XLM'den büyük boğa hazırlığı!

  Kripto para piyasasının önde gelen altcoinleri arasında yer alan Stellar (XLM), büyük bir ralliye hazırlanıyor. Altcoin yatırımcılarının radarında olan XLM’nin kısa süre içinde yükselişe geçmesi bekleniyor…

  Altcoin yatırımcılarının ve traderlerın portföylerinde yer verdikleri kripto para birimlerinden olan Stellar (XLM) için kritik seviyeler devam ediyor. Kripto para analistlerinin XLM fiyatındaki yükseliş beklentisi devam ederken, yatırımcılar boğa koşusunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. 2021 yılının ilk haftasında yüzde 225 oranında değer kazanan Stellar (XLM), rakibi Ripple ile mücadelesine devam ediyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 XLM fiyatı %stellar+try% TL. Döviz cinsinden ise %stellar+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Stellar fiyatı 24 saatte %stellar+yuzde%.

  Stellar (XLM) Fiyat Analizi

  Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre XLM’de yaşanan yükseliş ile birlikte piyasa değerinde de artış dikkatlerden kaçmadı. Bu ivmenin ardından Stellar (XLM) piyasa değeri 9.3 milyar dolar seviyesine ulaştı. Bu değerin fiyattaki yükseliş trendine paralel bir şekilde ilerlediği belirtildi. Kripto para uzmanları, günlük grafikte Stellar (XLM) atağının yeniden güç kazanabileceğini söyledi.

  Kötü bir şubat ayı geçiren Stellar (XLM), bu aya hızlı bir başlangıç yaparak yeniden yükselebileceği ihtimalini sıcak tutuyor. Altcoin yatırımcılarının güvendiği kripto para birimlerinden olan XLM fiyatı, 50 günlük ve 20 günlük hareketli ortalamalar arasına sıkışmış durumda. XLM grafiğini yorumlayan kripto para uzmanları, kritik seviyelerin geçilmesinin ardından fiyatta hızlı bir yükseliş başlayabileceğini vurguluyor.

  Stellar (XLM) Fiyatı Yüzde 40’a Kadar Yükselebilir 

  Kripto para analistlerinin değerlendirmelerine göre Stellar (XLM) fiyatında trend çizgisi bozulmadan 20 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkılması yeni bir yükselişi başlatabilir. Bununla birlikte uzmanlar, trendin henüz bozulmaması durumunda da önümüzdeki günlerde Stellar (XLM) fiyatında yüzde 20 ile yüzde 40 arasında bir yükseliş gelebileceğini düşünüyor

  Altcoin piyasasında patlama yapmaya hazır kripto para birimlerinden biri olarak gösterilen Stellar (XLM), 4 saatlik grafiğinde simetrik üçgen oluşumunu tamamlıyor. Bu oluşumda direnç kanadını denemeyi sürdüren XLM’nin bugün itibarıyla bu noktada kırılmayı gerçekleştirdiği dikkatlerden kaçmadı. Uzmanlar, kripto para piyasasının genelinde büyük çaplı bir dalgalanma olmadığı sürece Stellar (XLM) fiyatının yükselişine devam edeceğini söylüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle