Kriptopara

Analistler BitTorrent Coin’in Geleceğini Nasıl Yorumluyor?

  Özellikle analiz platformlarının ve analist topluluklarının dikkatini çeken BTT Coin hakkında yapılan geleceğe dair yorumları bu yazımızda sunacağız. Blockchain teknolojisinin ilk hali olarak görülen torrent sistemine bağlı olan BitTorrent Coin’in gelecekte nasıl bir tablo çizebileceğini analistlerin görüşleri çerçevesinde inceleyeceğiz. 

  CryptoInfoBase’in BitTorrent (BTT) Geleceği Hakkında Görüşü

  CryptoInfoBase analistleri BTT Coin’in 2021 senesinde daha popüler bir noktaya ulaşmasını bekliyorlar. BitTorrent Coin’in 2021 senesi ikinci yarısında değer kazanımı yaşayacağını öngörüyorlar. Platform analistleri, merkeziyetsiz ağda bir aracıya ihtiyaç duymadan içerikleri izleyici kitlesiyle en hızlı şekilde buluşturabilmeye imkan sunan BitTorrent ağının dikkatleri üzerine çekmeyi başardığını vurguluyorlar.

  CryptoInfoBase analistleri, 2021 senesi içinde BTT Coin’in 0,0020 dolar ile 0,0052 dolar arası fiyat düzeyinde olacağını ön görüyorlar. Önümüzdeki 5 sene içinde ise etkili bir değer kazanımıyla 1 dolarlık fiyatın üzerinden konumlanacağı belirtildi. 

  WalletInvestor’ın BTT Geleceği Hakkında Görüşü

  WalletInvestor analistleri, BitTorrent (BTT)’nin 2021 senesi ikinci yarısında 0,0056 dolar seviyesinden işlem göreceğini düşünüyorlar. Onun 2021 yılında değer kazanımı yaşayacağını ve 2022’ye çıtası yüksek bir fiyat değeri ile gireceğini belirttiler.

  WalletInvestor analistleri Spotify iş birliği haberlerinin 2021 yılında BTT Coin’in fiyatına destek sağlayacağını açıkladılar. Buna bağlı olarak dijital dünya ile yakından ilişkili internet kullanıcılarının birçok uygulama içi ürünü satın almak için BTT Coin alımına yönelmeleri bekleniyor. Yeni iş ortaklıkları çerçevesinden BTT Coin geleceği parlak görülüyor.

  TradingBeasts Analistlerinin BitTorrent Geleceğine Dair Yorumları

  TradingBeast analistleri, BTT Coin’in 2021 senesinde değer kazanımıyla, 0,0021 dolar ile 0,0052 dolar arasında dalgalanacağını belirtiyorlar. Grafikler ele alındığında orta vadede destek fiyatların yukarı yönlü kırılması halinde BTT fiyatının 2021 ikinci yarısında 0,0040 dolar seviyesinde şekillenebileceği aktarıldı. 2021 yılı ilk yarısında ise fiyatın 0,0021 dolar ile 0,0035 dolar arasında hareket etmesi bekleniyor.

  TradingBeast analistleri BTT geleceğinin parlak olduğunu ifade ediyor. Analistler, dalgalanmalara rağmen 2022 senesinde de değer kazanımına ilişkin haberlerin onun için yapılacağını belirtiyorlar. 2021 yılında Spotify, Amazon Prime, Netflix gibi platformlarla yakından ilişkili bir ödeme projesinde yer alması beklenen BTT Coin’in gelecekte daha değerli bir kripto para birimine dönüşeceği düşünüyor.

  Aayush Jindal’dan BTT Geleceğine Dair Yorum

  Aayush Jindal, BTT ‘nin 2021 yılı ikinci yarısı öncesinde mum çubuğu grafiğine yaklaşacağını belirtti. Bu kapsamda 0.0034 dolar seviyesinden destek alacak olan BitTorrent Coin’in, ikinci yarının başında 0.0036 dolar rakamına yükselmesini bekliyor. 

  Aayush Jindal BTT Coin’in parlak bir geleceğe sahip olduğunu kısa vade içinde yükseliş hareketine başlayabileceğini belirtti. 2022 senesinde ise altcoinler arasında daha fazla dikkat çekeceğini ifade ediyor.

  Sonuç

  BTT Coin 2021 senesinde yeni iş birlikleri ile değer kazanması beklenen bir altcoindir. 2021 yılı ilk yarısında onun için 0,0021 dolar ile 0,0035 dolar seviyesi arasında bir fiyat tahmini yapılsa da bu değer ikinci yarıda artışa geçiyor. Sene sonunda 0,0040 dolar seviyesinin üstünde olması beklenen altcoin fiyatının nasıl yön alacağını hep beraber izleyeceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle