Kriptopara

3 Uzmandan IRISnet (IRIS) Geleceği, 3 Tahmin

  Yerli kripto para yatırımcılarının merak ettiği IRISnet (IRIS) coin geleceği hakkında usta analistlerin önemli raporları bulunmaktadır. Kripto para dünyasının deneyimli 3 uzmanından güncel IRIS coin fiyat tahminleri alarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Bu rehberimizde IRIS coin geleceği hakkında 3 uzman raporunu bulabilirsiniz. 

  IRIS Coin Geleceği

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği uzmanlar, IRISnet (IRIS) coin geleceği hakkında güncel değerlendirme raporları yayınlamaktadır. Tecrübeli uzmanlara göre IRIS coin yorumları ve geleceği konusunda şu ifadeler dikkat çekmektedir:

  • Cosmos, Ethereum ve Polygon blok zincirlerindeki akıllı sözleşmeler ile oluşturulmuş versiyonlara sahip olan IRIS coin geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilir. Bu yüzden önümüzdeki dönemde IRIS coin fiyatında hızlı yükselişler görülebilir.
  • Küçük ve orta ölçekli işletmelere blok zinciri tabanlı, açık bir ağ sağlamayı hedefleyen bu proje, rakiplerinin aksine KOBİ’lerin blockchain dünyasına entegrasyonunda önemli rol üstlenir. IRIS coin talebi arttıkça fiyat yükselmeye devam edecektir. 
  • Proof-of-Stake konsensüs mekanizması ile korunan IRISnet güvenilir altyapısı sayesinde IRIS coin fiyatındaki yüksek seviyelere ulaşma potansiyelini desteklemektedir. 

  IRIS Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Kripto para analistleri geçmiş fiyat, IRISnet piyasa değeri, IRISnet hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren maksimum geçmiş verileri toplayarak IRIS coin geleceğine ilişkin grafik analizleri yapmaktadır. Anonim kripto para analistlerinin yaptığı değerlendirmelerde yukarı doğru eğimli iki paralel çizgi arasında yer alan fiyat hareketi yükselen kanal olarak tanımlanır. Yükselen bir kanal, düşüşleri bir alt trend çizgisi ile ve yükselişleri bir üst kanal çizgisi ile birleştirerek bir yükselen kanal oluşturulur. 

  Yükselen bir kanalın üzerinde bir kırılma, yükseliş eğiliminin devam edeceğini gösterebilirken, yükselen bir kanalın altında bir kırılma, trendin değişeceğini gösterebilir. Analistlere göre IRIS coin grafiğinde, kırılma yönüne göre düşme veya yükselme hareketi görülebilir. Bu modelle, trend Fibonacci destek seviyesinden kırılırsa ve eğilim tersine dönerse, IRIS coin’de yakında yeni satışlar görülebilir.

  IRIS Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  IRISnet projesi, 1 Mart 2019'da resmi olarak piyasaya sürülen bir hizmet protokolüdür. IRISnet protokolünün hedefi, çeşitli hizmetler sunan küçük ve orta ölçekli işletmelere blok zinciri tabanlı, açık bir ağ sağlamaktır. Yunan mitolojisinde gökkuşağının kişileşmesi ve Tanrıların habercisi olan Iris'in adını alan IRISnet projesinin yerel kripto para birimi IRIS coindir.

  IRISnet çalışma prensibi ise merkezi olmayan, açık ağların gücünü binlerce işletmeye ve serbest hizmet sağlayıcısına getirmek için farklı kamu ve konsorsiyum blok zincirlerini kullanmaktır. Böylelikle hem zincir içi hem de zincir dışı yetenekleri birleştirilebilmektedir. Bu protokol üzerinde gerçekleştirilen işlemler blok zincirinde gerçekleşirken, veri işleme ve iş mantığı zincir dışı olarak çalışmaktadır. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  IRIS coin, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Kripto para piyasasında IRIS coinin, Cosmos, Ethereum ve Polygon blok zincirlerindeki akıllı sözleşmeler ile oluşturulmuş versiyonları vardır. Kullanıcılar, IRIS coin sayesinde protokol içerisinde çeşitli avantajlar elde edebilir ve işlemler yapabilir. Ağda gerçekleştirilen işlemler için ödenen “gas fee” için varsayılan ödeme aracı IRIS coindir. Bu nedenle protokolü kullanan kişilerin işlem yaptıklarında ödemeleri IRIS coin kullanılarak gerçekleştirilir.

  IRIS Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 IRIS fiyatı %iris-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %iris-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IRISnet Coin fiyatı 24 saatte %iris-network+yuzde%.

  Kripto para piyasasında yaşanan iniş ve çıkış hareketleri IRIS coin fiyatı üzerinde doğrudan etkilidir. Bu yüzden usta analistler IRIS coin yatırımı yapmadan önce mutlaka güncel piyasa trendleri ile haber akışının takip edilmesi gerektiğini hatırlatmaktadır. Ayrıca IRIS coin teknik analizindeki destek-direnç noktalarına dikkat ederek yatırım yapıldığında maksimum kazanç elde edilebilir.

  IRIS Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Blockchain sektöründe giderek daha fazla kullanım alanına sahip olan IRIS coin fiyatında da yükseliş beklentisi devam etmektedir. IRIS coin fiyat beklentilerine bakıldığında uzmanlar yıl sonuna kadar ciddi bir yükseliş hareketinin gelebileceğine ve bunun sonrasında uzun vadede yükselişin devam edebileceğine dikkat çekmektedir. IRIS coin kripto para dünyasında hızla gelişen ekosistemi sayesinde yatırımcılara yüksek kazanç fırsatları sunabilecek bir potansiyele sahiptir. 

  IRIS Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Deneyimli kripto para uzmanları tarafından benimsenen ve onaylanan IRISnet projesi son derece güvenilir bir altyapıya sahiptir. Proof-of-Stake konsensüs mekanizması ile korunan IRISnet sayesinde IRIS coin de güvenilir kripto para birimi haline gelmektedir. Usta analistler ve uzmanlar IRIS coin yatırımında herhangi bir sıkıntı görmemekte ve bu projeye olan güvenlerini sık sık dile getirmektedir. 

  IRIS Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  IRISnet projesinin kripto para piyasasındaki diğer projelerden bazı farkları bulunmaktadır. Blockchain teknolojisinin iş dünyasına pek çok alanda yenilikler getirdiği bilindiğinden IRISnet bu alanda fark yaratmasıyla dikkat çekmektedir. Konsorsiyum blok zincirlerinin yönetimi neredeyse tamamı büyük şirketler tarafından yapılırken, IRISnet küçük işletme operasyonlarına çözümler getirmeyi amaçladığı için benzersizdir. Bununla birlikte Proof-of-Stake konsensüs mekanizması ile korunan IRISnet, sadece zincirler arası varlık transferine izin vermekle kalmayıp kullanıcıların küresel ölçekteki bilgi işlem hizmetlerine erişmesine imkan tanımaktadır.

  IRIS Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  IRIS coin avantajları şunlardır: 

  • IRISnet, iş operasyonları için akıllı cüzdan gibi ürünler sağlar.
  • Cosmos, Ethereum ve Polygon blok zincirlerindeki akıllı sözleşmeler ile oluşturulmuş versiyonları bulunur. 
  • IRIS coin Stake edilebilir kripto para birimleri arasındadır. 
  • IRIS coin sahipleri, varlıklarını akıllı sözleşmelere kilitleyerek ağın güvenliğini sağlayarak pasif getiri elde edebilirler.
  • IRIS coin ağın merkeziyetsiz olmasını sağlar.
  • Yatırımcılar IRIS coin sayesinde platformun yönetimine katılabilirler. 
  • IRIS coin sahipleri topluluğa teklif sunabilir ve alınacak kararları oylayabilir.
  • Platformdaki hizmet sağlayıcılar, işlemleri karşılığında IRIS coin ile ödeme alabilirler. 

  IRIS coin dezavantajları şunlardır: 

  • Yüksek volatilitesi olan IRIS coin diğer kripto paralar gibi riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Regülasyon ve kripto düzenlemeleri IRIS coin fiyatını olumsuz etkileyebilir. 
  • DeFi projeleri arasındaki yüksek rekabette IRIS coin beklenen sıçramayı yapamayabilir.

  IRIS Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği IRIS coin, yerli yatırımcıların da dikkatini çekmektedir. IRIS coin listeleyen şu popüler kripto para alım satım platformlarında hesabı olan yatırımcılar al-sat işlemlerini kolaylıkla yapabilirler:

  • Binance
  • Huobi Global
  • Gate.io
  • MEXC
  • BitGlobal
  • CoinEX
  • BKEX
  • Bibox
  • Pionex
  • SushiSwap
  • Nominex
  • Bitcoiva

  IRIS Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Kripto para topluluğunun görüşlerine büyük önem verdiği 3 usta analist IRIS coin geleceği hakkında değerlendirmelerde bulunmuştur. Tecrübeli analistlerin IRIS coin fiyat tahminleri ve hedef fiyat hakkındaki son raporlarında şu ifadeler yer almaktadır:

  • IRIS coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analiz yapan Price Prediction ekibi, 2022 yılında IRISnet fiyatının minimum 0.023 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmektedir. Güncel raporlara göre, IRIS coin fiyatı, ortalama 0.024 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.027 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Algoritma tabanlı analizler yapan Coin Arbitrage ekibi ise Irisnet geçmiş fiyat verilerine dayanarak, IRIS coin fiyatının 2022 yılı sonunda 0.067632 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Gelecek 3 yıl içinde, en yüksek Irisnet fiyatı 0.4355 dolara ulaşabilir ve en düşük Irisnet fiyatı 0.010654 dolar olabilir. Hesaplamalara göre, 2023 sonunda Irisnet fiyatının 0.12037 dolar civarında olacağını ve 2024 sonunda 0.19476 dolar fiyat seviyelerine kolayca ulaşabileceği tahmin edilmektedir. 
  • Wallet Investor analist ekibindeki diğer uzmanlar, IRISnet'in gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar bir tablo çizmektedir. Usta analistler, 2022 yılının Aralık ayında IRIS coin fiyatında 0,004078 dolarlık düşüş rakamlarına atıfta bulunmaktadır.

  Sonuç 

  IRISnet projesi, blok zincirleri arası iletişim ve veri paylaşımına izin veren bir hizmet protokolüdür. Yeni nesil DEX için bir temel olmak için tasarlanan IRISnet, hem zincir içi hem de zincir dışı yetenekleri birleştirmeyi hedeflemektedir. Protokolün yerel kripto para birimi IRIS coindir ve staking özelliği vardır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle