Dikkatler o kriptoda! Son 7 günde yüzde 10 yükseldi

  Son yıllarda popüler hale gelen ve yatırımcıların ilgisini çeken Shiba Inu (SHIB), bu hafta popüler ABD'li yatırım uygulaması Robinhood'da göze çarpan bir performans gösterdi. Son 7 günde %10'a varan bir yükseliş yapan SHIB, platformdaki kripto paralar listesinde en üst sıraya oturarak büyük bir başarı elde etti.

  Kripto para dünyasında dengeler hızla değişiyor. Bu hafta, yatırımcıların gözdesi haline gelen Shiba Inu (SHIB), popüler yatırım platformu Robinhood’da dikkat çekici bir yükselişe imza attı.

  SHIB, büyük altcoin’ler arasında yüzde 10’luk bir artışla zirveye oturdu ve Robinhood’daki kripto paralar listesinde en üst sıraya yerleşti.

  ROBINHOOD’DA SHIB RÜZGARI

  Geçtiğimiz yedi gün içinde SHIB, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı ve platformdaki diğer altcoin’lere kıyasla kayda değer bir performans sergiledi. Bu performansıyla SHIB, Robinhood’da en popüler altcoin listesinin ilk sırasına yerleşti.

  Litecoin (LTC) yüzde 8’lik bir artışla ikinci sıraya yükselirken, Chainlink (LINK) yüzde 6’lık bir yükselişle üçüncü sıraya oturdu. Aave (AAVE) ve Ethereum Classic (ETC) ise sırasıyla yüzde 5 ve yüzde 4’lük artışlarla ilk beş içinde kendilerine yer buldular. Robinhood’daki popüler kripto paralar listesinde ilk onda yer alan diğer isimler arasında Tezos (XTZ), Uniswap (UNI), Ethereum (ETH), Stellar (XLM) ve Compound (COMP) bulunuyor.

  New York’un katı düzenleyici ortamında SHIB için bu önemli adım, 2022 yılında topluluk tarafından yürütülen ve altcoin’e olan talebi artıran güçlü bir kampanyanın ardından geldi.

  SHIB YÜKSELMEYE DEVAM EDECEK Mİ?

  Global varlık yönetim şirketi Bernstein, 2024 yılı için kripto para piyasasında büyük bir ralli öngörüyor. Şirket, piyasanın toplam değerinin bu yıl 7.5 trilyon dolara ulaşacağını ve Robinhood gibi platformların bireysel yatırımcılar için bu gelişen varlık sınıfına erişimi kolaylaştırarak destekleyeceğini belirtiyor.

  Robinhood’daki son yükselişe rağmen, SHIB’in mevcut fiyatı 0,00002459 dolar seviyesinde ve piyasa değeri yaklaşık 14.5 milyar dolar civarında. Ancak, SHIB’in Ekim 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008845 doların yüzde 70,6 altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Bu durum, yatırımcılar için hem bir fırsat hem de bir risk olarak değerlendirilebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle