ETH’de yükseliş, XRP’de düşüş bekleniyor

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Santiment firmasından yeni bir rapor yayınlandı. Veri analiz şirketi, son raporunda ETH fiyatında yükseliş beklerken XRP fiyatında bir miktar düşüş yaşanacağını vurguladı…

  Kripto para topluluğunun itibar ettiği popüler kripto para analiz firması Santiment, son raporuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle altcoin yatırımcıları için önemli paylaşımlar yapan şirket, Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) fiyatlarının geleceğine değindi. Mevcut veriler ışığında analizlerini yayınlayan şirketin paylaşımı büyük ilgi gördü.

  Geride bıraktığımız hafta Ethereum fiyatında hızlı bir yükseliş ivmesi görüldü. Tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar yükselen ETH yeni bir rekor kırınca yatırımcısını da sevindirdi. Santiment analistleri, ETH fiyatı hakkında yükselişin devam edebilme olasılığını değerlendirdi.

  Ethereum İstikrarlı Yükseliş Trendinde

  Lider altcoin Ethereum yatırımcılarının yakından takip ettiği raporda, yükseliş trendinin devam ettiği bilgisi paylaşıldı. ETH’nin bazı teknik yükseliş sinyalleri verdiğinin altını çizilirken, “Adres etkinliği, net ve güzel bir artış gösteriyor.” açıklaması dikkatlerden kaçmadı. Verilere bakıldığında kurumsal ilgilin de bu altcoin üzerinde yoğunlaşmış olabileceği yorumu yapıldı.

  Alım satım hacmi yüksek olmasa da Santiment raporunda ETH fiyatındaki yükselişin devam edeceği beklentisi şu şekilde ifade edildi: “Ethereum’a yatırılan dolarların ortalama yaşı, yeni paranın geldiğini ve hareketsiz yatırımların hareket ettiğini açıkça gösteriyor. Geliştirme faaliyet oranları, benzer şekilde, gerçekten çok güçlü büyüme işaretleri göstermiyor. Github sunumları, Ethereum’un 2015’teki ilk çıkışından önemli ölçüde daha yüksek.”

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Ripple (XRP) Soğuma Dönemine Girdi

  Son haftada rekor fiyat yükselişleri yaşayan Ripple (XRP) fiyatı da popüler kripto para analiz firması Santiment tarafından analiz edildi. XRP’nin son performansı ile son bir yılda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığına dikkat çekilen raporda şunlar yer aldı: “Bu veriler, XRP’nin şu anda aşırı değerli bir bölgede olduğunu ve insanlara kar almaları için yüksek bir teşvik sağladığını gösteriyor. SEC davasından sonra piyasada yükselmeye devam etmesi için başka bir yeşil ışık yakacak. O zamana kadar rahatlama zamanı.”

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle