Kriptopara

3 Analistten SwissBorg (CHSB) Geleceği, 2022 Tahmini

  Kripto para analistlerinin bir süredir radarında yer alan CHSB, son dönemde piyasa beklentileri ile yeni yatırımcıların da ilgini çekmeye başlamıştır. Gelecek vaat eden proje vizyonu ve köklü yapısı ile ilgi görmektedir. SwissBorg (CHSB) projesinin umut vaat eden yanları, gelecek vizyonu ve merak edilen diğer detaylarını sizler için bir araya getirdik. Uzmanların CHSB hakkında görüşlerine de ulaşarak projenin geleceği hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  SwissBorg (CHSB) Coin Geleceği

  SwissBorg projesi, geleneksel finanstan merkeziyetsiz finansa geçişte önemli bir basamak olarak kendini görmektedir. Gelecek hedeflerini belirlerken de bu ilke ile hareket etmektedir. 2017 yılında faaliyete geçmesinin ardından 2022 yılında ulaştığı nokta birçok kişi için tatmin edici görülmektedir. Projenin yol haritasında yer verilen detaylara göre gelecek 5 ila 10 yıllık süreçte de büyümesini ve genişlemesini sürdürmeye devam etmesi beklemektedir.

  SwissBorg (CHSB) projesinin gelecek hedefleri ve proje vizyonuna dair genel hedefler ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Smart Send ile en basit kripto transferlerinin gerçekleştirilmesini sağlayarak 2022 yılı ve sonrasında da popülerliğini artıracak kripto işlemlere olanak tanımaktadır.
  • 2022 yılının 3’üncü çeyreğinde Near Protocol geliştirmesi ile öne çıkacaktır.
  • Premium yeniden yapılandırma, Smart Send, varlık analizinde ESG derecelendirmesi gibi unsurlar 2022 yılı bitmeden gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek öne çıkan hedeflerdir.
  • Gelecek 5 ve 10 yıllık kısa, orta ve uzun vadeli görünümde pozitif bir eğilim takip edilmektedir.

  SwissBorg (CHSB) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  CHSB grafik görünümü ile son dönemde riskli bir hareket takip eden kripto paralar arasında yerini almıştır. Kısa ve orta vade için kripto para piyasalarındaki bu çalkantılar sonrasında yatırımcılarını da endişelendirmiştir. Mevcut formasyonda kırılma yaşamadığı takdirde düşüş eğilimine devam etmesi beklenmektedir. Mayıs 2021’de 1.65 dolar seviyesine kadar gelerek tüm zamanların en yüksek değerini görene CHSB, yeniden bu seviyenin çok altında işlem görmeye başlamıştır. Düşen kanal içinde yaşadığı geri çekilmeler sonrasında yeniden yükseliş bandına geleceği dönem ise yakından takip edilecektir.

  SwissBorg (CHSB) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  SwissBorg, 2017 yılında İsviçre merkezli olarak kurulmuş ve bireysel finansman alanına bağımsızlık ve merkeziyetsiz yapı getirmeyi hedefleyen bir projedir. İsviçre bireysel bankacılık alanında devrim oluşturmayı ve kişisel finans alanında merkeziyetsiz ağ seçenekleri sunmak için blok zincir ve akıllı sözleşme teknolojileri getirmektedir. Dünyanın merkeziyetsiz varlık yönetimi sürecine geçişini hızlandırmak için blok zincir teknolojisi kullanarak çalışmaktadır. SwissBorg Token ise CHSB simgesi ile piyasalarda işlem gören bir yardımcı program tokenıdır.

  SwissBorg (CHSB) Kullanım Alanları Nelerdir?

  SwissBorg bireysel varlık yönetimi adil, eğlenceli ve topluluk odaklı merkeziyetsiz hale getirmek için kullanılmaktadır. CHSB is Ethereum blok zincirinde yayınlanan çok amaçlı bir yardımcı program simgesi olarak kullanılmaktadır. SwissBorg ekosistemine katılmak ve yatırım yapmak için kullanılmaktadır. Katılım, esnetme, Premium avantajlar, topluluk dizini ve CHSB getiri programı gibi temel birçok amaç için kullanılabilmektedir. Ayrıca piyasalarda da yatırım amaçlı olarak işlem çiftleri ile beraber kullanılabilmektedir. 

  SwissBorg (CHSB) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHSB fiyatı %swissborg+try% TL. Döviz cinsinden ise %swissborg+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SwissBorg Coin fiyatı 24 saatte %swissborg+yuzde%.

  SwissBorg (CHSB) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  SwissBorg (CHSB) gelecek dönem beklentileriyle de öne çıkan önemli bir projedir. Özellikle son dönemde yarattığı beklenti piyasa başarısını da etkilemektedir. Varlık yönetiminde bireylerin söz sahibi olması ve kripto satın alma işlemlerini son derece kolay bir hale getirmesi açısından önemli bir konumdadır. Kripto piyasalarda ortaya çıkan belirsizlik halinin giderilmesi ve yeniden genel görünümde yukarı yönlü pozitif hareketin başlamasının ardından olumlu bir hareket göstermesi beklenmektedir. Piyasa beklentileri her ne kadar olumlu yönde seyretse de sahip olduğu bazı riskler nedeniyle bir süre daha yakından takip edilmelidir. 

  SwissBorg (CHSB) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  SwissBorg ve CHSB Ethereum blok zinciri üzerinde yayınlanmış ERC – 20 standardına sahip bir token olarak güvenli şekilde çalışmaktadır. Ethereum ağı ile beraber Hisse İspatı (Proof of Stake – PoS) konsensüs algoritmasına sahiptir. PoW algoritmasından farklı olarak yeni token yaratmak için elinde çoğunluk hisse bulunduranlara öncelik tanımaktadır. Söz konusu konsensüs yönetimi, blok zincir katmanı stake etme özelliği ekleyerek PoW’a göre çok yönlü olarak çalışmaktadır. Teknik açıdan sahip olduğu bu tür detaylar güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

  Proje ekibine bakıldığında ise 2017 yılında kurulan projenin Cyrus Fazel ve Anthony Lesoimier adlı iki önemli ismin önderliğinde güçlü bir ekiple yoluna devam ettiği görülmektedir. 9 kişilik ekipten dünya çapında yüzlerce kişilik bir ekibe dönüşerek topluluk odaklı oluşuyla da dikkat çekmektedir.

  SwissBorg (CHSB) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  SwissBorg (CHSB) birçok farklı özelliği ile sektöre yenilik getirmenin dışında çözümler de sunmaktadır. Bu temel özellikleri projenin benzersiz yapısını da destekler. SwissBorg (CHSB) projesinin benzersiz olmasını sağlayan başlıca özellikler ise şunlardır.

  • Smart Send ile sıfır ücretler akıllı gönderim yapılmasına olanak tanımaktadır.
  • Kriptoların en iyi fiyata alınmasını sağlayan akıllı motor ile daha verimli bir yatırım gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
  • Yapay zeka destekli otomatik kripto varlık analizi ile rakamlar arasında kaybolmadan gelişmiş kripto varlık analiz araçlarına hızlı erişim sağlar.
  • Kişisel finansman alanına blok zincir teknolojisini getirerek, bireysel portföy ve yatırım konusunda kişilere tam kontrol sağlamaktadır.

  SwissBorg (CHSB) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  SwissBorg (CHSB) avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Güvenli, yenilikçi ve ödüllü kripto uygulamasına sahiptir.
  • Aynı kripto varlıklar için daha fazla ödeme yapılmasını engeller.
  • Birden fazla borsadan en iyi fiyatı ve likiditeyi almayı sağlar.
  • Smart Yield ile kolay pasif gelir sağlar.

  SwissBorg (CHSB) dezavantajlarından bazıları ise şöyledir:

  • CHSB sert fiyat dalgalanmasına sahiptir.
  • Piyasa belirsizlikleri risk teşkil eder.
  • Güçlü rakiplerin gerisinde kalabilir.

  SwissBorg (CHSB) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  SwissBorg (CHSB) listelenen borsalardan bazıları kısaca şunlardır:

  • Bitfinex
  • Uniswap
  • Huobi Global
  • KuCoin

  SwissBorg (CHSB) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Analistlerin SwissBorg (CHSB) hakkında tahminleri dikkat çekmektedir. 2022 yılına ait ve sonraki dönemlere ilişkin hedeflerine göre doğru pozisyon alınması gerekmektedir. CHSB yatırımı konusunda 3 uzmanı beklentisi ise şöyle:

  • Swap Space platformuna göre Trading Beast uzmanları fiyat artışını 2023 yılı için yaklaşık 0,303421 dolar olarak belirlemiştir. Potansiyel yatırım getirisi ise -%19 olarak ölçülmektedir.
  • Tech News Leader uzmanları ise 1 yılda 0,57 dolar, 5 yıl sonunda ise 1.75 dolar seviyesine gelebileceğini aktarmıştır.
  • Digital Coin Price analistleri ise 2023 yılı için 0,28 dolar tahmininde bulunmuştur. Gelecek uzun vade hedefleri ise diğer uzmanlar ile benzer bir eğilimle pozitif yönde görülmektedir. Kısa vadeli riskler ise dikkat çekicidir.

  Sonuç

  Uzmanların büyük bölümü kısa ve orta vade için SwissBorg (CHSB) başta olmak üzere birçok kripto varlığı riskli olarak görmektedir. Bu risklere karşı temkinli olarak yatırımcıların işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Beklentilerin altında kalacak sonuçların görülmemesi için yakından takip edilmesi gerekmektedir. Proje genel hatları ile umut vaat eden ve merkeziyetsiz finansın geleceğine yön vermesi beklenen bir proje olarak tanımlanmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle