ICP token ilk 10 listesine girmeyi nasıl başardı?

  Farklı kripto para borsalarında listelenen Internet Computer (ICP) tokenı fiyatındaki değişimler dikkatlerden kaçmadı. ICP fiyatındaki yükselişle birlikte en değerli 10 kripto para birimi arasında girmesi merak konusu oldu…

  Kripto para yatırımcılarının dikkatinin çeken Internet Computer (ICP) isimli kripto para birimi, son dönemdeki hızlı yükselişle adından söz ettirdi. Hafta başında kripto para dünyasının en büyük alım satım platformlarından biri olan Coinbase borsasında listelendi. 

  Bunun hemen ardından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde listelenen Internet Computer (ICP) fiyatı rekor kırdı. Altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan bu yükseliş, kripto para borsaları arasında da fiyat farkı oluşmasına yol açtı. Dev kripto para borsalarındaki fiyat farklılığı ICP kripto para biriminin popülerlik kazanmasına yol açtı.

  ICP En Değerli 4. Sıraya Kadar Yükseldi

  Kripto para dünyasının önde gelen borsaları arasında fiyat farklılıkları oluşunca Internet Computer (ICP) tokenı büyük bir ilgi gördü. Çılgın bir alım satım furyası başlatan token, bunun ardından ICP piyasa değerini de rekor seviyelere çıkardı. Bu gelişme, Internet Computer (ICP) tokenı en değerli ilk 10 kripto para birimi listesine de sokmayı başardı.

  ICP fiyatındaki hızlı alım satım dalgasının sonucunda XRP, Dogecoin (DOGE) ve Cardano (ADA) gibi piyasanın gedikli isimlerini de geçmeyi başardı. Böylelikle ICP kripto para birimi, piyasa değerine göre yapılan sıralamada en büyük dördüncü kripto para birimi olacak kadar yükseldi. 

  ICP Fiyatındaki Geri Çekilme

  Coinbase ve Binance kripto para borsaları üzerinden kar alma sürecine giren traderlar, Internet Computer (ICP) fiyatının düzeltme görmesine yol açtı. Yaşanan bu geri çekilme kripto para listesinde ICP’nin dördüncülük basamağından sekizinciliğe kadar düşmesine yol açtı

  Kendini "blockchain tabanlı bulut bilişim projesi" olarak tanımlayan ICP'nin ani bir hareketle önde gelen kripto para birimleri arasına girerek tüm altcoin yatırımcılarının dikkatini çekti. Bu hızlı yükseliş kripto para piyasası ile yakından ilgilenen pek çok analistin de hazırlıksız yakalanmasına neden oldu. Projeye yüksek profilli kurumsal yatırımcıların destek vermesi de dikkatlerden kaçmadı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle