Avalanche (AVAX) fiyatı yüzde 60 değerlenerek rekor kırdı

  Avalanche (AVAX) fiyatı 30 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Altcoin yatırımcılarının yeni gözdesi olan AVAX yükseliş trendine devam edecek mi?

  Kripto para dünyasının önde gelen projelerinden olan Avalanche (AVAX) fiyatı, ABD merkezli kripto para borsası OKCoin’in duyurusunun ardından yükselişe geçti. 4 Şubat tarihinden bu yana yükseliş trendini sürdüren AVAX, altcoin yatırımcılarının da radarına takıldı. Altcoin, 15 dolarlık fiyat seviyesinden kısa süre içinde 22 dolara kadar yükseldi. 

  8 Şubat tarihinde de sert yükseliş trendini devam ettiren Avalanche (AVAX) fiyatı, kripto para borsalarında 31.07 dolar ile yeni bir rekor kırdı. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Avalanche (AVAX) yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. AVAX, son 24 saat içerisinde yaklaşık %60 oranında bir yükseliş kaydetti.

  AVAX Fiyatı 30 Doların Üzerine Çıktı 

  Kripto para sektöründe en çok tercih edilen altcoinlerin arasında yer alan Avalanche (AVAX), yatırımcısını memnun etmeye devam ediyor. İlk olarak 4 Şubat tarihinde, ABD merkezli kripto para borsası OKCoin tarafından listelendiği duyurulan AVAX kripto para birimi, bu tarihte yükselişine başladı. Altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken kripto para, OKCoin borsasında listelendikten sonra kullanıcılar tarafından işlemlerde kullanıldı.

  Kripto paranın yükselişi sadece o tarihle sınırlı kalmadı. Aradan geçen dört günde de kademeli olarak yükselişini devam ettiren Avalanche (AVAX) fiyatı, ilk olarak 22 dolar oldu. Son 24 saat içinde sert bir yükseliş hareketi gösteren AVAX, %60’ın üzerinde değer kazanarak fiyatını 30 dolar barajının üzerine atmayı başardı.

  AVAX Fiyatı Yükselişine Devam Edecek Mi?

  AVAX, son 24 saat içerisinde yaklaşık %60 oranında bir yükseliş kaydetti. AVAX’ın son 7 gündeki kazanımı %146’ya yükselirken, son 30 gündeki kazanımı ise %427 oranına kadar çıktı. Kripto para sektöründeki güncel verilere göre AVAX, haberin yazıldığı anda 30.34 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Kripto para piyasasının önde gelen uzmanları ve analistleri, AVAX fiyatında 30 dolar seviyesinin takip edilmesi gerektiğini söyledi. AVAX fiyatı 30 doların üzerinde kalmayı başardığı sürece yükseliş trendine devam edebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle