BNB piyasa değeri Ethereum’u zorluyor!

  Kripto para piyasasında son dönemin en çok dikkat çeken projelerinden Binance Coin (BNB) yükselişini sürdürüyor. Piyasa verilerine göre BNB piyasa değeri, rakibi Ethereum’a (ETH) yaklaştı…

  Binance Coin işlem hacminde yaşanan büyük artışın akabinde piyasa değerinde de güç kazandığı görüldü. Altcoin yatırımcılarının radarına takılan BNB fiyatı fiyatında hızlı yükseliş dikkatlerden kaçmadı. Kripto para uzmanları, BNB piyasa değerinin Ethereum ağının yerel kripto para birimi Ether seviyesine yaklaştığına dikkat çekti.

  Analistler, BNB kripto para biriminin teknik açıdan çok güçlü bir şekilde ivmelendiğini söyledi. BTC/USDT paritesindeki işlem hacmini bile kısa süreliğine de olsa aşmayı başaran BNB hızlı yükselişi ile yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Uzmanlar Binance Coin fiyatındaki yükselişin arkasındaki 3 temel sebebi açığa çıkardı.

  Binance Coin Yükselişinin Perde Arkası

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist ve uzmanlara göre Binance Coin yükselişinin arkasında 3 temel sebep yer alıyor. Bunlar; Binance Smart Chain popülaritesinin artması, güçlü teknik momentum ve BSC ile Ethereum projeleri arasındaki fiyat boşluğu şeklinde açıklandı.

  Kripto para dünyasının en büyük borsalarından Binance borsasının kullandığı ağ olan Binance Smart Chain, işlem hacmi bakımından popülerlik kazandı. Son dönemde BSC üzerindeki işlem hacmi rakibi Ethereum blockchain işlem hacminin üç katına kadar çıkmayı başardı. Bu popülerlik doğal olarak BNB fiyatının da yükselmesini destekledi.

  BNB Fiyatının Geleceği

  Blockchain verilerine bakıldığında özellikle Güneydoğu Asya'da Binance Smart Chain kullanımının arttığı görülebiliyor. BNB fiyatı son dönemde ETH’den çok daha düşük seviyede olduğu için aradaki farkın kapanması gerekiyordu. Bu sebeple BNB fiyatında rekor seviyelerde yükselişler görüldü.

  Kripto para analistleri, popülerliği devam eden Binance Smart Chain (BSC) konusunda umutlu açıklamalarda bulundu. Bu ağ üzerindeki projelere talebin giderek artması BNB fiyatını da rekor seviyelere taşıyabileceği düşünülüyor. Kripto para analistlerinin bu görüşleri altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip ediliyor. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle