Kriptopara

ICX Coin Yorum ve 5 Fiyat Tahmini - ICX Geleceği 2021, 2022

  Son dönemde yükseliş trendine giren ve yerli yatırımcıların dikkatini çeken ICX coinin geleceği merak edilmektedir. Bu yazımızda kripto para topluluğunun yakından takip ettiği 5 uzmandan ICX coin yorum ve fiyat tahminini bulabilirsiniz. 

  ICX Coin Yorum ve 5 Fiyat Tahmini

  Altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken ICX coin yükselişi dikkat çekici bir ralliyle devam etmektedir. ICX coin geçmiş fiyat verilerine derin yapay öğrenme teknik analizi uygulayarak gelecekteki ICX fiyat tahminlerini yapmak mümkündür. 

  Uzmanlar, ICV coin hakkındaki yorumlarına aynı zamanda fiyat tahminleri ekleyerek yatırımcılara yol haritası çizmektedir. ICX coin için geçmiş fiyat, piyasa değeri, hacim ve daha fazlası gibi birden fazla faktörü içeren maksimum geçmiş verilere bakarak önemli tahminler yapılabilir. 

  ICX Coin Grafik Yorumu

  ICX/USD paritesini inceleyen anonim analistlere göre ICX coin fiyatında yükselen kanal hareketi devam etmektedir. Yükseliş trendini sürdürmesi beklenen ICX coin zaman zaman geri çekilmeler yaşasa da 200 günlük hareketli ortalamanın üzerindedir. Fibonacci seviyesinde yeni zirveler test etmesi beklenen ICX coinde üçgen formasyonu tamamlanma sinyalleri vermektedir. 

  ICX Geleceği Ne Olur? 2021, 2022

  2021 yılı sonunda ve 2022 yılının ortalarına kadar kripto paralarda boğa piyasasının devam edeceği öngörülmektedir. Piyasanın toplam hacmi her geçen gün yeni rekorlar kırarken ICX coin geleceği de umut vericidir. Uzmanlar ICX coin fiyatında yeni bir ATH seviyesinin görülebileceğini belirtmektedir. 

  Coin Arbitrage ICX Coin Fiyat Tahmini

  Icon geçmiş fiyat verilerine dayanarak, 2022 yılı sonunda ICX coin fiyatının 3.36599 dolar olabileceği tahmin edilmektedir. Analistlere göre gelecek 3 yıl içinde ICX coin fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 19.7041 dolar olabilir. 

  Coin Arbitrage ekibinin hesaplamalarına göre, 2023 sonunda ICX coin fiyatının 5.44617 dolar civarında olması, 2024 sonunda ise 8.81190 dolar seviyelerine çıkması beklenmektedir. 2025 yılında uzun vadeli ICX coin fiyat tahminine bakıldığında, 14.2577 dolar gibi tahmine ulaşılmaktadır. 

  Wallet Investor ICX Coin Tahmini

  Wallet Investor analistlerine göre makul bir ICX fiyat tahmini ile oldukça gerçekçi seviyelere ulaşılabilir. Analistler, ICX coin fiyatının bir yıllık zaman diliminde 0,753 dolar civarında sabit kalacağına inanmaktadır. Çok daha makul görünen bu tahmin inandırıcı bir şekilde desteklenmemektedir. 

  Price Prediction ICX Fiyat Tahmini

  Price Prediction ekibi uzun vadeli ICX coin tahmininde bulunmuştur. ICX coin tahmini fiyatına ve teknik analizine göre, 2030 yılında ICX fiyatının ortalama 59,54 dolar fiyat seviyesini geçmesi beklenmektedir. ICX coin cari yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 57,90 dolar seviyesine kadar gerileyebilir. 

  ICO Creed ICX Tahmini

  Analistlerin tahminine göre, 2021 yılı sonunda ICX coin fiyatının minimum 2,17 dolar fiyat seviyesine ulaşması beklenmektedir. ICX fiyatı, ortalama işlem fiyatı 2,26 dolar ile maksimum 2,39 dolar değerine ulaşabilir.

  Tahmini fiyat ve teknik analize göre, 2022'de ICX coin fiyatının en az 3,07 dolar seviyesini görmesi muhtemeldir. Ayrıca, ICX fiyatı, ortalama işlem fiyatı 3,19 dolar ile maksimum 3,76 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

  Coin Liker ICX Coin Fiyat Tahmini

  Coin Liker ekibi, ICX coinin sadece aya gitmediğini, aynı zamanda hızlı yükselişine devam ettiğini düşünmektedir. Algoritmalarına göre, bugünün fiyatlarında 200 dolarlık bir yatırım, ICX coin bir yıllık tahminlerine göre yaklaşık 2.700 dolar getirecektir. Bu da ICX coini uzun vadede kazançlı bir yatırım yapmaktadır. 

  Sonuç

  Yerli yatırımcıların merak ettiği ICX coin fiyatı hakkında uzmanların yorum ve değerlendirmeleri bu şekildedir. ICX coin yatırımı yapmadan önce mutlaka güncel piyasa trendlerine ve destek-direnç noktalarına bakmakta fayda vardır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle