BTC kısa vadede bu fiyatı görecek! Erken satmayın uyarısı

  Popüler kripto para analisti DonAlt, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında yükseliş beklediğini duyurdu. Deneyimli analist, BTC için hedef seviyeyi açıklarken yatırımcılara bazı uyarılarda bulundu.

  Kripto para piyasasında pozitif görünüm sürüyor. En büyük kripto para birimi BTC yeni haftaya 36 bin 500 – 37 bin dolar aralığında başladı. Tecrübeli kripto para analisti DonAlt, BTC grafiğinden yola çıkarak fiyatta yükseliş beklediğini söyledi. Ünlü analist BTC’nin kısa vadede 60 bin dolar seviyesine tırmanacağını düşünüyor.

  Resmi X hesabından paylaşım yapan DonAlt, takipçilerine BTC’nin değerinde önemli bir artış olacağını söyledi. Sosyal medyada yarım milyondan fazla takipçisi olan ünlü analist, mevcut piyasa koşullarının “süpersonik” bir artışa yol açmasını bekliyor. DonAlt’a göre bu gelişmenin arkasında yatan faktörlerin başında spot tabanlı bir BTC ETF’inin onaylanması geliyor.

  Spot BTC ETF Onayı Geciktikçe Sıçrama Artacak

  DonAlt, tarihsel verilerden yola çıkarak bu tür düzenleyici gelişmelerinin ve onaylamaların piyasada güçlü yükseliş katalizörleri olduğun belirtti. Anonim analiste göre ETF’in onay sürecindeki gecikmeler, piyasada sınırlı satış baskısı olması sebebiyle fiyat artışlarını daha fazla körükleyecek.

  Tecrübeli kripto para analisti, bir süredir BTC fiyatında 12 bin dolarlı seviyeleri bekleyen yatırımcılara yanıt verdi. Bu tür kötümser tahminleri reddeden DonAlt, bunun yerine piyasadaki yükseliş hissiyle birlikte 100 bin dolara doğru çıkışın daha makul olduğunu ifade etti. Ünlü analist, “BTC satmak için çok az nedeniniz var” diyerek birçok yatırımcının ETF kararıyla pozisyonlarını korumaya devam edeceğini vurguladı.

  “Erken Satış Yapıp Pişman Olmayın”

  Deneyimli kripto para analisti DonAlt, BTC’de yükseliş beklentisinin yanı sıra yatırımcılara “satış için acele etmeyin” uyarısında bulundu. DonAlt’a göre çok erken satış yapıp potansiyel olarak daha fazla kazancı kaçırmak yerine BTC’yi elde tutmayı tercih ediyor. Ünlü analistin cesur tahmini piyasa eğilimlerinin beklendiği gibi devam etmesi durumunda BTC’nin sadece 1 ay içinde ciddi bir artış yaşayabileceğini gösteriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle