Kriptopara

Uzmanlardan 3 Polkadot Yorumu: 3 Tahmin, DOT Geleceği 2022

  2020 yılın son günlerinde 4,70’li dolarlardan başladığı yükselişi 2021 yılı Mayıs ayı ortalarına kadar sürdüren Polkadot (DOT), 50 doların hemen altında yer alan ATH Değeri ile tüm kripto para yatırımcılarının ilgi odağına dönüştü. Piyasa değeri açısından ilk 10 kripto para biriminin geleceği, hakkında yapılan uzman yorumları ve 2022 fiyat tahminlerini sizler için yazımızda derledik.

  Uzmanlardan 3 Polkadot (DOT) Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının en çok takip ettiği 3 uzman ismi, paylaştıkları DOT yorumlarında geleceğe umutla bakılması gerektiğini ifade etmektedirler. Polkadot (DOT) Coin’in güçlü duruşu uzmanların ve piyasaların DOT Coin’i yakından takip etmesine yol açmaktadır. Altcoin, ATH değerine yakın fiyatlanırken halen alım iştahı net bir şekilde görülmektedir. Alım iştahının bu denli kuvvetli olması ise tüm DOT yorumlarında beklentilerin yükselmesine ve gelecek yıl sonunda 140 dolarlık fiyat beklentisi oluşmasına yol açmaktadır.

  DOT Geleceği 2022

  Polkadot için gelecek projeksiyon olumlu görünmektedir. Uzmanlar, devam eden boğa piyasasının en az gelecek yıl sonuna kadar devam etmesini beklemektedirler. 2022 yılında üç haneli dolar değerine ulaşması beklenen altcoin’in geleceği için tanınmış ve anonim uzmanlar görüşlerini boğa yönünde ifade etmektedirler.

  DOT Grafik Analizi

  DOT fiyatı 45 dolar seviyelerine yaklaşarak bu yılın Mayıs ayında gördüğü ATH değerine oldukça yaklaştı. MACD ve RSI göstergeleri 4 saatlik periyotta aşağı yönlü hareket ederken, yükselen kanal desteğinde fiyatlama sürüyor. Destekte tutunması halinde anonim kripto para yatırımcıları, oluşan formasyonun flama olduğunu ve bu formasyon sonucu ATH değerinin aşılabileceğini ifade ettiler.

  3 Polkadot (DOT) Coin Tahmini 2022

  Kripto para piyasasının önde gelen 3 uzman ismi, Polkadot (DOT) Coin için 2021 ve 2022 yıllarını kapsayan fiyat tahminlerini paylaştılar. Kripto para piyasasının yakından takip ettiği üç isim de boğa piyasasının devamını ön görürken, DOT fiyatının 2022 yılında üç haneli rakamlara ulaşmasını beklemektedirler. Kripto paranın bu yıl bitmeden ATH değerini geçmesini bekleyen 3 uzman isim, gelecek yıl 140 dolara yaklaşan bir DOT fiyatı beklentilerini paylaşmaktadırlar.

  Crypoto News Z DOT Tahminleri 2022

  Web3 Foundation’ın amiral gemisi olan Polkadot projesinin yerel coin’i olan DOT için Crpto News Z analistleri, coin’in geleceğine iyimser bakmaktalar. Altcoin için yıl sonuna kadar 45 doların üzerinde fiyatlama beklentilerini yineleyen analistler, 2022 yılının ilk yarısında 1 DOT fiyat tahmini 108,15 dolar olarak paylaştılar.

  Invesgtor Place DOT Tahminleri 2022

  Investor Place analistlerine göre büyük haberlerle desteklenen Polkadot (DOT) fiyatı yükselişe devam edebilir. Analistler yıl sonuna kadar 55,19 dolarlık bir fiyat öngörüsü paylaşırken, 2022 yılı için de umutlu beklentilerini yatırımcılar ile paylaşmaktalar. Analistlere göre 2022 yılının Ekim ayına kadar DOT fiyatı 62,36 dolara ulaşabilme potansiyeline sahiptir.

  Coin Price Forecast DOT Tahminleri 2022

  Coin Price Forecast analistleri, DOT için geleceğe olumlu bakmaktadır. Altcoin’in kısa sürede yakaladığı başarıyı gelecek yıllara taşımasını bekleyen analistler, yıllık %100’e yaklaşan artış oranları ile portföyler için DOT Coin’i önermektedirler. 2021 yıl sonu için 83,81 dolar hedef fiyat belirlerken, 2022 yılı için 121,52 dolar ile 138,26 dolarlık fiyata ulaşılmasını ön görmektedirler.

  Sonuç

  Polkadot (DOT) boğasının gelecek yıla taşınması, uzmanlara göre neredeyse kesin olarak görülmektedir. Tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın seyreden kripto para soluksuz yükselişini sürdürürken, altcoin için anonim kripto para analistleri de kısa vadede ATH değerinin geçileceği görüşünü savunmaktadır. İki yıllık periyotta iyi beklentiler içeren DOT yatırımı için teknik verilerin takip edilmesi ve kademeli alım stratejisinin uygulanması tavsiye edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle