Ünlü CEO kripto paralarda hızlı yükseliş bekliyor

  Kripto para piyasasında boğa rallisinin bitip bitmediği tartışma konusu oluyor. Yönetimi altında 1.5 trilyon dolarlık varlık bulunan T. Rowe Price Group’un CEO’su Bill Stromberg, kripto paralarda yükseliş bekliyor…

  Kripto paraların hala ilk günlerinde olduğunu ifade eden T. Rowe Price Group’un CEO’su Bill Stromberg, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Kripto para piyasasında yükseliş trendlerinin devam ettiği dönemde önemli açıklamalar yapan ünlü CEO, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

  Kripto para birimlerinin yükselişi devam ederken, piyasanın toplam değeri de günden güne artıyor. Bitcoin (BTC) fiyatının yükselişiyle birlikte hareket kazanan Ethereum (ETH) ve diğer altcoinler, kripto para piyasasının toplam değerini 2 trilyon dolara çıkardı. Bu gelişmenin yakın zamanda gerçekleşmesi, T. Rowe Price Group’un CEO’su Bill Stromberg’in de gündemine geldi.

  “Kripto Paralar Henüz Başlangıç Aşamasında”

  Kripto para piyasasında boğa rallisinin devam edip etmeyeceği tartışma konusu olsa da ünlü CEO, kripto paraların henüz başlangıç aşamalarında olduğunu vurguladı: “Gerçekten erken ve bu sebeple kripto paraların iyi bir hızda ilerlemesini bekliyorum. Gerçekten ortaya çıkması ise yıllar sürecek.”

  Kripto para dünyasının yakından takip ettiği isimlerden biri olan Bill Stromberg’in bu açıklamaları yatırımcılar tarafından olumlu karşılandı. Stromberg, yaptığı açıklamasında son dönemde geleneksel piyasalarda yükselen hisse senetleri için de ayrı bir parantez açtı. 

  Hisse Senedi Rallisinin Geleceği Soru İşareti

  Yönetimi altında 1.5 trilyon dolarlık varlık bulunan T. Rowe Price Group’un CEO’su Bill Stromberg, son dönemde rekorlar kıran hisse senedi piyasasına da değindi. Yükselen hisse senetlerinden söz eden ünlü CEO, bunun acımasız bir ayı piyasasının ardından geleceğini düşünüyor. 

  Tüm şirketlerin hisse senedi rallisinden fayda sağladığını söyleyen başarılı yönetici şu ifadelerle açıklamasını sonlandırdı: “En azından bu çalışmanın ortasındayız diyebilirim. Çünkü yaklaşık bir yıldır devam ediyor. Gerisini zaman gösterecek.” Kripto para topluluğunda pek çok analist de ünlü yöneticinin görüşlerini onayladı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle