Kriptopara

Keep Network Yükselişi Sürer mi? 4 Uzmandan KEEP Yorumları

  Son dönemde en çok dikkat çeken altcoin projelerinden olan Keep Network (KEEP) coin, yerli yatırımcıların da radarına takılmıştır. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği 4 uzmandan KEEP coin geleceği ve yorumları hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

  4 Uzmandan KEEP Yorumları

  Kripto para topluluğu yaptıkları yatırımların kazançlarını hesaplamak için deneyimli kripto para uzmanlarının görüşlerine önem vermektedir. Genellikle ABD’deki kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bu uzmanlar, KEEP coin fiyatının geleceği hakkında da önemli paylaşımlar yapmaktadır. Yatırımcıların görüşlerine önem verdiği 4 uzmandan KEEP yorumları da büyük ilgi çekmiştir. 

  Keep Network Yükselişi Sürer mi?

  Kripto para piyasasında boğa rallileri devam ederken, uzmanlar bu trendin önümüzdeki dönemde hızla artmasını beklemektedir. Bir süredir yükseliş sinyalleri veren Keep Network, daha fazla sayıda altcoin yatırımcısına ulaşarak adından sık sık söz ettirmeye başladı. ABD’de enflasyon verilerinin yatırımcıları tedirgin etmeye devam etmesi, KEEP coine olan talebi arttırmaktadır. Bu yüzden analistler, Keep Network fiyatının yükselişine devam edeceğini belirtmektedir. 

  KEEP Coin Grafik Analizi

  KEEP/USD paritesini yorumlayan anonim kripto para analistlerine göre yükselen kanal hareketi devam etmektedir. Yükselen kanal deseni, direnç ve destek seviyesini temsil eden bir fiyatın üstüne ve altına çizilen iki yükseliş trendi çizgisinden tasarlanmıştır. Yükselen kanal deseni, azalan kanalın tersidir. 

  Üst trend çizgisinin üzerinde bir kırılma güçlü bir satın alma sinyali verirken, alt trend çizgisinin altında bir kırılma güçlü bir satış işareti oluşturur. Bu yüzden analistler, KEEP coin fiyatının zaman zaman düzeltme yaşasa da yükselişine devam etmesini beklemektedir. 

  Trading Beasts KEEP Tahmini

  Keep Network projesinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts ekibi, olumlu yanıt vermektedir. 2021 perspektifinde, KEEP coin fiyatının 2022'nin ortalarında 1.28023 dolara çıkarak yıl sonuna doğru 1.17085 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

  The News Crypto KEEP Coin Tahmini

  Tecrübeli analistlere göre boğa trendi devam ederse KEEP' coinin yeni bir ATH’ye ulaşması mümkündür. Bu nedenle, KEEP coinin eğilimi kırılmaya dayanmaktadır. Grafikler, KEEP'in geçen ay yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Bu eğilim devam etmesi halinde yeni zirveler görülebilir. Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, KEEP fiyatı aşağı yönlü bir sinyal olan destek seviyesine kadar gerileyebilir.

  Coin Arbitrage KEEP Tahmini

  Keep Network geçmiş fiyat verilerine dayanarak, 2022 yılı sonunda KEEP coin fiyatının 1.48847 dolar olabileceği tahmin edilmektedir. Önümüzdeki 3 yıl içinde Keep Network fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 8.71329 dolar ve en düşük 0.69093 dolar olabilir. 

  Analistlerin hesaplamalarına göre, 2023 sonunda KEEP coin fiyatının 2.40834 doları civarında olmasını, 2024 sonunda ise 3.89669 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmesi beklenmektedir. 2025'in sonunda, Keep Network uzun vadeli tahmininde ise 6.30484 dolarlık bir değer bulunmaktadır. 

  Price Prediciton KEEP Coin Fiyat Tahmini

  Keep Network’ün geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizimize göre, 2021 yılı sonunda KEEP coin fiyatının minimum 0.41 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. KEEP fiyatı, ortalama 0.43 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.44 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Keep Network fiyatının 2022 içinde minimum 0.61 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Keep Network fiyatı, 2022 boyunca ortalama 0.63 dolar fiyatıyla maksimum 0.73  dolar seviyesine ulaşabilir.

  Sonuç Olarak

  Görüldüğü üzere KEEP coin fiyatı hakkında görüş bildiren uzmanlara göre yükseliş beklentileri yüksektir. KEEP coin yatırımı yaparken destek ve direnç noktaları dışında güncel piyasa trendlerine de dikkat edilmelidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle