THETA büyük yükseliş öncesi alım fırsatı veriyor

  Kripto para dünyasının popüler altcoin projelerinden THETA son dönemdeki başarılı grafiği ile dikkat çekiyor. Kripto para uzmanları, THETA fiyatında büyük yükseliş beklentisi öncesinde yatırımcılara tavsiyelerde bulunuyor…

  Popüler altcoin projelerinden THETA, henüz Coinbase ve Binance gibi büyük kripto para borsalarında listelenmemiş olmasına rağmen dikkat çekiyor. Yükselen performansı ile pek çok altcoin yatırımcısının dikkatini çeken THETA fiyatında alım fırsatı olduğu yönünde değerlendirmeler artıyor. Kripto para uzmanları, son dönemde gerileyen THETA fiyatının satın alma bölgesine geldiğini belirtiyor.

  Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra kripto para piyasasında adından söz ettirmeye başlayan THETA, yeni bir ATH beklentisine girdi. Kripto para borsalarındaki verilere göre THETA’nın rakipleri, düşük piyasa değeri seviyesinde bulunuyor. NFT piyasasını yöneten THETA fiyatının yükselmesi bekleniyor.

  THETA Fiyatında Yeni ATH Beklentisi

  Son dönemde THETA’nın Microsoft ve NVidia’nın toplamından daha fazla aktif CPU’ya sahip olması, ağı rakiplerinin önüne taşıyan gelişmelerden biri olarak gösteriliyor. THETA ve ortaklar üzerinde 30 binden faz uç node ile yapılan güncellemeler, piyasada yeni bir ralli başlatacağı ihtimalini doğurdu. 

  Kripto para uzmanları, THETA piyasasındaki gelişmeleri XRP’nin ADA ve DOT’un ileriye gitmesinden önce en değerli 3. kripto para olmasının erken aşamalarına benzetiliyor. Ayrıca THETA’nın sadece Ay yerine Google, NASA ve SpaceX gibi ortaklar ile Mars’a da gidebileceği konuşuluyor. Bunun yanı sıra THETA üzerinden veri ve video akışının geliştirilmesi uzun vadede fiyat tablosundan daha önemli bir gelişme olarak görülüyor.

  THETA Kurumsal Desteği Artıyor

  Kripto para uzmanları, THETA fiyatında altcoin piyasasında ilk 10’da bulunan çoğu altcoin projesinden farklı olarak 100 katına çıkma beklentisine dikkat çekiyor. Teknik analistler, bu kripto para biriminin piyasasında geçtiğimiz dönemde yaşanan yükselişten daha fazla bir yükseliş yaşanmasını bekliyor. 

  Grayscale firmasının BAT, LINK, MANA, FIL gibi projelerde kurumsal finansmanı desteklemesine benzer şekilde THETA’nın kurumsal finansmanı da dikkat çekiyor. Sierra Ventures, Heuristic Capital, The VR Fund gibi dev şirketler, THETA kurumsal destekleyicileri arasında yer alıyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 THETA coin fiyatı %theta-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %theta-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, THETA fiyatı 24 saatte %theta-token+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle