TKBToken (TKB) Token Nedir? TKB Coin Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda NFT sektörüne ilgi duyanların yakın takibindeki TKBToken hakkında bilgiler sunacağız. TKBToken nedir, avantajları, dezavantajları neler, geleceği, hakkındaki yorumlar nasıl, nasıl alınır sorularına yanıt getirmeye çalışacağız. 

  TKBToken (TKB) Token Nedir?

  TKBToken (TKB) Token, Three Kingdoms Battle oyununda kullanılan kripto para birimidir. Üç Krallık Savaşı oyununda NFT, hazine sandığı, satın almak, karakterleri yükseltmek ve oyundaki diğer dijital öğelerden yararlanmak için kullanılan bir araçtır. Diğer yandan oyun içinde belirli görevlerin tamamlanması ardından TKB Token kazanılır. TKB Token merkeziyetsiz finansal işlemler kapsamında stake edilebilen kripto para birimidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  TKBToken (TKB) projesinin amacı kripto para dünyasına NFT pazarında kullanılabilir yeni bir kripto para birimini kazandırmaktır. Three Kingdoms Battle oyunu üzerinden NFT pazarına erişebilmeyi mümkün kılan proje, kendine ait topluluğu yaratma amacındadır. Proje toplumunun sosyal medya platformları üzerinden hem oyunu hem de avantajlarını tanıtması amaçlanır.

  yun içindeki yarışmalara katılan topluluk üyelerine ise TKBToken ödülleri dağıtılır. Proje aynı TKB Token sahiplerine %1 proje ödülü, %1,31 topluluk ödülü sunar. NFT satın alımında veya üretiminde kullanılabilen TKBToken’un likidite havuzlarında stake edilmesi üzerinden %27 oranında kazanç elde edilir. Proje hakkında diğer bilgileri şuradaki resmi web site adresinden adresinden bulabileceğiniz Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  TKB Token Yorumları

  TKBToken hakkında yorum yapan analistler, token’ın kısa bir süre önce kripto evrenine katıldığını ifade ettiler. Piyasada kısa süredir yer alan TKBToken ile kripto para ticaretini deneyimlemek isteyenlerin, alım taleplerinde artışa yol açabileceklerini tahmin ediyorlar. Analistler hem merkeziyetsiz finansal işlemlerde hem de NFT pazarında kullanılabilen TKBToken’ın yatırımcıların ilgisini çekebilecek yanlara sahip olduğunu belirttiler.

  TKBToken (TKB) Geleceği

  TKBToken’ın gelecekte nasıl bir imaja sahip olabileceği konusunda tahmin yapan analistler, oyuncuların bu projeye yüksek ilgi gösterebileceklerini düşünüyorlar. Analistlere göre 2021 sonunda TKBToken fiyat artışı oluşabilir. Uzmanlar, 2021 tamamlanırken 0.075 dolarlık TKBToken fiyatının tabloya yansıyabileceğini tahmin ediyorlar. Kripto para projesinin özellikle staking alanında sıklıkla kullanılabileceğini savunuyorlar. 

  TKBToken (TKB) Nasıl Alınır?

  TKBToken satın almak için uygulanacaklar:

  • 1. Adım: TKBToken’ın işlem listesinden yer aldığı PancakeSwap (2) kripto para borsasına giriş yapın.
  • 2. Adım: Borsanın hesap oluşturma sekmesine girerek, ekrana gelen kayıt tablosunu kimlik bilgilerinizi girip, hesap açılış onayını verin.
  • 3. Adım: Açılan hesaba, borsanın para yatırma sekmesinden tercih ettiğiniz para yatırma yöntemini seçerek para gönderin.
  • 4. Adım: Bakiyeyi kontrol ettikten sonra, “kripto al“ menüsüne tıklayıp, borsanın kripto para satın alma sayfasına gidin.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasında tercih ettiğiniz miktarda TKBToken için satın alma emri girin.
  • 6. Adım: Aldığınız TKBToken miktarını çevrimdışı donanım cüzdanda veya kripto para hesabınızın sanal cüzdanında saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  TKBToken avantajları:

  • TKBToken sahipleri topluluk ödülleri üzerinden %1.31 oranında TKBToken kazanırlar. 
  • TKBTken sahiplerini, oyun içindeki yarışmalarda kazanmaları halinde %4 yarışma ödülleri verilir.
  • NFT projeleri ile TKBToken ağına ve NFT pazarına katkı sağlayanlar satış yapmasalar dahi %1 proje ödülü alırlar.
  • Pasif gelir elde etmek isteyenler TKBToken’ı staking havuzlarında kilitleyerek, likiditeye bağlı daha yüksek kar elde ederler.

  Dezavantajları Ne? 

  TKBToken dezavantajı:

  • TKBToken piyasaya henüz yeni giriş yapmasına bağlı olarak sadece PancakeSwap (V2) borsasında listeleniyor. Binace, Huobi Global, Coinbase gibi dünyaca ünlü ve en çok yatırımcı hesabının olduğu borsalardan TKBToken ile işlem yapmak şu anda mümkün değildir. 

  Sonuç

  TKBToken, NFT sektörüne yeni giren kripto paralar arasındadır. Analistlere göre oyuncu kitlesinden ilgi görebilir ve 2021 yıl sonunda etkili bir fiyat artışı gerçekleştirebilir. Üç Krallık Savaşları oyunlarında dijital öğe satın alımında kullanılan token’ın aynı zamanda topluluk ödülü olarak da kullanıldığı biliniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle