hedefine yer verilmiştir. 
  • Wallet Investor uzmanları ise 1 yıllık yatırım için kötü bir yatırım olarak görmektedir. Tahminini 1 yıllık görünümde 0,054 USD olarak açıklanmıştır. 
  • Coin Data Flow uzmanları ise 2023 yılı için 0,72 USD hedefini duyurmuştur. Risk faktörü ise yüksek görülmektedir. 

  Özet Olarak

  Coin98 (C98), DeFi alanında hem genişleyen ekosistemi hem hızlı ve güvenli işlem olanakları ile önemli bir proje olarak değerlendirilmektedir. Gelecek hedefleri de umut vaat eden proje, piyasalarda yaşanan belirsizlik ve riskler nedeniyle C98 ile kötü bir pozisyon sunmaktadır. C98 yatırımı yapmadan önce uzmanların genel görüşlerini inceleyerek riski en aza indirmek için doğru stratejinin belirlenmesi gerekmektedir. Yatırımcılarının tedbirli olmaları ve güncel verilere göre işlem yapmaları önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle