Analist yükselebilecek altcoin projelerini açıkladı

  Kripto para dünyasının ünlü analistlerinden Austin Arnold, altcoin yatırımcılarına özel açıklamalarda bulundu. 2021 yılı kripto para piyasasında çok kazandırabilecek altcoinleri sıraladı…

  Kripto para topluluğunda yakından takip edilen ünlü analist Austin Arnold, yaklaşık 500 bin abonelik Youtube kanalından açıklamalarda bulundu. Yeni videosunda bu yıl yedi kripto para biriminin çok yükselebileceğini çünkü altcoin çılgınlığını devam ettiğini aktardı. Kripto para piyasasında altcoin çılgınlığının devam ettiğini aktaran ünlü isim dikkatleri üzerine çekti.

  Ethereum (ETH) başta olmak üzere bu yıl rekor kırmaya devam edebilecek altcoinleri listeleyen ünlü analistin açıklamaları, altcoin yatırımcılarının gündemine oturdu. Ethereum akıllı sözleşme platformunun bir numaralı tercih olmasına da değinen Arnold, borsalarda tutulan ETH miktarındaki yükseliş sinyalini vurguladı.

  2021 Yılında Patlama Yapabilecek Altcoinler

  Ethereum miktarındaki yükseliş sinyalinin 16 ayın en düşük seviyesinde olduğuna dikkat çeken ünlü analist Coinbase borsası kullanıcılarına tavsiyelerde bulundu. Coinbase kullanıcıları borsada Ethereum 2.0 staking güncellemesinden ödül kazanabiliyor ve yüzde 7.5 APY elde edebiliyor.

  ETH dışında traderın umutlu olduğu altcoinlerden bir diğeri de The Graph (GRT) indeksleme protokolü oldu. Trader, projenin bu yıl daha fazla yükseleceğine inanıyor. Arnold’un yükseleceğine inandığı üçüncü altcoin, Ethereum rakibi Polkadot (DOT) olarak duyuruldu. Sosyal medyadan yaptığı paylaşıma çok sayıda olumlu tepki geldi.

  Kazandıran Altcoin Projeleri

  Merkeziyetsiz borsalar (DEX) Pancake Swap’ın ve Uniswap’ın ilgili CAKE ve UNI token’ları Arnold’un listesindeki dördüncü ve beşinci altcoin projeleri oldu. Ünlü analist UNI hakkında yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Uniswap, DeFi patlamasının ortasında kümülatif hacimde 100 milyar dolara ulaştı”, bu nedenle Uniswap, yüksek Ethereum ücretlerine rağmen, insanların ona akın ettiğini görmeye devam ediyor.”

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği paylaşımda traderın listesinde altıncı sırada merkeziyetsiz depolama veri ağı Filecoin (FIL) yer aldı. Arnold, altcoin’in önemli bir ese case’i olduğunu söylüyor ve fiyatında büyük bir patlama bekliyor. Ünlü analistin son kazandıran altcoini ise Celsius (CEL) oldu. Trader, merkeziyetsiz lending platformlarının popülaritesini sergileyerek, platformun 250 milyon dolar değerinde ödül dağıttığını söylüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle