Kriptopara

7 Bedava BTC Kazanma Taktiği

  Bedava BTC kazanma taktiklerini 7 farklı başlık altında ele alacağız. Bir dizi görevi yerine getirme veya özel platformlar üzerinden diğer kullanıcılara yardımcı olma yöntemleri ile bedava BTC kazanmak mümkündür. Kişi kendi yeteneklerini dijital dünyada sergileyerek bedava BTC kazanabilir. BTC’yi yatırım yapmadan kazanmak için tercih edilebilecek birden fazla yöntem hakkında bilgiyi bu yazımızda sunacağız. 

  Makale Yazarak BTC Kazanmak

  Makale yazarak BTC kazanmak için freelance hizmet karşılığında ödemeyi Bitcoin olarak gerçekleştiren platformlara üyelik gerçekleştirmek gerekiyor. Ardından kişi platform içinden freelance olarak gerçekleştirebileceği bir makale konusunu alıp, bu yayını yapan firmaya günde teslim ile BTC ödemesi alabiliyor.

  Bu işin geniş bir kitle tarafından yapıldığı platformlar arasında ise Cryptogrind yer alıyor. Bu platforma internet üzerinden erişim sağlanıp, ana sayfadaki "üye ol" sekmesinden kayıt gerçekleştirilebilir. Daha sonra ise ana sayfa ekranından ilanı sunulan ürün tanıtım makalesi yazarı arayan şirketler ile bu alandan iletişim sağlanıp, makaleler yazılır. Her bir görev bitiminde değişen miktarda BTC’yi para ödemeden hizmet karşılığında almak mümkündür.

  Photoshop Çalışmasıyla BTC Kazanmak

  Photoshop çalışması ile BTC kazanmak için bu projeye ihtiyaç duyan ve işin tesliminde BTC ile ödeme yapacak olan firmalar ile bağlantıya geçilmesi gerekir. Bu şirketler ise Jobs4Bitcoins olarak bilinen ve kripto para yatırımcıları tarafından sık ziyaret edilen platformdan ilanlarını sunuyorlar.

  Herhangi bir yatırım sermayesi ayırmadan bedava BTC kazanmak isteyenler, Jobs4Bitcoins platformuna internetten giriş yapıp, ana sayfa üzerinden "üye ol" sekmesine girip, kayıt gerçekleştirebilirler. Ardından ise direkt ana sayfada bulunan grafik tasarımcı, fotoğraf düzenleyicisi görevlerinden biri alınır veya Photoshop çalışmalarına katılım sağlanır. Bu proje görevlerinin firmalara teslimleri ardında ödeme ise BTC olarak alınır.

  Blockchain Geliştirme İle BTC Kazanmak

  Blockchain geliştirme ile bedava BTC kazanmak için Blockchain eğitim platformlarının yayınladığı, temel kurs videolarının oluşturulması destek sağlamak gerekir. Özellikle Blockchain geliştirme konusunda uzman olanlar bu alanda bedava BTC kazanırlar.

  Bu yol ile BTC kazanmak için Jobs4Bitcoins platformuna internetten giriş yapılıp, ana sayfadaki "üye ol" sekmesinden kayır gerçekleştirilmelidir. Daha sonra ana sayfa bölümünde "Blockchain geliştiricileri aranıyor!" başlıklı ilan görüntülenir. Bu ilana tıklayarak farklı firmalar ile iletişime geçilip, eğitim platformlarının ihtiyaç duyduğu Blockchain geliştirme ile ilgili eğitim videoları onlara sunularak, BTC ödemesi alınır.

  Kripto Para Birimlerini Araştırarak BTC Kazanmak

  Kripto para birimi araştırması ile BTC kazanmak, herhangi bir alım-satım işlemi yapmadan ve para harcamadan BTC kazanmak için ideal bir yöntemdir. Bunun için freelance olarak çalışma sağlanan platformların talep ettikleri altcoinler hakkında araştırma yapılarak, metin halinde platformlara teslim yapılır. Araştırma sonunda ise BTC ile ödeme alınır.

  Bu BTC kazanma yöntemi için yoğunluk tercih edilen adres ise Coinality olarak biliniyor. Kişi internet üzerinden bu platforma giriş sağlayıp, üyelik sekmesinden gerekli kaydı yaparak, ana sayfa bölümünden "kripto para araştırma" görevlerine tıklayarak, göreve dahil olabilir. İletişim kurulan şirkete gerekli araştırmalar metin olarak gönderilir ve BTC ödemesi alınır.

  Kredi Vererek Bitcoin Kazanmak

  Kredi vererek BTC kazanmak özellikle kripto para yatırımcıları arasında popüler olan bir yöntemdir. Cüzdanında bir miktar BTC sahibi olan bir kişi ek BTC alımı yapmaya gerek duymadan veya alım-satım yapmadan kredi vererek yeni BTC’ler kazanır. Bunun için diğer kullanıcılara kredi verilebilecek bir platforma üyelik sağlamak gerekir.

  Şu anda kredi vermek için Bitbond, BTCPOP, KIVA gibi internet üzerinden erişim sağlanabilen platformlar çokça tercih ediliyor. Kişi bu platformlara üye olup, ardından ağda BTC kredisi almak isteyen güvenilir bir kişi ile iletişim sağlayabilir. Kişiye BTC kredisi verilir ve belirli bir tarihte faizli geri ödeme talep edilir. Bu kapsamda faiz kazancı BTC olarak alınır. Ayrıca DeFi sektöründeki projelerde bu tip kredi karşılığında kazançlar sunuyor.

  Musluklardan BTC Kazanmak

  Musluklar, Youtube videosu izleyerek veya oyun oynayarak bedava BTC kazanmaya izin veren platformların genel adıdır. BTC ile yakından ilgili yatırımcılar arasında oldukça popüler olan musluklardan biri ise Focus Games olarak bilinir.

  Bu platforma ve diğer musluklara internet üzerinden giriş ardından, ana sayfadaki "üye ol" sekmesinden kayıt sağlanır. Daha sonra profil içinden görüntülenen oyunlar oynanıp, reklam videoları seyredilerek BTC ve Satoshis ödemeleri alınır.

  Kullanıcılara Yardım Ederek BTC Kazanmak

  Oldukça ilginç ve dikkat çekici olan kullanıcılara yardım ederek bedava BTC kazanma işlemi, Bitfortip isimli platformdan gerçekleştirilir. Bu alanda kullanıcılar akılların yer alan soruları panele aktarırlar. Soruları yanıtlanan kullanıcılar ise soruları yanıtlayanlara hediye olarak BTV verirler. 

  Sonuç

  Kripto para sektöründe her kullanıcıya hitap edecen bedava BTC kazanma yöntemleri bulunuyor. Önemli olan size hangisinin uygun olduğunu tespit etmek. Bir süre alıştırmadan sonra sizde herhangi bir yatırım yapmadan internet üzerinden bedava BTC kazanabilirsiniz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle