Trust Wallet Token (TWT) Coin Nedir? Hangi Borsada Var?

  Kripto varlıkların yaygınlaşmasının ardından bu varlıklarını güvende tutmak ve yönetmek isteyenler için yenilikçi teknolojiler geliştirilmiştir. Bunlardan biri olan Trust Wallet, popüler projelerden biri olarak öne çıkmaktadır. En güvenilir, güvenli ve popüler kripto para cüzdanı olarak dikkat çeken projenin piyasalarda da birçok destekçisi bulunuyor. Trust Wallet Token (TWT) projesinin detayları ve piyasalardaki hareketine yönelik merak edilenleri bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.  

  Trust Wallet Token (TWT) Coin Nedir?

  Trust Wallet Token, Trust Wallet kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan ve teşvikler sunan bir BEP – 20 yardımcı program simgesidir. Trust Wallet ise Ethereum, Binance, TRON blok zincirindeki popüler pek çok kripto varlığa ek olarak sayısı yerel dijital varlığı destekleyen mobil kripto para cüzdanıdır. En güvenilir ve güvenli kripto cüzdanı olarak kendini tanımlamaktadır. 

  Trust Wallet Token (TWT) Projesi ve Whitepaper

  Trust Wallet, popüler ve güvenilir bir kripto para cüzdanı olma hedefiyle birçok özellik sunmaktadır. Teknik detaylarına bakıldığında NFT’leri satın alma, saklama, toplama, takas ve kripto kazanma gibi birçok işlevsel görevin rahatlıkla yerine getirilmesini desteklemektedir. Kripto para birimlerine kolay erişimi destekleyen proje, gelecek dönemde de daha da popülerliğini artıracak olan kripto sektörüne yönelik birçok önemli çözüm sunmaktadır. Bu çözümlerden günümüzde de milyonlarca kişi yararlanmaktadır. Ethereum, Binance, TRON gibi blok zincirlerde yer alan popüler varlıkların yanı sıra yerel pek çok kripto varlığı destekleyen yapısıyla dikkat çekmektedir. 

  Güçlü bir teknik altyapı üzerinde ve sağlam bir gelecek vizyonu ile inşa edilen proje, kullanıcıların tek bir uygulama üzerinden birden çok zincire erişimine olanak tanıyan çoklu coin mobil cüzdanıdır. Tarayıcı tabanlı cüzdanların aksine uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren söz konusu blok zincirlere kullanıcıların erişim sağlamlarını desteklemektedir. Kripto varlıkların ve işlemlerin yaygınlaşmasına yönelik önemli bir girişim olarak değerlendirilmektedir. Sahip olduğu bu teknik altyapısı sayesinde günümüzde en çok kullanılan popüler kripto para cüzdanları arasında yer almaktadır. 

  Trust Wallet Token ya da kısa adıyla TWT ise Trust Wallet kullanıcılarının birçok farklı işlemi gerçekleştirmesini ve avantajlar elde etmesini sağlayan bir yardımcı program simgesi olarak tasarlanmıştır. BEP – 20 özelliğini taşıyan token, işlem avantajlarıyla dikkat çekicidir. Trust Wallet Token (TWT) projesinin merak ettiğiniz diğer tüm detaylarına ve proje hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için: https://trustwallet.com/ resmi bağlantı adresini kullanabilirsiniz. 

  Trust Wallet Token (TWT) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  2017 yılında kurulan Trust Wallet, sektörde önemli işlere imza atan Viktor Radchenko tarafından kurulmuştur. Merkezi ABD’nin California bölgesindeki Mountain View’de bulunan Trust Wallet, güçlü bir ekibe sahiptir. Trust Wallet kurucusu Radchenko, daha önce çeşitli teknoloji firmasında geliştirme ve mühendislik görevlerinde bulunmuştur.

  Uygulama mağazalarında Ethereum ve ERC – 20 tokenları için açık kaynaklı cüzdanların olmadığını keşfetmesinin ardından mobil kripto para cüzdanı alanına yönelen Radchenko, Trust Wallet ile büyük bir başarı yakalamıştır. Binance tarafından 2018 yılında açıklanmayan bir bedel karşılığında platform satın alınmıştır. Ancak kurucu Viktor Radchenko hala Trust Wallet için Binance ekibi içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Trust Wallet ekibinin tümü halka açık değildir. Toplamda 20 kişiden fazla bir ekip tarafından kontrol edildiği düşünülmektedir.  

  Trust Wallet Token (TWT) Kullanım Alanları Neler?

  Trust Wallet, mobil üzerinden hızlıca kripto para satın almak, değişim ve kripto varlık saklama işlemleri için kullanılabilir. Trust Wallet Token (TWT) ise Trust Wallet’ı kullanırken uygulama içi kripto para birimi satın alımlarında ya da merkezi olmayan değişim hizmetlerinin kullanılmasında indirimler için kullanılmaktadır. İndirimlerin yanı sıra daha pek çok farklı avantaj bu TWT ile elde edilecektir. TWT Trust Wallet üzerinden gerçekleştirilecek pek çok işlem için kullanılabilir. Ayrıca piyasalarda da yatırım amaçlı olarak Trust Wallet Token kullanılabilmektedir. 

  Trust Wallet Token (TWT) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Trust Wallet, mobil kripto para cüzdanı olarak sayısız işlevsel özelliğe sahiptir. Sadece bu varlıkların saklanması gibi görevleri yerine getirmek için değil, aynı zamanda tarayıcı tabanlı cüzdanların tersine, uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren tüm blok zincirlere de erişim olanağı sağlayan bir özellik sunmaktadır. Bu yönüyle Trust Wallet birçok benzersiz özellik yakalamayı başarmıştır. Trust Wallet projesinin rakiplerinden ayrışmasını sağlayan başlıca benzersiz yanları ise şöyle sıralanabilir:

  • BEP – 20 varlığı olarak tasarlanan TWT, Binance Smart Chain (BSC) varlıklarını destekleyen herhangi bir cüzdana aktarılabilmektedir. 
  • TWT ayrıca uygulama içi satın alımlar, DEX işlemleri ve oy hakkı gibi çeşitli özellikleri sayesinde de spekülatif bir araç olarak kendi değerini geliştirmeyi başarmaktadır. 
  • Akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir blok zinciri olan BSC ağında piyasa sürülen ilk token olma özelliğine de sahiptir. 

  Güncel Trust Wallet Token (TWT) Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 TWT fiyatı %trust-wallet-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %trust-wallet-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Trust Wallet Token Coin 24 saatte %trust-wallet-token+yuzde%.

  Trust Wallet Token (TWT) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Trust Wallet Token (TWT), kripto varlıklarla işlem yapan kişiler için önemli pek çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Bu avantajların yanında birçok dezavantaj ve riskten de söz edilebilir. Özellikle son yıllarda bu riskler ön plana çıkmıştır. Trust Wallet Token (TWT) avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Kartla kripto para satın alma işlemlerinin gerçekleştirilmesini imkan verir.
  • Cüzdandaki kriptodan kolayca faiz kazanma şansı sunar.
  • NFT’leri tek bir yerde görme olanağı sağlar. 
  • Uygulamadan çıkmadan kripto varlıkların değişimini sağlar. 

  Trust Wallet Token (TWT) dezavantajlarından bazıları şunlardır:

  • Siber saldırılar ve çeşitli güvenlik açıkları zaman içinde görülebilir. 
  • Kripto varlıklara yönelik piyasa belirsizliklerinden olumsuz etkilenebilir. 
  • Riskli bir yatırım aracıdır. 

  Trust Wallet Token (TWT) Coin Hangi Borsalarda Var?

  Trust Wallet Token (TWT) birçok popüler kripto varlık borsasında listelenmektedir. TWT listeleyen başlıca borsalar ise şunlardır:

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate
  • MEXC
  • XT
  • CoinTiger

  Trust Wallet Token (TWT) Coin Piyasa Bilgileri

  TWT, Binance Smart Chain’e geçiş aşamasında orijinal token arzının %99’luk kısmı yakılmıştır. Bu aşamadan sonra yeni maksimum arzı ise 1 milyar olarak belirlendi. Piyasa verilerine göre TWT arzının %40’ı kullanıcı edinmeye yönelik belirlenmiştir. %15’i Trust Wallet topluluğuna dağıtılacaktır, %30’u yedek ve %15’i ise geliştiricilere tahsis edilmiştir.  

  Trust Wallet Token (TWT) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  Trust Wallet Token (TWT) birçok farklı borsa üzerinden alınabilir. Trust Wallet Token (TWT) satın almak için şu adımlar izlenebilir:

  • 1. Adım: TWT listeleyen güvenilir borsalara erişim sağlanır. 
  • 2. Adım: Kayıt işlemleri tamamlanır. 
  • 3. Adım: Alım için yeterli bakiye aktarılır. 
  • 4. Adım: USDT, TRY, BTC gibi işlem çiftleri ile alım emri verilir. 
  • 5. Adım: Güvenilir kripto cüzdanında saklanır. 

  Özet Olarak

  Trust Wallet Token (TWT), kripto endüstrisi için tek bir uygulama üzerinden sayısız kolaylık sağlar. Bu özelliği popüler bir varlık olmasını sağlamıştır. Uzun vadede de bu özelliğini korumayı hedeflemektedir. Kısa ve orta vadede ise yatırım için riskli bir araç olarak değerlendirilebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle