Ünlü analist yükseliş beklediği 4 ETH rakibini açıkladı!

  Kripto para piyasalarında Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) yükselişe geçmesi, genel tabloda altcoinlerin de yükselişe geçmesini sağladı. Bu değer artışları görülürken ünlü analist Aaron Arnold, 2021’de artış beklediği ETH’ye rakip altcoinleri değerlendirdi.

  Kripto para piyasaları Mayıs ortasındaki genel çöküşün ardından ilk kez günler süren pozitif grafiklere sahne oldu. Bu yükselişlerin görülmesinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) yükselişe geçmesi en önemli etken olarak yorumlanıyor. BTC ve ETH’den sonra piyasalarda, genel tabloda neredeyse diğer tüm altcoinler de pozitif grafikler çizmeye başladı. Piyasada olumlu fiyat hareketlilikleri görülürken Altcoin Daily sunucusu ünlü analist Aaron Arnold, 2021’de yükseliş beklediği ETH rakibi 4 altcoini değerlendirdi.

  Arnold, ETH’nin “Yarış Tavşanı” Olacağını Düşünüyor

  Youtube’da 900 bin abonesine yönelik analiz paylaşımında bulunan Aaron Arnold, Ethereum’un piyasada yarış tavşanı görevi üstleneceğini düşünüyor. Arnold’a göre ETH geliştikçe rakipleri de ilgi çekecek. Konuya ilişkin olarak Aaron Arnold’un ifadeleri şöyle:

  “Ethereum’un çok değerli olduğu bir dünyaya inanıyorum. Yatırımcıların Ethereum için tezi gerçek oluyor. İnsanların bu Ethereum ortak operatörlerine ve rakiplerine spekülasyon yapacağına ve onlara bakacağına inanıyorum. Hepsi değil, “mavi çipler”, iyi metrikleri veya kendileri için iyi olanları söylüyorum…”

  Solana (SOL)

  ETH rakipleri arasında Arnold, ilk olarak listesinde Solana’yı (SOL) değerlendirdi. Arnold, akıllı sözleşme platformu Solana’nın, “pazarı fethetmeye” devam ettiğini dile getirdi. Arnold, Solana’nın başka hiçbir şeye benzemeyen şeyler inşa ettiğini ve bu nedenle de listeye girdiğini ifade etti.

  Polkadot (DOT)

  Ünlü analist listesinde ikinci sırayı ise Polkadot’a (DOT) ayırdı. DOT’un da yükselmeye hazır olduğunu düşündüğünü ifade eden Arnold, konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Tüm gözler şu anda Ethereum’da ve hatta tüm gözler şu anda Cardano’da. Neredeyse Polkadot’a bakan kimse yok ve bana göre bu durum fırsat çığlıkları atıyor.

  Cardano (ADA) ve Elrond (EGLD)

  Aaron Arnold, listesinde üçüncü sırayı ise Cardano’ya (ADA) ayırdı. Arnold, Alfonzo har forku yaklaştıkça ADA’nın daha da yükseleceğini düşünüyor. Arnold’a göre ADA şimdilerde harika görünüyor.

  Son olarak Arnold listesinde Elrond’a (EGLD) yer verdi. Konuya ilişkin olarak Aaron Arnold şu ifadeleri kullandı:

  “Aslında Chainlink’e benzeyen Elrond, entegrasyona ve ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Elron bir Solana ya da bir Ethereum kadar hızlı inşa ediliyor. Ekosistemi de hızla genişliyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle