Kriptopara

5 Usta Analistten REN Coin Geleceği, Fiyat Tahmini 2022

  Son günlerde yaşadığı geri çekilme ile önemli bir desteğe gerileyen REN Coin, kripto para yatırımcılarınca takip edilmeyi sürdürüyor. Token’ yatırım yapmak isteyen okurlarımızın merak ettiği Ren Coin geleceği hakkındaki yorumlar ve 2022 yılı 5 usta analistin fiyat tahminlerine yazımızda yer verdik.

  REN Coin Geleceği

  REN Coin geleceğine dair yorumlar yapan analistler, proje detaylarına ilişkin detaylı bilgiler paylaşmaktadır. Farklı blockchain platformları arasındaki birlikte çalışabilirliği sağlamak ve likidite ihtiyacını karşılamak adına geliştirilen Ren açık protokolü, yeni ve mevcut varlıkların transferine izin verir. 2018 yılında 34 milyon dolarlık ICO tekliğini tamamlayan ve 2020 yılında sanal makine ağı olan RenVM’yi başlatan proje, tüm kripto para endüstrisince yakından takip edilmektedir. 

  REN Token, Ren sanal makinesini güçlendirmek ve DarkNode’a çalışabilmek adına kullanılan kripto para birimidir. Kullanıcılar, kendilerini ve yaptıkları işlemleri deşifre etmeden diledikleri blockchain uygulamalarını finanse edebilmektedir. Ren, kullanıcılarına bir sözleşme ile DeFi ürünlerine erişim fırsatı da sunar. Her yönü ile kullanıcıların isteklerine karşılık veren proje beğenilmekte ve sektörün önde gelen 5 usta analisti 2022 yılının proje açısından verimli geçeceğini düşünmektedirler. REN coin geleceğine umutla bakan analist sayısı oldukça fazladır.

  REN Coin Grafik Analizi

  Anonim teknik analistler, 6 Ekim 2021 tarihinden bu yana devam eden düşüş trendinde 0,2682 USDT yatay desteğinin çalıştığına dikkat çektiler. 2020 yılının Aralık ayı, 2021 yılının Haziran ve Temmuz ayları ile bu yılın Ocak ve Şubat aylarında bu destek düşüşün derinleşmesini önleyerek fiyatları korumuştur.

  Anonim analistler, MACD ve RSI teknik göstergelerinin dipte olduğuna vurgu yaptıkları REN Coin’de tepki yükselişi gelebileceğini ifade ettiler. Tepki yükselişinde hedefte yer alan ilk direnç noktası 0,39 USDT’de yer alıyor. Analistlere göre tepkinin kalıcı bir yükselişe dönüşebilmesi için fiyatların 0,50 USDT üzerine çıkması gerekiyor. Analistlerin raporuna göre 0,27 – 0,50 bandından REN Coin hareketleri izlenerek pozisyon alım kararları verilmelidir.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 REN fiyatı %republic-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %republic-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, REN Coin 24 saatte %republic-protocol+yuzde%.

  REN Coin Fiyat Tahmini 2022

  Kripto para endüstrisinin yakından takip edilen 5 usta analisti, REN Coin’in 2022 yılında yükseleceğine inanıyor. Bu yıl için en düşük REN fiyat hedefi 0,53 dolar olarak öngörüldü. 2022 yılında en yüksek 1,286 dolara yükselmesi beklenen token için 5 yıl içinde 8 doları aşan bir değerleme paylaşılmaktadır.

  • Wallet Investor REN Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, 2022 yılında REN Coin’in yükseleceğini düşünmektedir. Kuruluş, 1 yıl içinde token fiyatının 0,338 dolardan 0,580 dolara yükseleceğini öngörüyor. 5 yıl sonrası için REN fiyat hedefi ise kuruluş tarafından 1,625 dolar olarak paylaşılmaktadır.

  • Trading Beast REN Coin Fiyat Tahmini

  Trading Beast, 2022 yılına ilişkin beklentilerinde yükseliş öngörüyor. Kuruluş, REN Coin fiyatının bu yıl 0,95 dolara ulaşması öngörüyor. Kuruluşun en yüksek fiyat hedefi ise 1,40 dolar olarak analizinde yer alıyor.

  • Gov Capital REN Token Fiyat Tahmini

  Gov Capital, paylaştığı REN Coin fiyat hedefi ile herkesi heyecanlandırdı. Kuruluş, 2022 yılında REN Coin’in 1,268 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. 5 yıllık süreçte ise kuruluşa göre REN fiyatı 8,262 doları görebilir.

  • Price Prediction REN Fiyat Tahmini

  Price Prediction, algoritma temelli tahmin sistemi ile REN Coin’in değerlendirdi. Kuruluşun kullandığı sisteme göre REN, bu yılı 0,53 dolardan kapatabilir. 5 yıllık süreçte ise 3,35 dolar beklenen token’de çift haneli dolar değerine 2030 yılında ulaşılması öngörülmektedir.

  • Reddit Community REN Tahmini

  Topluluk, REN Coin ile kripto para sektörünün fiyatlarını paralel değerlendiriyor. Yapılan değerlendirmede topluluğun REN Coin için fiyat tahmini 0,88 dolar olarak belirtildi.

  Sonuç Olarak

  REN Coin, birlikte çalışabilirlik alanında geliştirdiği teknolojisi ile yakından izlenmektedir. Uzmanlar, projenin gelecek vaat ettiğini ifade ederken 2022 yılının iyi bir başlangıç olduğunu düşünmektedirler. Uzmanlara göre bu yıl içinde REN fiyatı 1,268 dolara ulaşabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle