Ren (REN) fiyatı son 7 günde iki kat değerlendi

  Altcoin piyasasında dikkat çeken Ren (REN) fiyatı, aylık bazda gördüğü ilgiyle 1.80 dolar seviyesine tırmandı. Yüzde 93 oranında artış yakalayan REN token fiyatı tüm zamanların fiyat rekorunu kırmayı başardı…

  Kripto para dünyasında altcoin sahiplerinin yakından takip ettiği REN token, haftalık grafikte yüzde 41 oranında değer kazandı. Kripto paranın hafta içinde elde ettiği kazanç seviyesi yüzde 74’ün üzerine çıktı. Günlük bazda yüzde 21 oranında artış gösteren REN token, 20 Şubat tarihinde 1.80 dolara kadar çıkarak yeni bir ATH gördü.

  Tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşmayı başaran REN token, piyasa değeri bakımından en değerli kripto para birimleri içinde 61. basamakta yer alıyor. Son 24 saatlik zaman diliminde REN grafiği incelendiğinde kripto paranın 937 milyon dolarlık işlem hacmi gördüğü biliniyor. REN piyasa değeri 1.3 milyar dolara ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

  REN Fiyatındaki Yükseliş Dikkatlerden Kaçmadı

  Altcoin yatırımcılarının yeni gözde kripto para birimlerinden biri olmayı başaran Ren (REN) fiyatı, son 30 günde 7 kat değer kazandı. Gizlilik odaklı bir blockchain protokolü olan Ren, ilk kez 2018 yılında ağ hayatına başlayarak kullanıma sunuldu.

  Ren protokolü blockchain ağları arasında kullanıcıların transfer işlemlerini sorunsuz ve düşük maliyetlerle yapmalarını sağlıyor. Tamamen gizlilik odaklı Ren ağı, blockchain dünyasında zkSNARK kullanıyor. Aynı zamanda DeFi protokollerinin birlikte çalışabilmesini sağlayan özelliğe sahip ağda, DeFi protokolleri, Ren’in sunduğu blockchainler arası işlemden gelen likiditeden faydalanabilir.

  Ren (REN) İnceleme

  DeFi protokollerini bir araya getirebilen Ren, RenBridge 2 teknolojisiyle Binance Smart Chain’e entegre oldu. Bu güncelleme RenVM’in kullanım oranını arttırdı. RenVM popülerliği arttıkça geniş kitlelere ulaştı ve dijital varlıkların tutulduğu merkeziyetsiz bir yapı olarak ün kazandı. Ren ekosisteminde kullanılan REN token, bu platformda node çalıştırmak için kullanılıyor. Darknode çalıştırabilmek için 100 bin REN token ödenmesi gerekiyor. REN token listeleyen borsalar; Coinbase, Bitexen, Binance, Digifinex, OKEx, Gemini, Huobi, UniSwap ve SushiSwap’ten oluşyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle