Voyager (VGX) Coin Nedir, Nasıl Alınır Hangi Borsada Var?

  Kripto para piyasalarında yükseliş trendinin beklendiği önemli projelerden biri olan Voyager (VGX), kripto para ticaretinin yaygınlaşması ile bir hayli popülerlik kazanmıştır. Projenin de doğrudan kripto para alım satım hizmetleri ile ilgili olması ise gelecek projeksiyonlarında yatırımcıların ilgisi çekmeye devam ediyor. Son dönemde gelecek vaat eden projeler arasında da gösterilmeye başlayan Voyager Token ise vizyonu ile dikkat çekiyor. Voyager (VGX) projesine dair merak ettiğiniz tüm detayları sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. 

  Voyager (VGX) Coin Nedir?

  Voyager Token, kullanıcıların kripto para alım ve satım işlemlerini komisyonsuz olarak gerçekleştirmelerini sağlayan bir aracı platformudur. Temelde e – ticaret ve blok zincir odaklı bir projedir. Bu platformun yerel ağı olan Voyager Token (VGX) ise Voyager ekosistemi içinde kullanılan yerel belirteçtir. Teknik açıdan VGX, Ethereum ağında çalışan ERC – 20 standardına sahip bir tokendir. 

  Voyager (VGX) Projesi ve Whitepaper

  Voyager, güçlü proje misyonu ile öne çıkmayı başarmıştır. 100’den fazla dijital varlığı destekleyen Voyager’ın asıl misyonu ise kriptoyu tüketiciler için erişilebilir kılmak ve bu yenilik döneminde kullanıcılarının en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak olarak açıklanmıştır. Teknik makalede yer verilen temel birçok önemli nokta, projenin geniş çevreler için kripto para işlemlerini komisyonsuz olarak sunmak olduğu görülmektedir. Bu yönüyle bireysel ve kurumsal yatırımcılara gerçek zamanlı kripto varlık alım satım çözümü sunmayı hedeflemektedir. 

  Ekim 2018’de hayata geçirilen proje, kurulduğu ilk andan itibaren üstüne katarak şu an için 100’den fazla kripto varlığı desteklemektedir. Ocak 2019’da ise mobil uygulamasının da hizmete başlamasının ardından tüm kullanıcılar için kripto para işlemlerinin kolaylaştırılması sağlanmıştır. Projenin teknik detaylarına yer verilen whitepaper sayfasında ise projenin diğer çevrimiçi kripto para platformlarından ayrıldığı nokta komisyonsuz işlem özelliği olarak değerlendirilmektedir. Buna ek olarak daha birçok farklı kullanım özelliği ve teknik detayın da projeyi öne çıkardığı söylenebilir. Voyager (VGX) projesinin merak edilen tüm detaylarını öğrenmek isteyenler: https://www.investvoyager.com bağlantı adresini kullanarak projenin teknik makalesini görüntüleyebilirler.  

  Voyager (VGX) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  Crypto Trading Technologies, Voyager Token’ın ana şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Çevrimiçi aracılık hizmetleri alanında ciddi bir deneyim sahibi olan bir ekip tarafından proje yönetilmektedir. Proje ekibi içinde yer alan Stephen Ehrlich, Philip Eytan, Gaspard de Dreuzy ve Oscar Salazar tarafından ortak olarak kurulmuştur. 

  Vakfın CEO’luk görevini üstlenen isim olan Stephen Ehrlich, varlık ve opsiyon yatırımcıları için alım satım platformu geliştirme konusunda deneyimi ve uzmanlığı ile önemli bir figür olarak projede yer almaktadır. Projenin arkasındaki ekibin daha önce önemli birçok projede yer alması ve güçlü bir kariyere sahip olması Voyager'a olan güvenin de tahsis edilmesinde etkili bir unsur olarak değerlendirilmektedir. 

  Voyager (VGX) Kullanım Alanları Neler?

  Voyager’ın yerel varlığı olan VGX, kendi ekosistemi içinde kullanıcıların ödüllendirilmesi için kullanılmaktadır. Buna ek olarak VGX ayrıca uygulama içinde saklandığında belirli oranlarda getiri de sağlamak için kullanılabilmektedir. Benzer platformlarda olduğu gibi Voyager kullanıcılarına özel çeşitli birçok hizmet sunması ve işlem gerçekleştirilmesi için de VGX kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. İşlevsel özellikleri ile dikkat çeken VGX, piyasalarda ise yatırım amaçlı olarak kullanılabilmektedir. 

  Voyager (VGX) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Voyager (VGX), temelde kripto para alım satım platformları ile benzerlik gösterse bile sahip olduğu temel bazı özellikler onu diğer projelerden ayırmaktadır. Kripto para işlemlerinin daha verimli olmasını ve bunu sadece bireysel yatırımcılar için değil aynı zamanda kurumsal yatırımcılar için de sağlayan proje, komisyonsuz özellikleriyle de dikkat çekmektedir. 

  Projenin beklentilerin ötesinde bir kripto para deneyimi sunmasında fayda sağlayan ve Voyager (VGX) projesini rakiplerinden ayıran başlıca benzersiz özellikler ise kışça şunlardır:

  • Kripto para borsalarında yer verilen varlıkların fiyatları arasındaki tutarsızlıktan yararlanan akıllı emir yönlendirme teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ile birçok kripto para borsası ile anında bağlantı kurarak mevcut fiyatlar arasından en iyi fiyatların belirlenmesini sağlamaktadır. 
  • Söz konusu özellik aynız amanda yatırımcıların teklifler arasında dağılımı mukayese ederek kripto para borsalarında yer verilen fiyat ve daha yüksek likidite gibi değerleri karşılaştırmalarını sağlar. 

  Güncel VGX Coin Fiyatı

  Kripto para borsalarında güncel 1 VGX fiyatı %ethos+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Voyager Coin 24 saatte %ethos+yuzde%.

  Voyager (VGX) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Voyager (VGX) avantajları:

  • Kripto varlıklar tüketiciler için daha erişilebilir hale gelmiştir. 
  • 40’tan fazla dijital varlık ödül kazanmak için geniş token yelpazesi ile her ay %12’ye kadar kazanç sağlanabilir. 
  • 100’den fazla dijital varlığı desteklemektedir. 
  • Satın alma ve satış dahil olmak üzere %100 komisyonsuz işlem imkanına sahiptir. 

  Voyager (VGX) dezavantajları:

  • Gelecek döneme ilişkin riskler devam etmektedir. 
  • Belirsizlikler nedeniyle VGX fiyatı olumsuz etkilenmektedir. 

  Voyager (VGX) Coin Hangi Borsalarda Var?

  Voyager (VGX) şu anda birçok popüler borsada mevcuttur. Piyasa değeri ve işlem hacmi en yüksek borsalardan VGX al – sat işlemleri yapılabilmektedir. VGX işlemlerini hızlı şekilde yapabileceğiniz bilinen bazı borsalar şunlardır:

  • Binance
  • FtX
  • Bitrue
  • Bitget
  • Coinbase Exchange 

  VGX Coin Piyasa Bilgileri

  Benzerlerinde olduğu gibi tüm VGX piyasaya sürülmüştür. Hali hazırda tüm tokenlar dolaşımdadır. Söz konusu tokenların maksimum arzı ise aracılar tarafından kaydedilen yüksek likidite oranı sayesinde dolaşımdaki arzı da temsil etmektedir. Diğer kripto para işlem platformlarının tokenlarında olduğu gibi VGX hem dolaşımda hem de maksimum arzı 222 milyon 295 bin 208 olarak belirlenmiştir. Piyasa verilerine göre uzun vadede sıralamasını iyileştirme konusunda ciddi bir beklenti yaratmaktadır. Ancak Voyager (VGX) henüz gelecek için daha fazla token oluşturma gibi bir planı paylaşmamıştır. 

  Voyager (VGX) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  Voyager (VGX) satın almak için şu adımlar izlenebilir: 

  • 1. Adım: VGX listeleyen borsalardan birine giriş yapın.
  • 2. Adım: Borsa hesabı oluşturun.
  • 3. Adım: hesap onayı sonrasında para aktarın. 
  • 4. Adım: BTC, ETH, USD, USDT çiftleri ile alım emri oluşturun. 
  • 5. Adım: Yatırımınızı güvenli hesaplarda saklayın ve doğru zamanda al – sat gerçekleştirin. 

  Özet Olarak

  Voyager (VGX), alışılagelmiş kripto para işlem platformlarını farklı birçok özelliği ile geride bırakmayı hedeflemektedir. Kripto para işlemlerinin daha kolay, herkes için anlaşılabilir ve komisyonsuz olarak gerçekleştirilmesi hedefi öne çıkmaktadır. Proje gelecek vaat etse de VGX ile piyasa hareketi beklentinin altında kalmıştır. VGX yatırımı için riskler devam etmektedir. Uzmanların VGX geleceğine dair genel beklentileri pozitiftir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle