Ünlü analist BTC ve Altın’ı kıyasladı, galibi belirledi!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analistlerden Willy Woo, son paylaşımında altın ve Bitcoin kıyaslaması yaptı. BTC’den “Dijital altın” olarak övgüyle bahsedenlerin yanlış yaptıklarını söyledi…

  Kripto para dünyasının ünlü on-chain analisti Willy Woo, yine adından çok söz ettirecek bir paylaşıma imza attı. Lider kripto para birimi Bitcoin ile altın arasında bir karşılaştırma yapan analist “Dijital altın” tanımına da karşı çıktı. Deneyimli analistin açıklamaları kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü. 

  Ünlü analist Willy Woo, Bitcoin’i dijital altın olarak gören ve övmeye çalışan yatırımcıların yanlış yaptığını kaydetti. Bu kişilerin BTC’yi kötüye kullandıklarına inanan Woo, altının başarılı bir değer deposu olmadığını söyledi. Deneyimli analist altın ve Bitcoin kıyaslaması yaptı. Willy Woo, kripto para yatırımcısı takipçileri için yeni paylaşımlar yaptı.

  “Altın İyi Bir Değer Deposu Değil”

  Ünlü kripto para analisti, altının iyi bir değer deposu olmadığını belirterek daha çok merkezi olmayan dijital altın gibi hareket ettiğini söyledi: “Bitcoin dijital altın mı? Altın BAŞARISIZ. Altın Standardı başarısız oldu. Altının başarısızlığı fiat’a yol açtı. Neden? Merkezileştirildi. Hükümetlerin altınları bittiğinde, para altından ayrıldı ve bizim itibari paramız oldu. Bitcoin merkezi olmayan altındır, altının başarısızlıklarını ortadan kaldırır.”

  Bir kripto para takipçisi, analistin bu görüşlerini yorumları ve en azından altının var olması için madencilere güvenmediğini söyledi. Bunun üzerine deneyimli analist Woo, bunun bir sorun yaratmayacağını açıkladı. Analiste göre ekonomik teşviklerin bir BTC madencisinin istifa etmesi durumunda diğer insanların hızla o konuma gelmesini sağlayacağını düşünüyor. 

  “Bitcoin Hala İyi Performans Sergiliyor”

  Kripto para topluluğunun takip ettiği bir diğer kripto para analisti ve gazeteci Joseph Young, son açıklamalarıyla dikkat çekti. Bugün erken saatlerde paylaşım yapan analist, Bitcoin’in bu sene yüzde 50 oranında çakılmasına rağmen hala yıl başından bu güne kadar iyi gittiğini söyledi. Analistin açıklamasına göre BTC fiyatı 1 Ocak tarihinden bu yana altına kıyasla yüzde 15 daha iyi performans gösterdi

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle