Kriptopara

3 Analistten Voyager (VGX) Geleceği 2022,2023,2024

  Kripto yatırımcılarının yeni gözdesi Voyager (VGX), 2022 yılı itibariyle devam eden belirsizliklere rağmen iyi bir çıkış yakalamayı başardı. Kripto topluluklarının son dönemde takip listelerinde ilk sıralara yükselene Voyager, proje vizyonu ve gelecek hedefleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Analistler ise 2022, 2023 ve 2024 dönemine ilişkin beklentilerini revize ederek yeni yatırımcılar için yol haritası sunmaya devam ediyor. Voyager (VGX) projesinin detayları ve geleceğine dair uzman tahminlerini sizler için bir araya getirdik.  

  Voyager (VGX) Coin Geleceği

  Kripto para işlemlerinin yaygınlaşmasının ardından geliştirilen birçok yeni projeden biri olan Voyager (VGX), 2022 yılı itibariyle kripto endüstrisi için sunduğu çözüm önerileri ile gelecek vaat eden projeler arasında yerini almıştır. Voyager Token, yatırımcısının kripto para işlemleri için güvenilir erişim noktası sağlayan kripto para aracısı konumunda yer alıyor. Bu özelliği sayesinde uzun vadede endüstri için beklentilerin karşılanmasında ayrıcalık sunması da beklenmektedir. 

  Voyager (VGX) projesinin geleceğine dair öne çıkan unsurlara ilişkin gelecek beklentileri ve yol haritası ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Gelecek yıllarda işletmeler için ihtiyaç duyulacak kripto ticareti çözümlerinde söz sahibi olması bekleniyor. 
  • 2022 yılında görülen belirsizlik VGX fiyatında negatif etki yaratsa da takip eden 2023, 2024 yılları için daha güçlü sıçramalar beklenmektedir. 
  • Komisyonsuz işlemlere olanak vermesiyle gelecek dönemde daha da yaygınlaşması beklenen kripto para işlemlerine yönelik özel seçenekler sunması beklenmektedir. 

  Voyager (VGX) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda 2022 yılının ilk yarısında görülen belirsizlik sonrasında riskli bir grafik çizmeye başlayan Voyager (VGX), çelişkili projeksiyona sahiptir. Mevcut formasyonda destek noktasında geri çekilmesi ile düşüş eğilimini bir süre daha sürdürmesi beklense de uzun vade için daha olumlu görüşler öne çıkmaktadır. Kısa ve orta vadeli risklerin doğru analiz edilerek geleceğine dair teknik analiz ve grafik okumalarının doğru yapılması halinde iyi bir yatırım aracına dönüşmesi mümkündür. Grafik teknik analizlerinde görülen risk faktörü nedeniyle yatırım öncesinde temkinli davranılması gerekmektedir. 

  Voyager (VGX) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Voyager, yatırımcıların kripto para işlemleri için güvenilir erişim sağlayabilecekleri bir kripto para aracısıdır. Kurumsal ve bireysel yatırımcılara gerçek zamanlı kripto para alım satım çözümleri sunan bir platformdur. VGX ise bu platformun kripto para birimidir. 

  Voyager Token, Ethereum ağında çalışan ERC – 20 standardına sahip bir varlık olarak yayımlanmış bir dijital varlıktır. PoW gibi yöntemler ile çıkarılamamaktadır. Çalışma prensibine baktığımızda çevrimiçi diğer popüler birçok kripto alım satım platformlarına benzer bir yapıda olduğu görülmektedir. 

  Voyager (VGX) Kullanım Alanları Nelerdir?

  VGX kullanım alanları son derece geniştir. Temelde platform üzerinde yapılacak işlemlerin daha kolay ve hızlı gerçekleştirilmesini sağlaması yönüyle dikkat çekmektedir. Aracılık kuruluşu olarak faaliyetlerine devam eden Voyager’ıın yerel varlığı olan VGX, ekosistem içinde katılımcıları ödüllendirmek için kullanılmaktadır. VGX ayrıca Voyager uygulaması içinde saklandığında gelir sağlamaktadır. Para iadesi ödüllerinin yanı sıra kullanıcılar özel muhtelif hizmetlerin de sunulması için kullanılmaktadır. Piyasalarda ise Voyager (VGX) yatırım amaçlı olarak kullanılabilmektedir. 

  VGX Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Kripto para borsalarında güncel 1 VGX fiyatı %ethos+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Voyager Coin 24 saatte %ethos+yuzde%.

  VGX fiyatı, Ocak 2018’de 12,54 USD seviyesi ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başarmıştır. Ulaştığı bu seviye sonrasında yeniden sert fiyat dalgalanmaları ile düşüş eğilimine giren VGX, 2022 yılı itibariyle 1 USD seviyesinin altında hareketini sürdürmektedir. 2022’nin ikinci yarısında yeniden yukarı yönlü sıçramalar kaydederek fiyatının artabileceği yönünde görüş bildiren uzmanlar ise beklentilerini şimdilik artırmışlardır. Volatil hareketler nedeniyle ciddi bir risk teşkil etmektedir. Yatırımcısının işlem yapmadan önce mevcut fiyatı değerlendirmesi ve uygun pozisyon alarak, direnç – destek noktalarına göre al – sat gerçekleştirmesi daha doğru bir strateji olacaktır. 

  Voyager (VGX) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Voyager projesinden beklentiler uzun vade için pozitif eğilim gösterse de kısa vadeli riskleri öne çıkmaktadır. 2022 yılı sonunda ve uzun dönem pozisyonunda fiyatı ne olur sorusunun yanıtını merak eden birçok kişi için uzmanlar çelişkili bir projeksiyonda değerlendirmelerde bulunmuştur. Kripto para endüstrisinin her geçen gün biraz daha popülerlik kazanması ve kripto varlıklar ile daha geniş bir alanda işlem yapılmasıyla VGX fiyatında da beklentiler gelişmiştir. 

  Projenin gelecek hedeflerini yakalaması, aracılık kuruluşlarına olan ihtiyacına çok daha fazla olması halinde daha güçlü bir yer edinmesi de beklenmektedir. Bu yönüyle pozitif beklentiler öne çıkmaktadır. 

  Voyager (VGX) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Voyager, Ethereum ağında inşa edilen ve ERC – 20 standardında bir varlık olarak tasarlanmıştır. Geleneksel iş ispatı olan Proof of Work (PoW) sistemini benimseyen kripto para varlıklar gibi çıkarılmamaktadır. Son derece yüksek güvenlik sağlamak adına ağın Ethereum’un defalarca test edilmiş kriptografik standardını ve yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca açık anahtar şifrelemesinin dışında gelişmiş güvenlik için eliptik anahtar şifrelemesi de içermektedir. Bu yönüyle proje güvenli bir altyapıya sahiptir. 

  Crypto Trading Technologies tarfından kurulan Voyager, Stephen Ehrilch, Philip Eytan gibi önemli isimlerle yoluna devam etmektedir. Bu unsur da projeye güven vermektedir.  

  Voyager (VGX) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Voyager Token projesinin benzersiz olmasını sağlayan birçok teknik detaya yer vermek mümkündür. Projeyi rakiplerinden ayıran başlıca unsurlar kısaca şöyle özetlenebilir: 

  • Geleneksel online kripto para platformlarına benzer yapıda ve keyifle kullanılabilecek bir ağ olarak tasarlanmıştır. 
  • Akıllı telefon kullanıcılarına kolay ve daha verimli şekilde kripto para aracılık hizmetleri sunmaktadır. 
  • Akıllı Emir Yönlendirme teknolojisine sahiptir. 

  Voyager (VGX) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Voyager (VGX) avantajları:

  • Profesyonel alım satım hizmetleri sunsa da kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir.  
  • Kripto para aracılık hizmeti sunan verimli bir platformdur. 
  • Gelecek beklentileri pozitif seyretmektedir. 

  Voyager (VGX) dezavantajları:

  • Piyasalarda riskli bir hareket izlemektedir. 
  • Olası saldırılara karşı güvenli olsa da kayıp riski her zaman bulunmaktadır. 

  Voyager (VGX) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Voyager (VGX) birçok kripto para borsasında mevcuttur. VGX listeleyen başlıca borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • FTX
  • Bitget
  • Gate.io
  • Coinbase Exchange 

  Voyager (VGX) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Uzmanların Voyager (VGX) hakkında tahminleri birçok yatırımcı için yol göstericidir. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte bu tahminlere göre riskli pozisyonlardan kaçınılması gerekmektedir. Uzmanların VGX fiyat tahminleri kısaca şöyledir: 

  • Crypto Newsz platformu tarafından VGX fiyatının 2023 yılında 2,40 USD seviyesine yakın bir konumda olması beklenmektedir. 
  • Price Prediction ise 2022, 2023 ve 2024 yıllarına ilişkin 0,93 – 2,23 USD bandında bir hareket beklemektedir. 
  • Wallet Investor uzmanlarına göre 1 yıllık yatırım için VGX riskli görülmüştür. Ancak uzun vade yatırımında doğru pozisyon alınması ile kazandırma potansiyeli görülmektedir. 

  Sonuç 

  Genel hatları ile Voyager (VGX) projesi umut vaat eden ancak piyasa risklerinin yoğun olarak fiyatında görüldüğü bir proje olarak değerlendirilmektedir. Uzmanların gelecek döneme ilişkin fiyat tahminleri pozitif görülse de risk faktörü devam etmektedir. Orta ve uzun vadede yol haritasında yer verilen hedeflerin yakalanması halinde gelecekte çok daha iyi bir konuma gelmesi beklenmektedir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle