Voyager Token (VGX) son bir ayda 10 kat değer kazandı

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği ve son 30 günde %10 değer kazanan Voyager Token (VGX), yatırımcısının yüzünü güldürdü. Kripto para yatırımcılarının merak ettiği Voyager Token (VGX) incelmesi…

  Voyager Token (VGX), yükseliş performansı ile altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son 1 ayda fiyatını %1400 oranında arttırmayı başaran VGX, en değerli 100 kripto para arasında kendine yer bulmaya başladı. VGX fiyatı bu yükseliş ivmesi ile birlikte 3 doların üzerine çıktı.

  Kripto para basınında sık sık adından söz ettiren ve yıl başından bu yana en çok kazandıran altcoinler arasında yer alan Voyager Token (VGX) dikkat çekiyor. VGX fiyatı son 1 yıllık zamanda %9000 oranına yakın bir artış gösterdi. Voyager Token (VGX), son 1 haftada %150 değer kazanırken 24 saat içinde ise %5 daha yükseliş gösterdi.

  Voyager Token (VGX) Fiyatı Uçuşa Geçti 

  Uzun bir süredir yükseliş trendini sürdüren Voyager Token (VGX) kripto para birimi, altcoin yatırımcılarının da dikkatini çekiyor. Bu ivme ile birlikte piyasa değerini 570 milyon doların üzerine çıkaran VGX böylelikle en değerli 100 kripto para birimi arasında kendine yer buldu. 

  Altcoin için 1 günde yapılan alım satım işlemlerinin toplam hacmi ise 12.6 milyondan fazla olmasıyla ilgi topladı. Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği VGX fiyatında tüm zamanların en yüksek değeri 2018 yılındaki rallide görülmüştü. Altcoin mevsiminin yaşandığı dönemde VGX fiyatı rekor seviyesini 12.47 dolara çıkarmıştı.

  Voyager Token (VGX) İnceleme

  Crypto Trading Technologies tarafından 2018 yılında ağ hayatına başlayan Voyager, kripto para sektöründe brokerage hizmeti veriyor. Hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların ilgisini toplamayı başaran Voyager, pek çok kripto para borsasında kullanıcılara akıllı yönlendirme teknolojisi sağlıyor.

  Voyager, kripto para borsalarında listelenen coinlerin fiyat farklarından yararlanan bir algoritma kullanmasıyla dikkat çekiyor. Mobil uygulamasını 2019 yılında kullanıma açan ağın yerel kripto parası da Voyager Token (VGX) olarak adlandırılıyor. Güncel verilere göre VGX dolaşımdaki arzı 222 milyon 295 bin 208 olarak açıklanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle