Ünlü analist: BTC yükselişini bu iki altcoin takip edecek!

  Kripto para piyasasında yükseliş coşkusu sürüyor. Bitcoin’in (BTC) 35 bin dolar seviyesini test etmesi altcoin fiyatlarını da hareketlendirdi. Tecrübeli analist Bluntz, iki altcoinde yüksek kâr marjı beklediğini duyurdu.

  En büyük kripto para birimi BTC fiyatındaki pozitif görünüm sürüyor. Son dönemde başarılı tahminleriyle adından söz ettiren Bluntz, piyasadaki son durumu değerlendirdi. Anonim kripto para analist, piyasa genelinde yükselişin devam edeceğini, 2 altcoinin pozitif ayrışarak yatırımcısını sevindireceğini iddia etti.

  Tüm majörler arasında Solana (SOL) ve Chainlink (LINK) projelerinin şu anda en iyi performans gösteren iki altcoin olduğunu vurgulayan Bluntz şu paylaşımda bulundu: “Tecrübelerime göre, ilk koşanlar genellikle boğa piyasası boyunca daha iyi performans göstermeye devam ediyor. Doğal olarak, insanlar treni kaçırdıklarını ya da geç kaldıklarını düşünerek diğer altcoinlerin peşine düşüyor.”

  SOL ve LINK Paslaşarak Yükselecek

  Başarılı kripto para analisti, bu hataya zaman zaman kendisinin de düştüğünü belirterek “Ancak bir sonraki LINK ve SOL, LINK ve SOL olmaya devam edecek.” Uyarısında bulundu. Altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan bu paylaşım, kripto para topluluğunda heyecan yarattı.

  Anonim analist Bluntz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) hakkında görüşlerini bildirdi. ETH/BTC paritesindeki değişimi vurgulayan uzmana göre yeni bir yükseliş trendi başlayabilir. Bluntz, ETH’nin haftalık kapanışta mum formasyonu ile birlikte boğa kırılımı teyit ettiğini vurguladı.

  ETH Sonunda Düşen Trendi Kırdı

  Blunt, paritedeki 200 haftalık hareketli ortalamaya dikkat çekerken “200 MA ilk testiyle birleştirdiğinizde bence oldukça güzel bir yukarı hareket için hazırlandığı görülüyor. Aylarca süren ve nihayet sona ermiş gibi görünen bir düşüş trendinden sonra bu çok hoş bir değişikliğe işaret ediyor.” ifadelerini kullandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle